Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE

Foto

TJ BLATNÁ z.s. – SK Vacov 10:1 (6:0)

Datum: 11/6/2017 09:30 hod.

Rozhodčí: Trkovský Tomáš

Branky: 3x Pícha Štěpán, 2x Cheníček Filip, 2x Opava Jakub, Fořt Lukáš, Habada Vít, Říha Vít

Blatná: Říha– Šmat, Potůček, Opava, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Fořt L., Pícha , Říha Vít, Turek, Vaněčková, Cheníček

Trenér: Reguš David

Blatná: Dnes nešlo o výsledek, ale o fotbalovou maturitu Protože jsme měli vše zajištěné. Vymysleli jsme klukům pár úkolů, aby měli větší motivaci do dnešního zápasu. Plus jsme jim připravili speciální edici triček jako překvapení, ve kterých odehráli celý zápas. Musím jen podotknout, že všichni složili zkoušku podle našich představ. Hodnocení atd. se všichni dozvědí příští týden na dokopné. Budu se opakovat, ale opět musím všem poděkovat za spolupráci v této sezóně, protože byla velmi úžasná a všem patří palec nahoru

——————————————————————————————————–

23 položka(ek) « z 23 »

TJ BLATNÁ z.s. – FK Vodňany 5:2 (1:2)

Datum: 4/6/2017 09:30 hod.

Rozhodčí: Frček Filip

Branky: 2x Fořt Lukáš, Fořt Tomáš, Pícha Štepán, Říha vítek

Blatná: Říha (Sedláček) – Šmat, Potůček, Opava, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Fořt L., Pícha ,Šejver, Říha Vít, Turek, Fiřt, Vaněčková, Cheníček

Blatná: V dnešním zápase jsme připravili našim divákům menší drama. Protože jsme opět ze
začátku postavili některé kluky, kteří budou hrát příští rok. Bohužel nedokázali plnit to, co
jsme si řekli v kabině a nechali jsme hosty, aby se dostali do vedení 2:0. V cca 20. minutě
jsme poslali na hřiště Tomáše Fořta a Štěpána Píchu, kteří dokázali oživit hru, od té doby bylo
na hřišti jen jedno mužstvo. O přestávce jsme tam pustili další kluky a hned bylo vidět
zlepšení a podařilo se nám otočit výsledek až na konečných 5:2. Hlavně díky tomu, že jsme
dokázali eliminovat hráče, kteří po celý zápas nakopávali míče. Doufám, že naše hra se po
20.minutě líbila našim divákům, protože jsme jim vděční za celoroční podporu. 

Fk Olimpia Týn/Vlt. – TJ BLATNÁ z.s. 0:11 (0:3)

Datum: 28/5/2017 09:30 hod.

Rozhodčí: Dvořák Petr

Branky: 3x Štěpán Pícha, 2x Opava Jakub, 2x Fořt Lukáš, Krátký Ondřej, Říha Vít, Potůček Josef, Šejvar Adam

Blatná: Říha – Šmat, Potůček, Opava, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Fořt L., Pícha ,Vondruška, Říha Vít, Turek, Bláha, Bulka, Vaněčková

Blatná: V prvním poločase jsme postavili až na Víta Habadu sestavu ročníků, která bude hrát příští rok. Sice nám to moc neklapalo ve středu hřiště, ale přesto tam byly k vidění pohledné akce a kombinace. Díky tomu jsme si vypracovali tříbrankové vedení. Domácí hrozili jen z brejků. Ale s tím si naši kluci dokázali poradit. V druhé polovině jsme prostřídali a dostali se na hřiště kluci, kteří se loučí a po sezoně jdou do dorostu. Náš výkon ještě narostl a skóre mluví samo za sebe. Kluky musíme pochválit, že nepolevili ani v tak parném počasí a utkání si doslova užívali.
——————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – FK Protivín   2:1  (1:1)

Datum:  21/5/2017  09:30 hod.

