Tabulky ZDE                          Rozpis zápasů a výsledky ZDE

——————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. B – TJ Lom z.s.            1:4 (0:2)

Datum:  13/5/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Krejčík Milan, Zábranský Václav, Hornát Josef

Branky:  74´ Voborník Tomáš – 2´ Kačírek Jan, 4´ Šavrda Vojtěch, 60´ Vierer Roman, 76´ Krám Jaroslav.

Blatná:  Šimůnek – Houzar, Šrámek, Merašický, Vanduch „K“, Voborník, Levý, Petrášek, Stulík, Bláha, Chlanda / Uldrich, Říha, Mišiak, Brabec, Fous, Maleček.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  Do okresního derby s Lomem jsme vstoupili hrůzostrašně a už jsme se toho nezbavili. Ve 4. minutě jsme prohrávali 2:0 a posadili hosty na koně. Sice jsme měli optickou převahu, ale nedokázali jsme plnit to, co jsme si řekli v kabině. Místo hry po zemi a kombinačního fotbalu jsme předváděli vysoké nakopávané míče, bez přímého ohrožení soupeřovi branky. Hosté hráli úsporně a efektivně a zaslouženě si odvezli 3 body.

TJ Sokol Bavorov – TJ BLATNÁ z.s. B            4:0 (2:0)

Datum:  5/5/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Poklop Luboš, Krejčík Milan, Jáchim Josef.

Branky:  24´, 58´ 78´ Calta David, 36´ Brych Tomáš.

Blatná:  Houzar – Hlaváč „K“, Merašický, Hrádek, Zíka, Levý, Maleček, Říha, Jelínek, Cvach, Chlanda / Voborník, Fořt L., Fořt T.

Blatná:  Do Bavorova jsme odjeli s 8 dorostenci v sestavě a pouze jim vděčíme za to, že jsme zápas odehráli. Začali jsme dobře a měli více ze hry. Mít více zkušeností, mohl se zápas vyvíjet jinak. Své šance jsme nevyužili a naopak jsme nechali vyniknout bavorovského střelce Davida Caltu. I tak patří klukům velký dík.

TJ BLATNÁ z.s. B – TJ Dražejov            0:1 (0:0)

Datum:  29/4/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Maroušek Václav, Raba Jiří, Krejčík Milan

Branky:  80´ Bláha Vojtěch vlastní.

Blatná:  Peroutka – Šrámek, Hlaváč „K“, Merašický, Hrádek, Zíka, Voborní, Stulík, Martínek, Míka, Chlanda / Bláha, Brabec, Říha, Maleček, Písařík, Houzar.

Blatná:  Do zápasu jsme šli s jasným cílem vyhrát a dotáhnout se na čelo tabulky. Herně se nám bohužel vůbec nedařilo a první půle byla fotbalově slaboučká. Bez náboje, bez brankových příležitostí. Ve druhé polovině už se přeci jenom hrál fotbal a šance byly na obou stranách. My jsme ty své využít nedokázali a tak přišel trest. Důrazní hosté využili zaváhání naší obrany a jediným gólem rozhodli o svém vítězství. Máme nad čím přemýšlet… Soupeři gratulujeme.

Otavan Poříčí – TJ BLATNÁ z.s. B            3:3 (2:2)

Datum:  21/4/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Boukalík Michal, Káník Milan, Zábranský Václav

Branky:  12´ a 35´ Polan Martin, 85´ Hanzlík Luboš – 16´ a 73´ Stulík Pavel, 37´ Hlaváč Milan.

Blatná:  Peroutka – Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Vanduch, Merašický, Voborník, Stulík, Martínek, Míka, Chlanda / Bláha, Zíka, Říha, Cvach.

Blatná:  V Poříčí se nehrál fotbal, ale kopaná. Záložníky obou týmů musí ještě nyní bolet za krkem. Domácí šli 2x do vedení, na což jsme dokázali vždy rychle zareagovat. Ve druhé půli jsme byli aktivnější a po zásluze jsme šli do vedení. To jsme ale v závěru nedokázali udržet. Remíza je spravedlivá.

TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Malenice            3:0 (0:0)

Datum:  15/4/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Káník Milan, Krejčík Milan, Frčka Radek

Branky:  62´, 74´ a 82´ Míka Ondřej.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Sedláček, Stulík, Voborník, Levý, Soukup, Říha, Martínek, Chlanda / Hrádek, Bláha, Maleček, Míka, Písařík, Cvach.

Blatná:  Po prohře ve Štěkni jsme si chtěli spravit chuť a doma vyhrát. První půle tomu moc nenasvědčoval a do kabin se šlo za nerozhodného stavu. My jsme ale měli v rukávu žolíka. Ondřej Míka měl střelecký den a třemi góly rozhodl o našem vítězství. Pevně věříme, že jsme nastartovali vítěznou šňůru, a že se budeme prát o čelo tabulky.

Štěkeň A – TJ BLATNÁ z.s. B            2:1 (0:1)

Datum:  7/4/2017, 13:00 hod.

Rozhodčí:  Poklop Luboš, Raba Karel, Krejčík Milan

Branky:  55´ Poláček Stanislav, 70´ Peterka Lukáš – 32´ Merašický Jan.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Merašický, Stulík, Levý, Soukup, Martínek, Chlanda / Zíka, Uldrich, Cvach, Brabec, Maleček.

Blatná:  Zápasu ve Štěkni by více slušela remíza, ale nakonec jsme nedosáhli ani na bod. Podali jsme bojovný výkon a po první půli vedli 1:0.  Domácí ale prokázali větší touhu po vítězství a klid v koncovce. Náš útok na čelo tabulky dostal první trhlinku. Pevně věříme, že se v dalších zápasech zlepšíme a navážeme na střeleckou formu z prvního zápasu.

TJ BLATNÁ z.s. B – CivaTrans Rovná            7:1 (3:0)

Datum:  1/4/2017, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav, Raba Jiří, Raba Zdeněk

Branky:  15´ a 50´ Hlaváč Milan, 34´ a 54´ Levý Jakub, 45´ Stulík Pavel, 75´ Soukup Lukáš, 80´ Říha Jiří – 90´ Chocholatý Jiří.

Blatná:  Peroutka – Šrámek, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Vanduch, Levý, Soukup, Stulík, Merašický, Chlanda / Zíka, Voborník, Říha, Brabec, Písařík.

Blatná:  Zápas byl zcela v naší režii, i když výsledek je pro hosty možná až příliš krutý. Už v první půli jsme si vytvořili velké množství šancí. Proměnit jsme dokázali tři. Ve druhé půli se podruhé v zápase prosadili Milan Hlaváč a Jakub Levý. Další branky přidali Lukáš Soukup a dorostenec Jiří Říha. Soupeř dokázal v samém závěru zápasu také vstřelit branku, ale to už nic neměnilo na našem jasném vítězství. Jen tak dál…

Radošovice – TJ BLATNÁ z.s. B             1:1 (1:0)

Datum:  4/11/2017, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Maroušek Václav, Raba Karel, Zeman Jaromír

Branky:  20´ Lagron Martin – 72´ Petrášek Michal.

Blatná:  Peroutka – Šrámek, Hlaváč „K“, Uldrich, Sýkora, Vanduch, Petrášek, Míka, Martínek, Merašický, Písařík / Zíka, Levý, Uldrich, Maleček.

Blatná:  Poslední zápas podzimu byl spíše o bojovnosti, než o fotbalovém umění. Všem děkujeme za odehraný podzim. Obzvláště pak našim dorostencům, bez kterých bychom k některým zápasům ani neodjeli.

TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Doubravice             5:2 (2:1)

Datum:  29/10/2017, 14:30 hod.

Rozhodčí:  Boukalík Michal, Bernas Jiří, Maroušek Václav

Branky:  4´ a 83´ Merašický Jan, 33´ Zíka Martin, 48´ Hlaváč Milan, 52´ Písařík Filip – 40´ Pašava Václav, 85´ Raba Ondřej.

