Tabulky ZDE                      Rozpis zápasů a výsledky ZDE

———————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Jarní část

10.kolo – 29.5.2016

Vodňany – TJ Blatná B

Branky Blatné: 4x Pavel Krátký, 2x Jakub Outlý, 2x Martin Řanda, 1x Natálie Kostohryzová

Trenéři Blatné: Soupeře z Vodňan jsme dokázali doma v dramatickém zápase porazit a jeli jsme odhodlaní výhru zopakovat. Od první minuty jsme přebrali režii hry. Dařilo se nám v přihrávkách a přechodu do útoku a soupeři jsme nedávali moc šancí. O přestávce jsme neměli co vytknout, jen povzbudit ať hrajeme v takovém tempu dál. Ve druhém poločase jsme nepolevili a zásluhou byla výrazná a zasloužená výhra. Oproti jiným zápasům se nám výrazně dařilo udržet míč po našem autovém vhazování, z čehož pramenil i jeden za našich gólů.  Skvěle zachytal i Kuba Potůček, kterému se dařilo rychle zakládat naše útoky. Díky ..

Jarní část

9.kolo – 22.5.2016

TJ Blatná A – TJ Blatná B

Branky Blatné: 1x Adam Hovorka, 1x Vít Hůrka

Trenéři Blatné: Čekalo nás druhé jarní derby a odhodlání porvat se o výsledek s ročníkově starší přípravkou. První poločas se nám dařilo včas dostupovat hráče, aktivní hrou nedat soupeři moc šancí a naopak jsme dobře kombinovali. Zásluhou byl remízový stav v poločase. Druhý poločas nám bohužel síly došly dříve než soupeři a inkasovali jsme pouze do naší sítě. I tak jsme ale předvedli hezký fotbal, dařila se kombinace a za to patří pochvala.

Jarní část

8.kolo – 15.5.2016

TJ Blatná B – Štěkeň

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý (K), Pavel Krátký, Adam Hovorka, Ondřej Novotný, Martin Řanda, Vojtěch Mikeš, Martin Kafka

Branky Blatné: 3x Jakub Outlý, 1x Vít Hůrka

Trenéři Blatné: Konečně v plné síle jsme přivítali soupeře ze Štěkne, se kterým jsme hráli vyrovnané utkání v prvním kole jarní části. Kluci tentokrát bojovali celý zápas a výsledek byl velmi vyrovnaný. Zápas odmakali a zaslouží za něj pochvalu. Zápas jsme neprohráli bojovností, ale neproměňováním šancí, kterých  bylo příliš mnoho.

Jarní část

7.kolo – 7.5.2016

TJ Blatná B – TJ Blatná A

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý (K), Pavel Krátký, Ondřej Novotný, Martin Kafka, Marek Čížek, Miroslav Vaněček

Branky Blatné: 2x Jakub Outlý, 1x Vít Hůrka

Trenéři Blatné: Na derby nás bylo ještě méně než proti Volyni a tak nám museli vypomoci 2 hráči mladší přípravky. Byl to zápas dvou poločasů. První jsme totálně propadli, druhý vyhráli. Musíme zapracovat na koncentraci po celý zápas. Stále častěji se stává, že udržíme tempo pouze jeden poločas a to je na věkově starší kluky  málo.

Jarní část

6.kolo – 1.5.2016

Volyně – TJ Blatná B

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová (K), Jakub Outlý, Pavel Krátký, Martin Řanda, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 1x Pavel Krátký, 1x Natálie Kostohryzová

Trenéři Blatné: Do Volyně jsme kvůli nemocem dorazili s torzem sestavy a pouze s jedním hráčem na střídání. Se soupeřem jsme hráli vyrovnané utkání pouze v prvním poločasu, při kterém se naši hráči vydali ze všech sil. Ve druhém síly rychle ubývali, pozdě jsme přistupovali k hráčům a inkasovali více branek. Zaměřit se musíme předvším na rychlejší přistupování k soupeři a nečekat, co soupeř s míčem vyvede.

Jarní část

5.kolo – 27.4.2016

TJ Blatná B – Strakonice

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka (K), Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý, Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Martin Řanda, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 1x Pavel Krátký

Trenéři Blatné: Soupeř, který byl posilněn o hráče z krajského přeboru, byl nad naše síly. Druhý poločas byl lepší prvnímu, dokázali jsme dát gól a hlavně dostat jen jeden. I proti o rok staršímu soupeři z vyšší soutěže, jsme dokázali hrát kombinačně, po zemi a s pěknými fotbalovými akcemi.