Rozhodčí: Petričák Daniel

Branky: Fořt Lukáš, Říha Vít

Blatná:  Říha – Šmat, Potůček, Opava, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Fořt L., Pícha ,Vondruška, Říha Vít, Turek, Bláha, Bulka, Vaněčková

Blatná: Dnes k nám zavítal tým, který ještě na jaře neztratil ani bod. My jsme dnes chtěli dát možnost mladším hráčům, kteří budou hrát příští rok. Celý zápas jsme chtěli hrát fotbal a to se nám dařilo, i když tam bylo dost nepřesností. Přesto jsme soupeře pustili jen do dvou šancí za zápas. Přesto šli hosté do vedení, ale nám se skóre povedlo otočit díky poctivosti a Fair play, ke které kluky vedeme. Za dnešní zápas si kluci zaslouží pochválit.Za to jak si dovedli poradit se hrou soupeře, na které občas rozum stál. HOŠI DĚKUJEME !!! J

——————————————————————————————————

SK Dobrá voda/Třeboň – TJ BLATNÁ z.s.   5:1  (2:0)

Datum:  14/5/2017  09:30 hod.

Rozhodčí: Ctibor Novotný

Branky: Habada

Blatná:  Říha – Šmat, Potůček, Vaněčková, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Fořt L., Pícha , Opava, Turek

Blatná: V prvním poločase jsme hráli dobře, ale bohužel jsme se nevyvarovali chyb, kterých domácí dokázali využít. My jsme bohužel své šance nedokázali proměnit a to ani pokutový kop. V druhé polovině nám došly síly, protože jsme během týdne sehráli pátý zápas. Přesto jsme ještě chtěli s výsledkem něco udělat, ale domácí přidávali góly z brejků. Takže jsme museli smeknout před produktivitou domácích a popřát jim k vítězství.

SK Rudolfov – TJ BLATNÁ z.s.   0:4  (0:2)

Datum:  13/5/2017  10:00 hod.

Rozhodčí: Martin Kocina

Branky: Pícha, Outlý, Fořt Lukáš, Habada

Blatná: V dnešní dohrávce jsme po celý zápas byli lepší a po zásluze jsme vyhráli a s chutí si zahráli, protože soupeř moc odporu nekladl. Bylo vidět plno šancí, které jsme zahodili, i přesto jsme s výkonem a výsledkem spokojeni.

—————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. – Slavie ČB  1:1  (0:1)

Datum:  7/5/2017  09:30 hod.

Rozhodčí: Jevčák Martin

Branky: Pícha

Blatná:  Štědronský – Šmat, Potůček, Vaněčková, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Říha V., Fořt L., Pícha , Říha, Opava, Turek

Blatná: Dnes se hrálo utkání s týmem z druhého místa tabulky. První poločas jsme doslova prohospodařili a soupeř šel po zásluze do vedení a ještě dvě možnosti zahodil. Nám se nedařilo vůbec nic. V druhém poločase přišlo zlepšení, i když náš výkon nebyl ideální. I  přesto se nám podařilo vyrovnat a při nerozhodném výsledku přišly na řadu pokutové kopy, v kterých jsme zvítězili 3:2.(proměnili – Krátký,Potůček,Fořt Lukáš, na Píchu se už nedostalo. Neproměnil – Pavel Říha)

TJ BLATNÁ z.s. – Hradiště „B“  7:0  (4:0)

Datum:  23/4/2017  09:30 hod.

Rozhodčí: Rinth Jan

Branky: 3x Štěpán Pícha, 3x Fořt Lukáš, Vít Habada

Blatná:  Štědronský – Opava, Potůček, Vaněčková, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Cheníček, Fořt L., Pícha , Říha, Šmat, Turek

Blatná: Dnes jsme odehráli z naší strany kvalitní zápas a výkon byl podle našich představ. Tempo se nám povedlo udržet po celý zápas J nemáme skoro nic k vytknutí. S chutí jsme si zahráli. Doufám, že si na své přišli i diváci, kteří opět přišli v hojném počtu.

Junior Strakonice „B„ – TJ BLATNÁ z.s.  1:3  (0:3)

Datum:  15/4/2017  10:00 hod.