Blatná:  Peroutka – Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Merašický, Zíka, Petrášek, Říha, Míka, Písařík, Chlanda / Vanduch, Brabec, Houzar.

Blatná:  Derby s Doubravicí přineslo pěkný fotbal a my jsme rádi, že jsme se zase po dvou zápasech více gólově prosadili.

TJ BLATNÁ z.s. B – Otava Katovice B             0:3 (0:2)

Datum:  22/10/2017, 15:30 hod.

Rozhodčí:  Sadlak Ondřej, Frčka Radek, Hejtmánek Jiří

Branky:  3´ Kálal Ladislav, 36´ Koblic Martin, 72´ Křivanec Václav.

Blatná:  Chlanda – Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Merašický, Mišiak, Šrámek, Míka, Martínek, Stulík, Rubáš / Vanduch, Levý, Říha, Jelínek, Písařík.

Blatná:  Zápas s Katovicemi se nám vůbec nepovedl, a to i přesto, že jsme měli pomoc z A týmu. Soupeř byl lepší a zejména produktivnější.

Sokol Střelské Hoštice – TJ BLATNÁ z.s. B              3:1 (2:1)

Datum:  14/10/2017, 15:30 hod.

Rozhodčí:  Sadlak Ondřej, Rothschedl David, Homola Miloslav

Branky:  32´ a 67´ Ševčík David, 44´ Červený Michal – 21´ Vanduch Michal.

Blatná:  Peroutka – Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Vanduch, Uldrich, Levý, Maleček, Martínek, Merašický, Jelínek / Zíka, Bláha.

Blatná:  Na zápas v Hošticích jsme skoro neodjeli. Problémy se sestavou se nám podařilo zažehnat až těsně před zápasem, a to jen díky ochotě dorostenců nám pomoci. Do zápasu jsme vstoupili dobře a brankou Michala Vanducha jsme dokonce vedli. Domácí však stačili do poločasu obrátit skóre a ve druhé půli už si vítězství pohlídali.

TJ Lom – TJ BLATNÁ z.s. B              0:1 (1:4)

Datum:  30/9/2017, 16:00 hod.

Rozhodčí:  Bernas Jiří, Hornát Josef, Rynda Jaroslav

Branky:  51´ Nový Ondřej – 15´ Merašický Jan, 52´ Zíka Martin, 57´ Říha Jiří, 75´ Vanduch Michal.

Blatná:  Šimůnek – Šrámek, Hlaváč „K“, Sýkora, Vanduch, Zíka, Voborník, Levý, Říha, Martínek, Merašický / Hrádek, Maleček, Jelínek, Diviš.

Blatná:  První půle derby s Lomem byla vyrovnaná a domácí dojeli na neproměňování šancí. Ve druhé půli dokázali srovnat, ale my jsme si ihned zvali vedené zpět. Trefili se dorostenci Martin Zíka a Jiří Říha. Pojistku přidal Michal Vanduch a z Lomu si tak odvážíme cenné vítězství.

TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Bavorov              4:3 (3:2)

Datum:  24/9/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Krejčík Milan, Hodánek Jaroslav, Raba Zdeněk.

Branky:  32´ Levý Jakub, 36´ z pen. a 44´ Stulík Pavel, 84´ Míka Ondřej – 2´, 22´ a 61´ Calta David.

Blatná:  Šimůnek – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Zíka, Voborník, Levý, Míka, Stulík, Martínek / Chlanda, Brabec, Jelínek.

