Zpět na Výsledky 2023-2024

2015-2016

Tabulky ZDE                              Rozpis zápasů a výsledky ZDE          Všechny výsledky a tabulky ZDE

————————————————————————————————————————————-

17.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná – Kaplice     0:4  (0:2)

Datum:  Sobota 14. 5. 2016

Branky  Blatné:

Blatná:  Valíčková – Křivancová, Velíšková, Panušková, Nagyová, Šebková, Cíglbauerová, Gillová, Chárová, Suchlová, Tvrdá

Hodnocení: Sehráli jsme snad nejhorší utkání jara!! Jedinou střelou kterou jsme se prezentovali a ani se nedá říct že jsme s ní ohrozili hostující brankářku přišla až v 90.minutě. A to myslím že hovoří za vše!!

————————————————————————————————————————————–

16.kolo – Divize D ženy Čechy

Hradiště – TJ Blatná     1:2  (1:1)

Datum:  Sobota 7. 5. 2016

Branky  Blatné: Swietoňová, Šebková

Blatná:  Valíčková – Křivancová, Velíšková, Panušková, Nagyová(65.Vaněčková), Šebková, Tomanová, Swietoňová(46.Cíglbaurevá), Chárová(75,Suchlová), Tomanová, Vajsová, Kozáková © (46,Petrovicová)

Hodnocení:Dnes jsme sehráli obdobný zápas jako minulý týden. Jediný rozdíl byl v tom, že jsme byli lepší na míči a mnohem víc jsme si věřili v rozehrávce. Bohužel nás opět trápilo proměňování šancí. Proto jsme museli bojovat až dokonce. Místo toho abychom v klidu dohráli tak atraktivní a pohledný zápas.

—————————————————————————————————————————————

15.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná – Protivín     2:3  (1:1)

Datum:  Sobota 30. 4. 2016

Branky  Blatné: Vajsová, Velišková z pen.

Blatná:  Valíčková – Nagyová, Velíšková,Gillová, Chárová, Tvrdá, Tomanová, Šebková, Swietoňová, Kozáková ©, Vajsová

Hodnocení: Plno nevyužitých šancí a protivínský vytěžili z minima maximum a proto si z blatné odvážejí všechny body.

————————————————————————————————————————————————

14.kolo – Divize D ženy Čechy

J.Hradec – TJ Blatná     3:3  (2:1)

Datum:  Sobota 23. 4. 2016

Branky  Blatné: Velíšková, Vajsová, Kozáková

Blatná:  Valíčková – Křivancová, Velíšková, Panušková, Chárová, Tvrdá, Tomanová, Šebková, Swietoňová, Kozáková ©, Vajsová

———————————————————————————————————————————————

13.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná – VŠ Plzeň     1:1  (1:0)

Datum:  Sobota 16. 4. 2016

Branky  Blatné: Tvrdá

Blatná:  Valíčková – Suchlová, Kozáková ©, Panušková, Tvrdá, Tomanová, Nagyová (46.Gillová), Petrovicová(75.Krámová), Vaněčková, Šebková, Velíšková, Vajsová.

————————————————————————————————————————————————-

12.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná – Mokré     2:1  (1:0)

Datum:  Sobota 9. 4. 2016

Branky  Blatné: Vajsová, Nagyová

Blatná:  Valíčková – Swietoňová(80.Suchlová), Velíšková, Nagyová,  Tvrdá, Šebková,Panušková, Vajsová,Tomanová, Křívancová, Petrovicová(78.Krámová)

Hodnocení : V dnešním utkání jsme podali velmi dobrý kolektivní výkon, i když vítězství se nerodilo lehce. Dokázali jsem navázat na výkon z druhého poločasu z minulého týdne kdy jsme konečně  propagovali hru, kterou bychom si představovali.Opět se nám nepovedlo vyvarovat chybám v rozehrávce a

po jedné znich jsme opět inkasovali v druhém poločase.         Reguš, vedoucí Žen Blatné

—————————————————————————————————————————————————

11.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Sokol Sez. Ústí – TJ Blatná      5:2  (3:1)

