Tabulky ZDE                         Rozpis zápasů a výsledky ZDE

Soutěž:   ČEZ.I.A.třída.skupinaB – starší žáci

Rozhodčí: Novotný Jiří

Branky:  Antoš J. 3x, Fořt L. 2x, Habada V., Maleček J.
 Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Maleček J.,Habada V., Antoš J. –  Vala D., Fořt L., Štědronský M.
 Střídání: Pícha Š., Cheníček F., Fořt T., Outlý F.
 Hodnocení: Poslední zápas sezóny jsme jasně vyhráli, ale s předvedenou hrou nemůžeme být spokojeni. Opět se nám nedařili přihrávky, špatné zpracování míče, pohyb po hřišti a hlavně koncovka. Na vstřelení branky potřebujeme hodně šancí. O konečném 4.místě nakonec rozhodla jediná jarní porážka, kdy jsme v oslabené sestavě těsně prohráli s vedoucím týmem tabulky.

—————————————————————————————————————————————-

16.kolo

TJ Blatná – Katovice/Junior B       3 : 1 ( 1 : 1 )

Datum:  5.6.2016   –  9:30 hod.
 Rozhodčí: Plaček Tomáš

Branky:  Vala D., Pícha Š., Tvrdý F.
 Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Maleček J.,Habada V., Antoš J. –  Vala D., Fořt L., Fořt T.
 Střídání: Pícha Š., Cheníček F.
 Hodnocení: Tento zápas se nám herně nedařilo. Sice jsme získali povinné tři body se slabším soupeřem, ale pro diváky a hlavně trenéry to bylo nepovedené utkání. Doufám, že se kluci poučí a v posledním soutěžním zápase nám předvedou jaký umějí hrát fotbal.

15.kolo

Hradiště  –  TJ Blatná        2 : 2 ( 1 : 0 )  PK – 4 : 5

Datum:  29.5.2016   –  10:00 hod.
 Rozhodčí: Rinth Jan
 Branky:  Vala D. 2x – rozhodující penalta Antoš J.
 Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Maleček J.,Habada V., Antoš J. –  Vala D., Štědronský M.,  Fořt L.
 Střídání: Pícha Š., Cheníček F., Fořt T.
  Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale ve 4. minutě se domácím podařilo z brejku otevřít skóre. Pak přišla naše velká šance, kdy Fořt Lukáš šel sám na brankáře, ale bohužel minul branku. Ve zbytku prvního poločasu jsme měli více ze hry bez větších šancí. Druhý poločas byl z naší strany ještě lepší, kluci bojovali a přitlačili domácí na jejich polovině. Z několika dobrých příležitostí jsme se prosadili až v samotném závěru, kdy se 2x trefil Vala Daniel. Penalty hoši zvládli na jedničku. Musím kluky pochválit za bojovnost v celém zápasu.

—————————————————————————————————————————————

14.kolo

TJ Blatná – Týn/Vltavou       2 : 0 ( 1 : 0 )

Datum:  22.5.2016   –  9:30 hod.
 Rozhodčí: Novotný Ondřej

Branky:  Maleček J., Antoš J.

Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Maleček J.,Habada V., Antoš J. –  Štědronský M.,  Fořt L., Fořt T.

Hodnocení: Zápas se nám příliš nepovedl, protože jsme kazili jednoduché přihrávky a hlavně neproměňovali vyložené šance. Výhra byla zasloužená, ale                            herně se musíme do dalších utkání zlepšit. Pěkné branky vstřelili Maleček a Antoš.

13.kolo

spol. Zliv/Hluboká  –   TJ Blatná       3 : 2 ( 1 : 1 )

Datum:  15.5.2016   –  9:30 hod.
Rozhodčí: Slepička Vít

Branky:  Vala D., Antoš J.

Sestava: Šimůnek M. – Uldrich M.,Hrádek A., Maleček J., Fořt T. –  Habada V., Antoš J., Fořt L. –  Vala D., Pícha Š., Potůček J.

Střídání: Cheníček F., Outlý F., Říha V., Krátký O.

Hodnocení: Zápas nám nevyšel, jak výsledkem, tak předvedenou hrou. Bylo hodně znát, že nám chybí tři hráči ze základní sestavy. Sice jsme šli na začátku po pěkné akci do vedení, ale to bylo z naší strany všechno. V závěru korigoval výsledek po krásné střele pod břevno Antoš J.

12.kolo

TJ Blatná – Protivín        7 : 0 ( 4 : 0 )

Datum:  8.5.2016   –  9:30 hod.

Rozhodčí: Pravda Luboš

Branky:  Vala D. 2x, Fořt L. 2x,  Habada V., Antoš J., Tvrdý F.

Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Maleček J.,Habada V., Antoš J. –  Vala D.,Štědronský M.,  Fořt L.

Střídání: Pícha Š., Potůček J., Fořt ,T.

