Tabulky ZDE                      Rozpis zápasů a výsledky ZDE

————————————————————————————————————————————-

Ml.PřípravkaB 14.5.2016
7 položka(ek) « z 7 »

VODŇANY   –  BLATNÁ   „B“

Ve Vodňanech se hrála vyrovnaná partie. Obě mužstva se snažila o kombinaci a na některé akce se už nechalo koukat.

V zápase bohatém na góly jsme domácí přestříleli a po zásluze vyhráli. Zlepšit musíme zapojování brankáře do hry a

vhazování autů. To je pro nás momentálně nevýhoda.

Naše góly: Kubát Daniel  4x,Vacek Jan 2x,Choura Štěpán 2x a  Jiřinec Karel

————————————————————————————————————————————

Ml.přípravkaB-Chelčice 4.6.2016
74 položka(ek) « z 74 »

BLATNÁ  „B“  –  CHELČICE

Celá první půle se nám vůbec nepovedla. Kluci měli hlavy dole, žádná kloudná přihrávka, kombinace ani zakončení.

O přestávce jsme chlapcům trochu domluvili a herně se nám začalo dařit. Závěr zápasu byl sice trochu infarktový,

ale pro nás se šťastným koncem.

Naše góly: Vacek Jan 2x,Šafařík Vojta, Brouček Jarda a  Choura  Štěpán

——————————————————————————————————————————————————————-

BLATNÁ  „B“  – LNÁŘE   7:3  (3:3)

Začátek prvního jarního mistráku se nám vůbec nepovedl. Průběžné skóre  0:3  po osmi minutách vypadalo dost kriticky, ale kluky to naopak nakoplo k stíhací jízdě a již do poločasu se nám povedlo vyrovnat. Po obrátce se utkání začalo vyvíjet podle našich představ a po dalších čtyřech krásných gólech jsme si dokráčeli pro zasloužené vítězství.

Góly: Choura Štěpán 2x, Matějka Matyáš 2x, Jiřinec Karel, Kubát Daniel a Pernt Čeněk Jan

————————————————————————————————————————————————————————–

VOLYNĚ  –  BLATNÁ  „B“     6 : 2   (4 : 1)

Poslední utkání podzimu nás poslalo na „horkou půdu“ do Volyně. Zlé zvěsti o místním publiku se tentokrát nenaplnily, a tak jsme se mohli soustředit pouze na fotbal. Bohužel koncentrace je to, co nás připravilo o lepší výsledek. Během sedmé až osmé minuty jsme si nechali dát tři branky a zápas se pak dohrával spíše z povinnosti. Dnešní zápas si opravdu „užil“ náš brankář Filip Červenka, který pochytal spoustu šancí domácích a ještě k tomu dostal 2x balonem do velmi choulostivých míst. Zápas přesto dochytal a za to mu patří naše poděkování a obdiv.

Naše góly: Choura Štěpán a Matějka Matyáš

————————————————————————————————————————————————————

BLATNÁ  „B“  – CHELČICE   9:1  (5:0)

Nervozita se dnes v našem realizačním týmu mohla krájet.Už jsme opravdu potřebovali bodovat a naši kluci zvednout sebevědomí.

Od úvodního hvizdu pana hozhodčího se nám začalo dařit a skore postupně rostlo k naší velké spokojenosti.Hosté sice měli asi

čtyři velké šance,ale ty spolehlivě pochytal Filip Hucek.Skore se jim povedlo korigovat až za stavu 9:0 z pokutového kopu.Za dnešní

výkon budeme chválit celý mančaft.

Branky:2x Kubát Daniel,2x Choura Štěpán,2x Jiřinec Karel,Matějka Matyáš,Pernt Čeněk Jan a Vacek Jan

————————————————————————————————————————————————————–

BLATNÁ „B“  – DRAŽEJOV    5:13  (1:3)

Branky domácích: 2x Choura Štěpán,2x Kubát Daniel a Vacek Honza

Z našeho přání,aby tento zápas dopadl lépe výsledkově nás soupeř vyvedl velmi snadno a rychle.Kluci hráli fotbal pouze mezi dvacátou a třicátou minutou a to na dnešního soupeře stačit nemohlo. V tomto časovém rozmezí se nám povedlo snížit až na 4:5,ale místo toho,aby jsme hosty zatlačili a srovnali tak si necháme dát velmi laciné,až zbytečné goly.Těžko dnes někoho chválit,kluci nás nasazením zklamali.