Jarní část

4.kolo – 23.4.2016

Dražejov – TJ Blatná B

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý (K), Pavel Krátký, Adam Hovorka, Ondřej Novotný, Martin Řanda, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 2x Martin Řanda, 1x Jakub Outlý, 1x Vít Hůrka, 1x Adam Hovorka

Trenéři Blatné: Soupeř z Dražejova měl značkou výškovou převahu, kterou zúročil hlavně v prvním poločase, kdy se nám hra nedařila a také jsme dostávali laciné góly. Ve druhém poločase kluci začali hrát agresivněji, dříve napadat a kombinovat. Touto aktivitou dokázali napravit první poločas a vyrovnat průběžný stav zápasu. Soupeř byl nakonec o 1 gól šťastnější, nicméně kluci si hlavně za druhý poločas zaslouží pochvalu.

Jarní část

3.kolo – 17.4.2016

TJ Blatná B – Vodňany

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý (K), Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Martin Řanda, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 4x Martin Řanda, 2x Adam Hovorka, 2x Jakub Outlý, 1x Pavel Krátký

Trenéři Blatné: K prvnímu domácímu zápasu jarní části přijel soupeř z Vodňan, se kterým jsme na podzim těsně pohráli. Do soupeře, který byl o hlavu větší a o ročník starší, jsme se zakousli a převedli fotbal, na který se nechalo dívat. Soupeř skóroval po střelách z dálky, my po kombinaci a úspěšných přihrávkách. První poločas skončil vyrovnaným stavem, ve druhém  jsme dokázali soupeři dát o dva góly navíc. Potěšila nás hra, i chuť bojovat a touha otočit výsledek. Více se musíme zaměřit na vhazování autů, při kterých jsme bohužel skoro vždy odevzdali míč soupeři.

Branky Blatné: 2x Natálie Kostohryzová, 2x Martin Řanda, 1x Jakub Outlý

Trenéři Blatné: První zápas jarní části jsem odehráli ve Štěkni na velmi těžkém a mokrém terénu, který spíše vyhovoval staršímu soupeři. Kluci ale prokázali nasazení a bojovnost a hráli „fotbal“, na který se nechalo dívat. Bohužel soupeř i díky gólu přes celé hřiště dal o dvě branky více a vyhrál.

Podzimní část

11.kolo – 1.11.2015

TJ Blatná A – TJ Blatná B  5:7  (4:3)

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka (K), Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý, Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Miroslav Vaněček, Marek Čížek

Branky Blatné: 3x Pavel Krátký, 2x Vít Hůrka, 1x Jakub Outlý, 1x Ondřej Novotný

Trenéři Blatné: Předposlední zápas podzimní části a náš poslední zápas hraný v Blatné, navíc derby se starším Á-čkem a fantastická kulisa pro oba týmy.  Víc nic není třeba říkat k motivaci na tento zápas. Kluci předvedli nejlepší zápas podzimu. Do staršího soupeře se „zakousli“ a makali. V druhém poločase navýšil „soupeř“ na 5:3, ale i nepříznivé průběžné skóre kluky nezlomilo a dokázali zápas otočit. Po zápase vypukly oslavy, které si kluci zasloužili a potvrdili, že i přes to, že jsou v celé soutěži nejmladším týmem, patří do lepší poloviny. Díky

10.kolo – 25.10.2015

TJ Blatná B – Dražejov  3:7  (2:5)

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý (K), Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 2x Jakub Outlý, 1x Natálie Kostohryzová

Trenéři Blatné: Po dvou prohrách jsme chtěli diváky potěšit výhrou. Bohužel zápas rozhodl první poločas, kdy jsme inkasovali během chvíle čtyři góly. Chvíle nesoustředění se bohužel se staršími soupeři nevyplácí. Druhý poločas byl s naší strany výrazně lepší a kluky jsme za něj pochválili. I přes prohru nám takto těžké zápasy dávají velké zkušenosti.