Datum:  Neděle 3. 4. 2016

Branky  Blatné: Velíšková, Gillová

Blatná:  Valíčková – Swietoňová, Velíšková,Suchlová(40.Gillová), Nagyová,  Tvrdá, Šebková, Nezbedová,Panušková, Vajsová, Kozáková

Hodnocení : Do zápasu jsme nastoupili až s příliš velkým respektem. Bohužel ani chybám jsme se nevyvarovali, a proto jsme v poločase zaslouženě prohrávali. V druhém poločase jsme hráli mnohem lépe a troufám si říct, že jsme byli lepším týmem na hřišti. Bohužel jsme se opět nevyvarovali chyb a domácím jsme darovali dva góly. I za beznadějného výsledku jsme nepřestali hrát. Kdyby se nám podařilo proměnit vytvořené šance, mohl výsledek třeba vypadat jinak. Ale na kdyby se nehraje. Holky musíme za předvedený výkon v druhém poločase pochválit a domácím poblahopřát k vítězství.

Reguš, vedoucí Žen Blatné

——————————————————————————————————————————————————–

10.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná –  TJ Calofrig Borovany      1:1  (0:1)

Datum:  Sobota 26. 3. 2016

Branky  Blatné: Velíšková

Blatná:  Valíčková – Krámová, Velíšková,Křivancová, Chárová (16. Suchlová), Nagyová,  Tvrdá, Šebková ,Tomanová,  Vajsová, Kozáková

Hodnocení : V prvním poločase jsme hráli velmi špatně a k ohrožení hostující branky jsme se dostali sporadicky. Za to hostující hráčky si vytvořily tři tutové šance a z jedné z nich šly po zásluze do vedení. V druhé půli jsme hráli lépe na míči než v prvním poločase. Přesto jsme se těžko dostávali do šancí. Vyrovnání jsme se dočkali až díky Velíškové, která se trefila z přímého kopu. V 88.minutě mohla strhnout Vajsová vedení na naší stranu. Ale nedokázala překonat hostující brankářku v samostatném uniku od poloviny hřiště. A proto si myslím, že remíza je spravedlivá pro oba celky..

———————————————————————————————————————————————————-

Přátelské utkání – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná –  Hradiště      3:2  (1:0)

Datum:  Neděle 20. 3. 2016

Blatná:  Valíčková – Krámová, Velíšková, Suchlová, Chárová, Nagyová,  Tvrdá, Šebková ,Tomanová,  Vajsová, Kozáková ,Petrovicová, Swietoňová, Křivancová

Hodnocení : Bylo to naše první utkání a bylo znát že jsme toho moc ještě nenahráli. Sice sem tam se objevili fotbalové akce. Ale jinak ani jeden tým nepředvedl nic podstatného, aby to diváka potěšilo..Reguš, vedoucí Žen Blatné

8.Místo      TJ Blatná

Nejlepší střelec: Dobrevova Eva (Chemconex Praha)

Nejlepší Hráčka: Pavlína Hrobská (Sokol.S.Ústí)

Nejlepší Brankářka: Vlaďka Valíčkov (TJ Blatná)

Datum:  Sobota 31. 10. 2015

Blatná:  Valíčková – Panušková, Velíšková,  Chárová, – Nagyová,  Tvrdá, Šebková ,Tomanová, Klásková – Vajsová, Kozáková ©,Petrovicová, Gilová, Cíglbaerová, Swietoňová, Křivancová

Hodnocení : Kontumační výhra, neboť soupeřky nenastoupili k utkání..

——————————————————————————————————————————–

FK Spartak Kaplice  – TJ Blatná  2 – 1 ( 1 – 1)

Datum:  Sobota 24. 10. 2015

Branky  Blatné: Nagyová

Blatná:  Valíčková – Tvrdá, Chárová (60. Swietoňová), Klásková, Šebková, Tomanová (46. Nová), Křivancová, Panušková, Vajsová, Nagyová, Velíšková.