Blatná:  Do zápasu jsme vstoupili s velkou chutí udržet domácí neporazitelnost. Již ve druhé minutě nás zchladil David Calta svým prvním gólem v zápase. Po neproměnění našich dvou jasných šancí přišla další rána a druhá branka obávaného střelce. Naštěstí jsme nesložili zbraně a do konce první půle jsme měli jasnou převahu. Po krásné akci dvou dorostenců Martina Zíky a Jakuba Levého zařídil druhý jmenovaný snížení na rozdíl jedné branky. Pak se jako správný střelec projevil Pavel Stulík. Brankou z penalty a střelou zpoza vápna otočil skóre v náš prospěch. Druhá půle byla vyrovnaná. Srovnání zařídil svou třetí brankou zápasu David Calta. Poté nás skvělými zákroky podržel Michal Šimůnek. Rozhodnutí jsme si schovali až do samého konce zápasu. Pěknou individuální akcí se prosadil Ondřej Míka a rozhodl o tom, že i ve třetím domácím zápase bereme tři body.

TJ Dražejov – TJ BLATNÁ z.s. B                 0:2 (0:0)

Datum:  16/9/2017, 16:30 hod.

Rozhodčí:  Sadlak Ondřej, Boukalík Michal, Rada Václav.

Branky:  79´ Hlaváč Milan, 90´ Říha Jiří.

Blatná:  Peroutka – Hlaváč „K“, Hrádek, Uldrich M., Zíka, Voborník, Levý, Martínek, Soukup, Říha, Stulík / Jelínek, Maleček.

Blatná:  Kombinace dravého mládí a zkušenosti v Dražejově zafungovala. Na hřiště postupně vyběhlo 7 dorostenců, kteří prokázali, že fotbal hrát umí a nezaleknou se ani kvalitního soupeře. Zápas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Více štěstí jsme tentokrát měli my a v závěru zápasu jsme dokázali strhnout výhru na naši stranu. Jako správný kapitán to na sebe vzal Milan Hlaváč. Naši výhru pečetil, v samém konci zápasu, Jiří Říha. Konečně jsme protrhli venkovní smůlu a vezeme 3 body.

TJ BLATNÁ z.s. B – TJ Otavan Poříčí              3:1 (0:1)

Datum:  10/9/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Šindelář Vít, Bernas Jiří, Pašek Jiří.

Branky:  47´ Říha Jiří, 83´ a 90´ Hrádek Filip – 45´ Hanzlík Luboš.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Mišiak, Voborník, Levý, Martínek, Písařík, Chlanda / Soukup, Míka, Říha, Brabec.

Blatná:  V prvním poločase jsme se herně trápili a nedokázali si vytvořit souvislejší tlak. Soupeř byl aktivnější a za svou snahu byl odměněn brankou do šatny. Do druhé půle jsme vlétli jako vyměnění a převzali otěže zápasu. Po dvou minutách vyrovnal střídající dorostenec Jiří Říha. Obraz hry se úplně změnil a my jsme měli několik šancí na otočení skóre. To se povedlo až sedm minut před koncem Filipu Hrádkovi. Ten samý hráč ještě v samotném závěru pečetil naši výhru na 3:1. Za bojovnost a předváděnou hru v druhém poločase si výhru zasloužíme. Teď jenom potvrdit domácí úspěšnost na hřišti soupeře. V Dražejově nás nečeká nic lehkého.

Sokol Malenice – TJ BLATNÁ z.s. B                 5:3 (2:2)

Datum:  2/9/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav st., Hodánek Jaroslav ml., Rada Václav.

Branky:  7´ Uhlíř Jakub, 35´ Štětina Jaroslav, 55´ a 90´ Kotous Martin, 67´ Frnoch Jan – 12´ a 70´ Stulík Pavel, 29´ Vanduch Michal.

Blatná:  Šimůnek – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Vanduch, Zíka, Říha, Stulík, Martínek, Jelínek / Soukup, Písařík.

Blatná:  I přes prohru jsme s naší hrou spokojeni a lepší výsledek jsme si zazdili sami, především v prvním poločasu, kdy jsme na hřišti dominovali. Šancí jsme měli na dva zápasy, ale trestuhodně jsme je zahazovali. Škoda, že jsme nastolené tempo nevydrželi po celý zápas a ve druhé půli přenechali iniciativu domácím, kteří byli v zakončení efektivnější. Skvělý výkon podal mladý talentovaný gólman Michal Šimůnek, který držel naše šance až do poslední minuty. Výborně hráli i ostatní dorostenci – Jan Jelínek, David Houzar, Jiří Říha a Martin Zíka. Klobou dolů a velké díky. Kaňkou na celém zápase je zranění Martina Zíky, který musel být odvezen do nemocnice. Všichni doufáme, že zranění nohy nebude vážné, a že se mezi nás brzy vrátí.