9.kolo – 18.10.2015

Vodňany – TJ Blatná B  7:6 (2:1)

Branky Blatné: 4x Jakub Outlý, 2x Pavel Krátký

Trenéři Blatné: Ve Vodňanech nás čekal soupeř z první poloviny tabulky, ve kterém bychom rádi také zůstali. První poločas jsme soupeře tlačili, ale bohužel jsme nedokázali trefit ani prázdnou bránu. Soupeř nás vyučil z lekce produktivity, kdy „z ničeho“ jsme dostali dva góly. Podařilo se nám snížit a tak nás čekal dramatický druhý poločas. Bohužel, kluci snad zůstali myšlenkama v šatně, čehož soupeř využil a začal dávat góly. 5 gólů během 10 minut nám nalomilo psychiku.. Posledních 10 minut se karty otočily a naopak jsme to byli mi, kdo dokázal snížit na jeden gól. Vyrovnání jsme se bohužel nedočkali. Snad to bude ponaučení, že se nevypouští žádný souboj za žádného stavu utkání.

8.kolo – 11.10.2015

TJ Blatná B – Volyně  4:8 (2:2)

Sestava Blatná: Jakub Potůček (K) – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý, Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Marek Čížek, Miroslav Vaněček

Branky Blatné: 2x Jakub Outlý, 1x Pavel Krátký, 1x Marek Čížek

Trenéři Blatné: Do Blatné zavítal jeden z favoritů přeboru Volyně. Se soupeřem, který měl jak věkovou, tak výškovou převahu jsme sehráli velmi kvalitní zápas, který byl až do stavu 4:5 velmi vyrovnaný. Vyrovnávacího gólu i přes šance jsme se nedočkali, naopak soupeř ještě 3x skóroval. I přes prohru ze sebe kluci vydali maximum a patří jim uznání za nasazení, s jakým zápas odehráli. Jsou to pro kluky cenné zkušenosti, hrát proti starším a kvalitním hráčům. Díky kluci.

7.kolo – 4.10.2015

Střelské Hoštice – TJ Blatná B  2:5 (2:2)

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová (K), Jakub Outlý, Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 3x Pavel Krátký, 1x Adam Hovorka, 1x Natálie Kostohryzová

Trenéři Blatné: V Hošticích nás přivítalo velmi pěkně upravené hřiště a soupeř ve značné výškové převaze. Hrál se hodně vyrovnaný zápas plný soubojů. Rozhodující byla druhá půlka, ve které jsme dokázali vstřelit tři góly, na které soupeř nedokázal odpovědět.  V utkání se zaskvěl Pavel Krátký, který dokázal dát 3 góly a kličkami motal hlavu soupeře. Zápas skvěle zvládla obrana – Natyna s Víťou a několikrát nás podržel náš brankář Kuba Potůček. Díky

6.kolo – 26.9.2015

TJ Blatná B – Katovice  9:2 (3:1)

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová (K), Jakub Outlý, Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Marek Čížek

Branky Blatné: 2x Jakub Outlý, 2x Adam Hovorka, 2x Vít Hůrka, 1x Pavel Krátký, 1x Marek Čížek, 1x Martin Kafka

Trenéři Blatné: Zlepšující se hra a nabírané zkušenosti ve starší kategorii nám pomohli k dalšímu domácímu vítězství, tentokrát se soupeřem z Katovic. První poločas byl poměrně vyrovnaný, ve druhém soupeř odpadl a my zvyšovali postupně náskok. Gól ve starší kategorii si připsala  i naše posila z mladší přípravky Marek Čížek. Díky kluci.

5.kolo – 19.9.2015

Bělčice – TJ Blatná B  2:12 (1:5)

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka (K), Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý, Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 4x Jakub Outlý, 3x Vít Hůrka, 2x Kostohryzová, 2x Novotný, 1x Hovorka

Trenéři Blatné: Na zápas 5. kola jsme odjeli k „tradičnímu“ soupeři do Bělčic s cílem zopakovat výborný domácí výkon z minulého kola. Kluci na soupeře vletěli a od začátku zápasu diktovali tempo hry. Díky kombinační hře a aktivitě jsme navyšovali skóre zápasu a nedali domácí týmu možnost zápas otočit. Ve druhém poločase kluci nepolevili a vyhráli ho ještě větším rozdílem. Z naší strany to bylo zatím nejpovedenější utkání podzimní části. Díky kluci.