Hodnocení: Další domácí zápas jsme zvládli s naprostým přehledem. Po výborném výkonu, řekl bych nejlepším v dosud odehraných zápasech bylo utkání jen otázkou skóre. Hosté ohrozili naší branku pouze jednou. Nám se dařili velmi pěkné akce s výborným zakončením oproti minulým zápasům. Chtěl bych klukům poděkovat za jejich přístup.

————————————————————————————————————————————–

10.kolo

TJ Blatná – Vlachovo Březí        6 : 0 ( 5 : 0 )

Datum:  24.4.2016   –  9:30 hod.
 Rozhodčí: Landík Filip

Branky: Fořt L.,  Maleček J., Antoš J., Vala D.,Štědronský M., Bláha V.

Střídání: Pícha Š., Cheníček F., Potůček J., Fořt ,T.
Hodnocení: První domácí zápas jarní části jsme zvládli výborně. Úvod sice patřil hostujícímu týmu, kdy během deseti minut zahrávali tři rohové kopy, které jsme se štěstím ubránili, ale od jedenácté minuty bylo utkání v naší režii. Stačili nám čtyři minuty na vedení 3:0. Poté už se hrálo jen na jednu branku a v závěru poločasu jsme skóre po pěkných akcích navýšili. V druhé půli se ukázala naše slabina,a to je proměňování šancí. Za vše hovoří zahozené dva pokutové kopy. Celkově bych chtěl kluky pochválit.

——————————————————————————————————————————————-

18.kolo

Volyně  –  TJ Blatná           0 : 18 ( 0 : 9 )

Datum:  16.4.2016   –  10:00 hod.
 Rozhodčí: Kaštánek Libor

Branky: Tvrdý F. 4x, Maleček J. 3x, Antoš J. 3x, Uldrich M. 2x, Štědronský M. 2x, Bláha V., Fořt L., Pícha Š., Fořt T.

Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Maleček J.,Habada V., Antoš J. – Štědronský M., Fořt T., Fořt L.

Střídání: Pícha Š., Cheníček F., Potůček J., Outlý F.

Hodnocení: První jarní utkání nám vyšlo podle očekávání. Domácí se prakticky nedostali na naší polovinu, a tak si kluci s chutí
   zahráli, ale hlavně si zastříleli ze všech možných pozic. Doufám, že budeme v tomto výkonu pokračovat v dalších zápasech.

9.kolo

TJ Blatná   –   Volyně        9 : 0  ( 5 : 0 )

Datum:  1.11.2015   –  9:30 hod.
 Rozhodčí: Žemlička Tomáš

Branky:   Maleček J. 3x, Tvrdý F. 2x, Uldrich M., Hrádek A., Habada V., Pícha Š.

Sestava: Antoš J. –  Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Fořt T.,Tvrdý F.,Habada V.,Fořt L. – Maleček J.,Cheníček F.,Souček D.

Střídání: Pícha Š.,Potůček J.

Hodnocení: Poslední utkání podzimní části bylo z naší strany jednoznačnou záležitostí. Soupeře z Volyně jsme uzavřeli na jejich polovině a po devíti minutách vedli 3:0. Hosté se za celý zápas nedostali k naší brance, takže náhradní brankář Kuba Antoš (jinak útočník) byl bez práce. Skóre zápasu mělo být určitě vyšší, protože jsme nevyužili několik dobrých příležitostí a hlavně 4x trefili konstrukci branky. Největší smůlu měl Fanda Tvrdý (2x břevno a 1x tyč).

————————————————————————————————————————————————————————–

ČEZ.I.A.třída.skupinaB – starší žáci  -podzim

8.kolo

Vacov  –  TJ Blatná           1 : 5  ( 0 : 4 )

Datum:  25.10.2015   –  10:00 hod.
Rozhodčí: Mráz Marek

Branky:  Cheníček F. 2x, Fořt L., Pícha Š., Maleček J.

Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Hrádek A. – Fořt T.,Maleček J.,Habada V.,Fořt L. – Antoš J.,Cheníček F.

Střídání: Pícha Š.

Hodnocení: Do Vacova jsme si jeli pro tři body a to se nám podařilo. Hlavně v první půli jsme soupeře jasně přehrávali, a tím rozhodli o našem vítězství. Druhá půle už se nám tolik nepovedla. Kluci se snažili, ale domácí gólman chytal výborně.
———————————————————————————————————————————————————————————

7.kolo

Katovice/Junior B  –  TJ Blatná           1 : 2  ( 0 : 0 )

Datum:  18.10.2015   –  10:00 hod.

Branky:  Antoš J., Fořt L.

Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Uldrich M.,Fořt T. – Maleček J.,Habada V.,Fořt L.,Potůček J.- Antoš J.,Hrádek A.

Střídání: Cheníček F., Outlý F.