Střídali:  Petrovicová, Gilová, Cíglbaerová, Nová, Swietoňová, Křivancová

Hodnocení : V dnešním zápase k nám zavítalo Hradiště, které bohužel nastoupilo jen o deseti hráčkách. Naštěstí naše holky nic nepodcenily a v 3.minutě už to bylo 2:0. V prvním poločase naše hra byla podle našich přestav. V druhém poločase jsme už nehráli tolik dobře směrem dopředu. Zápas se spíše dohrával na polovině hostujícího celku. Bohužel se nám povedlo přidat jen jednu branku. A jen díky brankářce Vaňkové skóre zápasu neskončilo vyšším rozdílem.

——————————————————————————————————————————————————

6kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Platan Protivín – TJ Blatná  2 – 2 ( 0 – 1)

Datum:  Neděle 11. 10. 2015

Branky  Blatné: Kozáková, Velíšková

Blatná:  Valíčková – Křivancová, Velíšková,  Chárová, – Nagyová,  Tvrdá, Šebková ,Kozáková ©, Panušková – Vajsová, Nová

Střídali:  Petrovicová

Hodnocení : V dnešním zápase jsme domácí pustili do čtyř šancí. Ze kterých dokázali vytěžit dva góly v rozmezí dvou minut (72 a 74 minutě). Do 65. minuty jsme ovládali hru a vedli jsme 2:0. Pak jsme z nepochopitelných důvodů upustili z předváděné a účelné hry a to nás stálo další cenné dva body do tabulky.

———————————————————————————————————————————————————

5.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná – TJ Sokol Jindřichův Hradec  1 – 0 ( 1 – 0)

Datum:  Sobota 3. 10. 2015

Branky  Blatné: Vajsová

Blatná:  Valíčková – Křivancová, Cíglbauerová,  Chárová, – Nagyová,  Tvrdá, Šebková ,Kozáková ©, Swietoňová – Vajsová, Velíšková

Střídali:  Nová, Gillová, Klásková

Hodnocení : Dnešní výhra byla zasloužená, ale byla dost utrápená. V naší hře nám chybí jednoduchost. Na každé ohrožení branky soupeře se dost nadřeme. Holt musíme být trpěliví a třeba se časem dočkáme jednoduché a účelné hry. Z které budeme mít radost jak my, tak diváci, kteří dorazí na náš domácí zápas.

David Reguš, vedoucí Žen Blatné

———————————————————————————————————————————————————————

4.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Vodní stavby Plzeň – TJ Blatná   3 – 1 ( 3 – 1)

Datum:  Sobota 26. 9. 2015

Branky  Blatné: Kozáková

Blatná:  Nagyová – Křivancová, Cíglbauerová,  Chárová, – Panušková,  Tvrdá, Šebková ,Kozáková ©, Petrovicová – Vajsová, Velíšková

Střídali:  Tomanová, Gillová, Honnerová

Hodnocení: V dnešním zápase jsme se o bodový zisk připravili sami. Protože jsme dokázali zahodit tři mega šance. 8.minuta – Vajsová obchází brankářku a netrefuje prázdnou branku. 12.minuta – domácí jdou do vedení po našem špatném odkopu. 14.minuta – Velíšková opět obchází brankářku a také netrefuje prázdnou branku. 23. minuta – domácí jdou do vedení 2:0. Na kterém mám podíl i já, protože jsem v nepozornosti neodmávl ofsajd. V 37. minutě se nám povedlo dát branku na 2:1, ale o pár minut jsme inkasovali po třetí po další chybě ve středu hřiště.

V poločase jsme si museli dosti rázně vysvětlit některé věci. A na druhém poločase to bylo vidět. Domácí jsme nepustili do žádné vážnější šance. Až na jednu dalekonosnou střelu, se kterou si poradila Nagyová. Naopak my jsme si dokázali vytvořit dost šancí na otočení výsledku nebo aspoň na to abychom si odvezli bod. Bohužel jsme už branku nedali. Když Velíšková v cca 60. minutě opět netrefila skoro prázdnou branku, bylo vidět, že na holky padla křeč a všechno řešily moc uspěchaně. Přesto si za druhý poločas zaslouží obdiv za předvedenou hru, která byla podle mých představ.