Branky: Fořt Lukáš 2x, Pícha Štěpán

Blatná:  Štědronský – Opava, Potůček, Vaněčková, Krátký, Habada, Fořt T., Outlý, Turek, Fořt L., Pícha , Říha, Sedláček,

Blatná: V prvním poločase jsme předváděli hru podle našich představ. Vypracovali jsme si dostatek šancí, z kterých se nám podařilo proměnit tři vstřelené branky. V druhé polovině zápasu to už tak slavné nebylo. Sice jsme měli stále více ze hry, ale hráče můžeme pochválit jen za první poločas a tři body.

——————————————–Přípravné zápasy————————————–

TJ BLATNÁ z.s. – SK Březnice 1918         8:1 (2:1)

Datum:  19/11/2016, 10:30 hod.

Rozhodčí:  Vaněček Miroslav

Branky:  3x Říha Vít, 3x Pícha Štěpán, Fořt Lukáš, Habada Vít,

Blatná:  Říha P., Štědronský – Fořt T., Fořt L., Šmat, Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Pícha, Vaněčková, Turek, Potůček

TJ BLATNÁ z.s. – FK Horažďovice           3:2 (2:0)

Datum:  12/2/2017, 14:00 hod.

Branky: Pícha Štěpán, Fořt Tom, Opava Jakub

Blatná:  Říha P., – Štědronský, Fořt T., Fořt L., Říha V., Krátký, Pícha, Vaněčková, Sůavíček, Cheníček, Fiřt, Bulka, Novák

TJ BLATNÁ z.s. – FK Hradiště „A“       1:4 (0:2)

Datum:  18/2/2017, 15:00 hod.

Rozhodčí:  Hornát Josef

Branky: BOBO

Blatná:  Říha P., – Opava, Potuček(Bobo), Šmat – Fořt T., Krátký, Říha V, Vaněčková, Cheníček – Fořt L., Pícha

———————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. – FK Hradiště „B“       5:0 (4:0)

Datum:  28/2/2017, 16:30 hod.

Branky: Fořt L. 3x, Pícha, Vlastní

Blatná:  Říha P., – Opava, Potuček, Vaněčková(Šmat) – Fořt T., Habada(Turek), Outlý, Říha V, Cheníček(Krátký) – Fořt L., Pícha

————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. – FK Nepomuk      1:10 (0:5)

Datum:  26/2/2017, 15:00 hod.

Branky: Říha Vít

Blatná:  Říha P., – Opava, Fořt T., Šmat – Habada, Říha V, Vaněčková, Outlý, Cheníček – Fořt L., Pícha(Potůček)

—————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. – FK Hradiště A      5:6 (1:3)

Datum:  12/3/2017, 13:00 hod.

Rozhodčí:  Peroutka Jiří

Branky: 4x Pícha, Fořt Lukáš

Blatná:  Říha P, Štědronský- Vaněčková, Potůček, Opava, Habada, Fořt T, Krátký, Outlý, Říha V, Pícha, Fořt L, Cheníček, Šmat, Turek, Slavíček,

———————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – FK Šumavan Vimperk      3:4 (0:2)

Datum:  18/3/2017, 10:00 hod.

Branky: 2x Pícha, Vaněčková

FK Junior Strakonice A – TJ BLATNÁ z.s.     8:0 (4:0)

Datum:  19/3/2017, 10:00 hod.

Rozhodčí:

Branky:

Blatná:  Říha P, Štědronský- Vaněčková, Potůček, Opava, Habada, Fořt T, Krátký, Outlý, Říha V, Pícha, Fořt L, Šmat, Turek, Slavíček,

—————————————————————————————————

FK Vodňany – TJ BLATNÁ z.s.     2:3 (2:1)

Datum:  8/4/2017, 10:00 hod.

Rozhodčí: Pícha Štěpán, Fořt Tomáš, Habada Vít

Branky:

Blatná:  Sedláček- Vaněčková, Potůček, Opava, Habada, Fořt T, Krátký, Outlý, Pícha, Fořt L, Šmat, Cheníček,

Hodnocení: K poslednímu přípravnému utkání jsme zavítali do Vodňan. První poločas jsme odehráli velmi špatně. Sice jsme měli více za hry ale jinak naše hra nesplňovala to co jsme si řekli před zápasem. Po domluvě o přestávce se hra v druhém poločase zlepšila a hned bylo na co koukat. Tak pevně věřím že jsme se na jaro připravili dobře i když je pořád co zlepšovat…

———————————————Podzim————————————————–

FK Hradiště „B„ – TJ BLATNÁ z.s.  0:8  (0:5)

Datum:  29/10/2016, 10:00 hod.