4.kolo – 13.9.2015

TJ Blatná B – Sedlice/Doubravice  12:5 (6:4)

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý (K), Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Miroslav Vaněček, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 5x Jakub Outlý, 3x Pavel Krátký, 1x Vít Hůrka, 1x Miroslav Vaněček, 2x vlastní gól Sedlice

Trenéři Blatné: Domácí prohru s předchozího zápasu jsme chtěli napravit proti soupeři ze Sedlice. V úvodu utkání jsme šli do rychlého vedení 3:0. Soupeř však v prvním poločase dokázal zápas dramatizovat. O přestávce jsme kluky řekli, ať zvýší aktivitu a pohyb. Odměnou byl druhý poločas, kdy soupeř dokázal skórovat pouze 1x, zatím co my jsme zopakovali 6 gólů z prvního poločasu. V druhém poločase nás také několika výbornými zákroky podržel náš brankář. Hráli jsme velmi pohledný fotbal, plný přihrávek po zemi a kombinací. Díky kluci.

13.kolo – 8.9.2015

TJ Blatná B – Štěkeň  4:7 (2:4)

Sestava Blatná: Jakub Potůček – Vít Hůrka, Natálie Kostohryzová, Jakub Outlý (K), Pavel Krátký, Adam Hovorka, Martin Kafka, Ondřej Novotný, Prokop Říha, Vojtěch Mikeš

Branky Blatné: 1x Jakub Outlý, 1x Adam Hovorka, 1x Pavel Krátký, 1x Natálie Kostohryzová

Trenéři Blatné: Doma jsme tentokrát přivítali soupeře ze Štěkně. Diváci sledovali velmi kvalitní a atraktivní zápas. Soupeř se ujal vedení, my jsme korigovali skóre. Na začátku druhého poločasu jsme snížili na rozdíl jediné branky, ale bohužel vytouženého vyrovnání jsme se nedočkali, i když šance na vstřelení gólu jsme měli. Po dlouhých minutách bez gólu jsme bohužel během 4 minut dostali tři góly a o výsledku bylo téměř rozhodnuto. Kluci však nesložili zbraně, bojovali a ještě jeden gól dokázali vstřelit. I přes prohru musíme kluky pochválit. Hráli nadoraz, bojovali, dřeli  a hlavně hráli FOTBAL.

3.kolo – 6.9.2015

Sousedovice – TJ Blatná B  7:9 (2:7)

Branky Blatné: 5x Jakub Outlý, 2x Adam Hovorka, 1x Pavel Krátký, 1x Ondřej Novotný

Trenéři Blatné: Do Sousedovic jsme jeli s odhodláním předvést hezký fotbal a porvat se o výsledek. První poločas nám vyšel výborně. Sice jsme ze začátku jako první inkasovali, ale dokázali jsme soupeře přehrát, otočit skore a vybudovat si vysoký rozdíl. Ve druhém poločase nám bohužel docházeli síly a na naši bránu se valil jeden útok za druhým. Domací zdramatizovali zápas a nám se přestala dařit kombinace. V poslední minutě jsme naštěstí proměnili šanci a tím zápas rozhodli.

12.kolo – 2.9.2015

Bavorov – TJ Blatná B  3:7 (3:5)

Branky Blatné: 3x Jakub Outlý, 1x Pavel Krátký, 1x Ondřej Novotný, 1x Vojtěch Mikeš, 1x Natálie Kostohryzová

Trenéři Blatné: Venkovní zápas jsme odehráli se soupeřem, se kterým jsme hráli úplně poprvé. Ujali jsme se vedení a to nám vydrželo až do konce. Během prvního poločasu soupeř pokaždé dokázal snížit na rozdíl dvou branek, ale více šancí bylo na naší straně. Ve druhém jsme přidali další dvě branky a již žádnou neinkasovali. Zápas to ale byl velmi těžký, jelikož jsme čelili výrazné výškové výhodě domácích.

2.kolo – 30.8.2015

TJ Blatná B – Chelčice  9:6 (2:5)

Branky Blatné: 3x Pavel Krátký, 2x Natálie Kostohryzová, 2x Jakub Outlý, 2x Vít Hůrka

Trenéři Blatné: První zápas ve starší kategorii jsme odehráli doma. První půle se nám vůbec nepovedla. Byla bez nasazení, bojovnosti a jen o čekání, co udělá soupeř s míčem. Proto není divu, že jsme po dvaceti minutách prohrávali již 0:5. Do konce poločasu jsme dokázali vstřelit dvě branky a snížit nepříznivý výsledek. Do druhého poločasu jakoby nastoupil jiný tým. Soupeře jsme doslova válcovali a začali otáčet vývoj zápasu. Kluci hráli aktivně, napadali soupeře a odměnou byla zasloužená výhra. Kluci ukázali charakter a chuť hrát fotbal za jakéhokoliv stavu. Díky za tento přístup.