D. Reguš, vedoucí Žen Blatné

——————————————————————————————————————————————————————————

3.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Mokré – TJ Blatná   1 – 1 ( 0 – 1)

Datum:  Sobota 19. 9. 2015

Branky  Blatné: Šebková

Blatná:  Nagyová – Křivancová, Velíšková,  Tvrdá, – Panušková,  Swietoňová, Chárová,  Šebková , Vajsová – Honnerová, Kozáková ©

Střídali:  Tomanová, Gillová,

Hodnocení:  Dnes jsme bohužel navázali na špatný výkon z minulého týdne a můžeme být rádi, že si odvážíme alespoň Bod. Sice jsme se ujali vedení. Ale domácím jsme dali tolik prostoru v prostředku hřiště, aby vytvořily několik gólových šancí. Kdyby je dokázali proměnit. Tak by konečný výsledek vypadal úplně jinak.  Nám nezbývá nic jiného než dále na sobě pracovat. A nebát se to prodat při zápasech.

D.Reguš, vedoucí Žen Blatné.

————————————————————————————————————————————————————————-

2.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Blatná – TJ Sokol Sezimovo Ústí   3 – 2 ( 1 – 1)

Datum:  Sobota 12. 9. 2015

Branky  Blatné: Cíglbauerová 2x, Nagyová

Blatná:  Valíčková – Křivancová, Velíšková,  Tvrdá, – Panušková,  Cíglbauerová, Chárová,  Šebková , Nagyová – Klásková, Kozáková ©

Střídali:  Tomanová, Gillová, Swietoňová

Hodnocení:  V dnešním zápase jsme nastoupili proti soupeři, který nastoupil jen v deseti hráčích v poli. A musíme uznat, že předvedli velmi dobrý týmový výkon. Hlavně v prvním poločase. Hosté se ujali vedení s přímého kopu a nám trvalo skoro celý poločas se s tím vyrovnat. Vysvobodilo nás až zaváhání hostující brankářky. Po kterém jsme dokázali vyrovnat.

V úvodu druhého poločasu jsme opět udělali chybu a hosté šli opět do vedení. Díky většímu nasazení a trochu štěstí se nám povedlo otočit skóre zápasu. Díky Cíglbaureové, která se 2x trefila s přímých kopů. Dnešnímu utkání by slušela spíše remíza. Ale my jsme rádi, že všechny body zůstali v Blatné.

1. Reguš, vedoucí Žen Blatné

——————————————————————————————————————————————————————-

1.kolo – Divize D ženy Čechy

TJ Calofrig Borovany – TJ Blatná  0 – 4 ( 0 – 2)

Datum:  Neděle 6. 9. 2015

Branky  Blatné: Vajsová 2x, Kozáková, Nagyová

Blatná:  Valíčková – Křivancová, Velíšková,  Tvrdá, – Panušková,  Cíglbauerová, Tomanová,  Šebková , Nagyová – Vajsová, Kozáková ©

Střídali:  Chárová, Klásková, Swietoňová

Hodnocení:  V prvním poločase jsme nehráli moc dobře. Především jsme se přizpůsobily hře domácích. Přesto se nám podařilo vstřelit dvě branky díky Vajsové. V druhém poločase se naše hra o poznání zlepšila. Hlavně v kombinaci a v poklidu jsme dokráčeli k zaslouženému vítězství.

———————————————————————————————————————————————————————-

Přátelská utkání:

Neděle   16.8.          13:00

TJ Blatná ženy– TJ Blatná St. žáci           1:9 (0:6)

Branky: Velíšková

Sestava  : Valíčková – Velíšková, Křivancová, Chárová, Tvrdá, Cíglbaureová, Šebková, Nagyová, Panušková, Kozáková, Vajsová

Střídali: Petrovicová, Vaněčková, Swietoňová, Tomanová

Hodnocení utkání:

V prvním poločase jsme hráli ustrašeně a hlavně holky nedodržovali stanovené pokyny. V druhém poločase už hráli líp hlavně po taktické stránce. Ale pořád nám chybí vetší sebevědomí.