TJ BLATNÁ z.s. B – Štěkeň A                 4:2 (1:2)

Datum:  27/8/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Pašek Jiří, Raba Jiří, Raba Zdeněk.

Branky:  14´ Martínek Karel, 47´ a 67´ Vanduch Michal, 84´ Míka Ondřej – 40´ Peterka Lukáš, 43´ Sobolčik Vojtěch.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora T., Vanduch, Sýkora J., Voborník, Křivanec O., Martínek, Chladna O. / Míka, Soukup, Jelínek, Písařík.

Blatná:  I ve druhém domácím zápase viděli fanoušci 6 branek, což jen potvrzuje naší snahu o útočný a atraktivní fotbal. Kádr si sedá, osa týmu je stabilní a skvěle nás doplňují dorostenci, případně někdo z A týmu. I tentokrát jsme měli zápas pod kontrolou a krásnou střelou Karla Martínka šli do vedení. Další šance zůstaly nevyužity, a tak nás soupeř potrestal. Dvěma góly ze závěru poločasu otočil skóre. V kabině jsme si řekli, že budeme dál hrát svou hru a to se vyplatilo. Hned v úvodu druhého poločasu srovnal skóre Michal Vanduch a ten samý hráč dal v 67. minutě i vítězný gól. I nadále jsme měli převahu a naše vítězství pojistil střídající Ondřej Míka. Díky všem.

CivaTrans Rovná – TJ BLATNÁ z.s. B                 5:0 (3:0)

Datum:  19/8/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav ml., Hodánek Jaroslav st., Rada Václav.

Branky:  4´, 61´ Suda Radek, 34´, 50´ Horňák David, 45´ Hájek Drahomír.

Blatná:  Peroutka – Houzar, Hlaváč „K“, Hrádek, Sýkora, Vanduch, Voborník, Levý, Soukup, Stulík, Martínek / Jelínek.

Blatná:  První venkovní zápas a k tomu o blatenské pouti, pouze 1 hráč na střídání, zranění Lukáše Soukupa hned v úvodu utkání, 3x nastřelená branková konstrukce, slabší den gólmana a výborná hra hostí – to jsou faktory, které rozhodli o osudu tohoto utkání. Vzhledem k předvedené hře je pro nás výsledek až příliš krutý, ale z jedné porážky nevěšíme hlavu a už se těšíme na další zápas. Osa týmu je velice kvalitní, což jak pevně doufám, předvedeme v dalších zápasech.

TJ BLATNÁ z.s. B – Vodňany B                 6:0 (2:0)

Datum:  13/8/2017, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Maroušek Václav, Krejčík Milan, Zábranský Václav.

Branky:  4´, 53´, 59´ Peleška Radek, 22´, 72´, 82´ Vanduch Michal.

Blatná:  Chlanda J. – Hlaváč „K“, Hrádek, Merašický, Vanduch, Voborník, Soukup, Peleška, Prokopec, Písařík, Chladna O. / Nový.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  Novou sezónu jsme začali proti rezervě Vodňan. Hosté přijeli pouze v 11 lidech a my na tom byli o moc lépe. Výsledek je jednoznačný a vzhledem k průběhu hry, pro hosty až příliš krutý. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale byly pasáže, ve kterých nás soupeř přehrával a vytvořil si dokonce několik slibných šancí. Ty však neproměnil, i díky výborně chytajícímu Jardovi Chlandovi. My jsme na tom byli o poznání lépe a díky třem brankám Radka Pelešky a Michala Vanducha jsme si pohodlně dokráčeli ke třem bodům.