Branky: 3x Fořt lukáš, Fořt Tomáš, Vaněčková Katka, Pícha Štěpán,

Potůček Josef, Opava Jakub

Blatná:  Říha P., Štědronský – Opava, Fořt T., Fořt L., Šmat, Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Pícha, Vaněčková, Potůček,Slavíček, Cheníček

Blatná: V dnešním zápase jsme byli lepším týmem po celý zápas a zaslouženě jsme vyhráli. Podzimní část jsme zakončili úspěšně. A teď nás čeká plno práce v zimní přestávce, abychom mohli navázat na tak dobře rozehranou soutěž.

!!! Pořád máme co zlepšovat !!!

—————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. – FK Junior Strakonice „B“  1:2 na Pen. (0:0)

Datum:  22/10/2016, 09:00 hod.

Rozhodčí:  Toucha Matěj

Branky: Štědronský Michal

Blatná: Dnes jsme opět nepodali optimální výkon. Asi jsme nastoupili k zápasu až moc velkým respektem ze soupeře. Druhý poločas jsme hru trochu zlepšili a dostali se do vedení. Bohužel jsme se o čisté konto připravili sami naší chybou. Protože po celý zápas jsme soupeře do vážnější šance nepustili.  O dalším dobu tedy museli rozhodnout pokutové kopy. Ve kterých byli úspěšní hosté ze Strakonic.

—————————————————————————————————————————————-

SK Vacov – TJ BLATNÁ z.s.     1:3 (1:3)

Datum:  16/10/2016, 10:00 hod.

Rozhodčí:  Klíma Petr

Branky: 2x Pícha Štěpán, Habada Vít,

Blatná:  Říha P., Štědronský – Opava, Fořt T., Fořt L., Šmat, Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Pícha, Turek, Potůček

Blatná: Dnes jsme zavítali k poslednímu celku tabulky. A věděli jsme, že nás nic lehkého nečeká. Začali jsme velmi dobře a dostali jsme se do tří brankového vedení. Bohužel místo abychom v poklidu dokráčeli k vítězství, tak jsme v druhém poločase předvedli velmi špatný výkon. Hlavně se nám nedařila rozehrávka a v soubojích jsme uhýbali a tím jsme dali domácím prostor k jeho hře. A rázem bylo na hřišti jen jedno mužstvo. Stálo nás hodně sil, abychom nenechali domácí zdramatizovat zápas.

FK Vodňany – TJ BLATNÁ z.s.          1:3 (0:1)

Datum:  9/10/2016, 10:00 hod.

Rozhodčí:  Kaštánek Libor

Blatná:  Říha P., Štědronský – Opava, Fořt T., Fořt L., Šmat, Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Pícha, Slavíček, Turek, Potůček

Blatná: V chladném počasí jsme dnes nepodali optimální výkon. Body jsou spíše vybojované. Místo toho abychom rozehráli konstruktivně, tak jsme se míče zbavili z jednoho doteku. A díky tomu se soupeř dostával více do hry a nás stálo spoustu sil dostat míč nazpět.

Proto si získaných bodů ze hřiště soupeře vážíme o to víc a jsme za ně moc rádi. Příští kolo zavítáme do Vacova. Kde nás určitě také nic lehkého nečeká, proto se musíme v týdnu na tento zápas dobře připravit.

TJ BLATNÁ z.s.        5:0 (1:0)

Datum:  2/10/2016, 09:30 hod.