Hodnocení: Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v úvodu měli velikou příležitost, kdy asi z 12 metrů se nám nepodařilo skórovat. První střelu vyrazil gólman, druhá šla do tyče a třetí mimo branku. V 15. minutě šel sám na branku Kuba Antoš, ale jeho tvrdou ránu gólman reflexivně vyrazil. Bohužel pro domácí se při tomto zákroku zranil ( zlomené zápěstí ). Od této chvíle bylo utkání nervózní se spoustou chyb na každé straně. Do druhého poločasu se kluci uklidnili a po pěkné akci Maleček J., Habada V., Antoš K. jsme šli do vedení. Deset minut před koncem centroval z pravé strany Hrádek A. a Fořt L. z voleje rozhodl o našem zaslouženém vítězství.
 —————————————————————————————————————————————————————————————-

6.kolo

TJ Blatná  – Hradiště         1 : 1  ( 0 : 1 ) – p.k.- 6:7

Datum:  10.10.2015   –  9:30 hod.
Rozhodčí: Trkovský Tomáš
Branka: Tvrdý F.

Sestava: Šimůnek M. – Uldrich M.,Tvrdý F., Bláha V.,Hrádek A. – Fořt T., Maleček J.,Habada V.,Souček D.- Antoš J., Fořt L.

Střídání: Cheníček F.

Hodnocení: Do druhého domácího zápasu jsme nastupovali s obavami, protože přijel lídr naší tabulky Hradiště. Kluci nás ale svým přístupem překvapili. Až na pár momentů jsme měli po celý zápas převahu, kterou se nám nepodařilo vyjádřit gólově. Při největším náporu se prosadil z trestného kopu Fanda Tvrdý a zaslouženě vyrovnal. Poté ještě nastřelil břevno. O bodu navíc pro soupeře rozhodla osmá série pokutových kopů.
———————————————————————————————————————————————————————————-
 5.kolo

Týn/Vlt.  –  TJ Blatná           0 : 3  ( 0 : 1 )

Datum:  3.10.2015   –  10:00 hod.
 Rozhodčí: Dvořák Petr

Branky: Habada V., Maleček J., Antoš J.

Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Hrádek A.,Fořt T. – Maleček J.,Habada V.,Fořt L.,Pícha Š.- Antoš J.,Cheníček F.

Střídání: Potůček J.

Hodnocení: Výsledek zápasu odpovídá dění na hřišti, protože jsme domácí kromě dvou standartek a jednoho brejku k ničemu nepustili. Celý zápas jsme měli převahu, hlavně v druhé půli. Opět nás ale trápila koncovka. Chtěl bych poděkovat Pepovi Potůčků z mladších žáků, který naši hru oživil.
———————————————————————————————————————————————————————————–

4.kolo

TJ Blatná  –  Zliv/Hluboká         2 : 5  ( 0 : 2 )

Datum:  27.9.2015   –  9:30 hod.

Branky: Pícha Š., Maleček J.

Sestava: Šimůnek M. –  Bláha V.,Hrádek A.,Uldrich M., Fořt T. – Maleček J.,Habada V.,Souček D.,Fořt L. –  Pícha Š., Cheníček F.

Hodnocení: První domácí zápas nám nevyšel. Nastoupili jsme v oslabené sestavě a ještě k tomu pouze v jedenácti bez možnosti
                       střídání. Utkání rozhodli naše velké chyby a neproměňování šancí.

3.kolo

Protivín  –  TJ Blatná           0 : 2  ( 0 : 0 )

Datum:  20.9.2015   –  10:00 hod.
 Rozhodčí: Třeštík Petr Branky: Maleček J., Tvrdý F.
Sestava: Šimůnek M. – Tvrdý F., Bláha V.,Hrádek A.,Uldrich M. – Maleček J.,Habada V.,Souček D.- Fořt T.,Antoš J.,Fořt L.
 Hodnocení: Do Protivína jsme jeli s cílem vyhrát a hlavně zlepšit naši hru. Celý zápas jsme měli převahu, ale trápí nás koncovka.
 20 minut před koncem rozhodl z těžkého úhlu Jonáš Maleček. Pojistku přidal Fanda Tvrdý z trestného kopu. Tím jak kluci bojovali,
 si výhru zasloužili.
————————————————————————————————————————————————————————————
 1.kolo

Vlachovo Březí  –  TJ Blatná           2 : 1  ( 0 : 1 )

Datum:  5.9.2015   –  9:00 hod.
Rozhodčí:  Formánek
Branka: Fořt Tomáš
Sestava: Štědronský M. – Tvrdý F., Bláha V.,Hrádek A.,Uldrich M. – Maleček J.,Antoš J.,Fořt L.,Pícha Š. – Fořt T.,Souček D.
                   Střídání: Cheníček F.
Hodnocení: V prvním mistrovském zápase jsme nastoupili v oslabené sestavě a na výkonu to bylo znát. Sice nám vyšel úvod  utkání, když chyboval domácí brankář a Tomáš Fořt pohodlně skóroval do prázdné branky. Pak byla hra celkem vyrovnaná bez  velkých příležitostí na obou stranách. V druhém poločase domácí vyrovnali z trestného kopu asi z 30 metrů po chybě našeho  brankáře. Zápas vypadal na remízu, ale 5 minut před koncem přišla hrubá chyba naší obrany a domácí se tak mohli radovat z  výhry.