Rozhodčí:  Hoch Karel

Branky: Říha Vít, 2x Fořt Lukáš, Habada Vít, Potůček Josef

Blatná:  Říha P., Štědronský – Opava, Fořt T., Fořt L., Šmat, Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Pícha, Vaněčková, Turek, Potůček

Blatná: V prvním poločase nebyl výkon hráčů podle našich představ. Hlavně nám chyběl pohyb a jednoduchost v řešení některých situací, a proto jsme si museli o přestávce vyjasnit pár věcí. A bylo vidět, že tým si to vzal k srdci. Protože se náš herní projev v druhém poločase změnil k lepšímu. Byla radost se na hru dívat a doufám, že početné divácké publikum bylo spokojené J

—————————————————————————————————————————————–

FK Protivín z.s. – TJ BLATNÁ z.s.     0:6 (0:3)

Datum:  25/9/2016, 10:00 hod.

Rozhodčí:  Petričák Daniel

Branky: 3x Říha Vít, 3x Fořt Lukáš

Blatná:  Říha P. – Opava, Fořt T., Fořt L., Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Pícha, Vaněčková, Cheníček, Turek, Bulka, Novák

Blatná: V úvodu zápasu nás protivínský celek zatlačil. Poté jsme se osmělili a začali si vytvářet šance, z jedné z nich jsme se dostali do vedení. Bohužel pár minut na to domácí dostali šanci srovnat z pokutového kopu po naší chybě. Naštěstí šanci propásli a do konce poločasu jsme hru úplně ovládli a dokázali jsme dát další dvě branky. V druhém poločase jsme pokračovali v předváděné hře, i když tam bylo vidět nějaké polevení. I tak jsme dokráčeli k zaslouženému vítězství. Ale pořád je na čem pracovat. Celému týmu patří velká pochvala za předvedený výkon J

————————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. – D. Voda“B+Třeboň“B           3:1 (2:1)

Datum:  18/9/2016, 09:30 hod.

Rozhodčí:  Mráz Marek

Branky: Habada Vít, Pícha Štepán, Říha Vít

Blatná:  Říha P. – Opava, Fořt T., Šmat, Fořt L., Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Potůček, Pícha, Vaněčková, Cheníček, Turek,

Blatná: V dnešním zápase jsme hráli o poznání lépe než na Slavii ČB. Na hráčích byla vidět vetší vůle po vítězství a jsem rád, že dneska všichni hráči pracovali až do konce zápasu. I když jsme tam měli nějaké mezihry, kdy se nám moc nedařilo hlavně v rozehrávce. Zaslouženou odměnou nám byli tři body, které po právu zůstaly v Blatné J

Ale nesmíme usnout na vavřínech, protože je stále na čem pracovat.

Slavie ČB – TJ BLATNÁ z.s.      2:0 (0:0)

Datum:  11/9/2016, 14:00 hod.

Rozhodčí:  Kroutl Vít

Branky:

Blatná:  Štědronský, Říha P. – Opava, Fořt T., Šmat, Fořt L., Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Potůček, Pícha, Vaněčková, Cheníček, Turek,

Blatná: Dnes jsme prospali první poločas naší neaktivitou. Tím pádem měl soupeř více ze hry. V druhém poločase jsme hráli o poznání lépe. Bohužel jsme ke konci utkání dostali dva laciné góly. Ale bylo dobré vidět, že kluci nic nevzdali a bojovali až do konce.

TJ BLATNÁ z.s. – SK Rudolfov z.s.   7:0 (3:0)

Datum:  4/9/2016, 09:30 hod.

Branky:  2x Pícha Štěpán, 2x Fořt Lukáš, Outlý František, Potůček Josef, Habada Vít

Blatná:  Štědronský, Říha P. – Opava, Fořt T., Šmat, Fořt L., Habada, Outlý, Říha V., Krátký, Potůček, Pícha, Vaněčková, Slavíček, Turek,

Blatná: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned v úvodu jsme se prosadili a to nás uklidnilo. Bohužel mě mrzí, že jsme se začali přizpůsobovat hernímu projevu hostí. Po přestávce jsme hru úplně ovládli a s chutí jsme si zahráli. Sice jsme vyhráli vysokým rozdílem, ale pořád máme na čem pracovat. Jinak tým si zaslouží pochvalu za dnešní výkon, který ocenili i diváci. My jim zase děkujeme za podporu J