Tabulky ZDE                               Rozpis zápasů a výsledky ZDE

TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Lnáře               6:1 (2:0)

Datum:  12/6/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Maroušek Václav

Hornát Josef

Hejtmánek Jiří

Branky:  5´ a 75´ Uldrich Radek, 21´ Vaněček Miroslav, 63´ Písařík Filip, 67´ Ito Mori, 85´ Hlaváč Milan – 71´ Pružinec Jaroslav.

Blatná:  Peroutka – Jelínek, Křivanec, Svoboda, Uldrich „K“, Ito, Voborník, Šilhavý, Hlaváč, Martínek, Vaněček / Zíka, Soukup, Kratochvíl, Písařík.

Trenér: Diviš Josef

Lnáře:  Jánský – Káňa, Matějka, Kastner P., Ďulík J., Lukeš „K“, Ďulík P., Sedláček, Holman, Pružinec, Prokopec / Turek, Čadek, Kastner J., Vokurka, Masák.

Trenér: Čadek Josef

Blatná:  Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a skóre mohlo být v pohodě dokonce dvojciferné, ale bohužel jsme opět předvedli koncert neproměněných šancí. Některé z nich jdou až za rámec normálního chápání… Svůj poslední mistrovský zápas odehráli Radek Uldrich a Miroslav Vaněček. Oběma patří velké poděkování za přínos blatenskému fotbalu. Pevně věříme, že se i nadále budeme na hřišti v Blatné potkávat J

—————————————————————————————————————————————————————–

Jaro

TJ Dražejov – TJ BLATNÁ z.s. B      0:0 (0:0)

Datum:  28/5/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Mondek Jiří

Káník Milan

Krejčík Milan

Branky:  —

Dražejov:  Drnek – Brázda, Hrčka „K“, Řezníček, Šíma, Bračok, Mrkvička, Šulda, Slavík, Uher, Rod / Mertl, Hynek, Macholda.

Trenér: Maroušek Michal

Blatná:  Sedláček – Chlanda, ldrich, Hlaváč, Svoboda, Voborník, Soukup, Stulík, Martínek „K“, Míka, Písařík / Kůst, Sobota, Zíka, Vanduch.

Trenér: Vanduch Michal

Blatná:  V celém zápase jsme měli mírně navrch, ovšem s minimem zakončení směrem na branku. V první půli jsme dobře kombinovali, ale jakmile jsme se dostali k soupeřovu vápnu, byli jsme bezradní. Soupeř hrozil pouze z rychlých protiútoků, které ale také nedokázal gólově zužitkovat. V těchto chvílích nás podržel Ondra Sedláček. Druhá půle pokračovala ve stejném duchu, jako ta první. Sice jsme se dostávali více do zakončení, ale buď jsme mířili vedle, nebo si nedůraznými střelami poradil domácí gólman. A když nechali hlavního sudího v klidu i 2 jasné penaltové zákroky zezadu ze strany domácích, skončil zápas bezbrankovou remízou. Děkuji hráčům za bojovnost a klukům z dorostu za pomoc.

————————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. B – SK CivaTrans Rovná         7:1 (4:0)

Datum:  22/5/2016, 17:00 hod.

Boukalík Michal

Jáchim Josef

Branky:  6´ a 88´ z pen. Soukup Lukáš, 12´ Hlaváč Milan, 16´ Jícha Filip, 34´ a 61´ Peleška Radek, 52´ Písařík Filip – 57´ Poláček Pavel.

Blatná:  Sedláček – Křivanec, Jelínek, Hlaváč, Svoboda, Voborník „K“, Cvach, Soukup, Kůst, Jícha, Peleška / Míka, Stulík, levý, Mišiak, Písařík.

Trenér: Čadek Michal

CivaTrans:  Kubát – Beneš, Cimburek, Čapek, Kováč, Poláček „K“, Veselý, Vavřinec, Hájek, Sudda, Veits / Čermák, Hulač.

Trenér: Hulač Vladislav

Blatná:  Soupeř přijel pouze s 11 hráči, což však nijak nesnižuje náš výkon. Po celou dobu utkání jsme byli jasně lepším týmem a otázkou bylo pouze výše konečného skóre. Posíleni o hráče A týmu a dorostu jsme předváděli pěkný kombinační fotbal s mnoha šancemi. Góly Lukáše Soukupa, Milana Hlaváče a Filipa Jíchy jsme se rychle ujali pohodového vedení 3:0. Do poločasu se ještě trefil Radek Peleška. Po změně stran přidal pátý gól střídající Filip Písařík a s hosty to vypadalo bledě. O jejich čestný úspěch v naší síti se postaral kapitán a nejlepší hráč soupeře Pavel Poláček. Svůj druhý gól poté přidali ještě Radek Peleška a Lukáš Soukup a my jsme tak dokráčeli k vítězství 7:1.

—————————————————————————————————————————————

FK Junior Strakonice – TJ BLATNÁ z.s. B        2:1 (2:0)

Datum:  15/5/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Zábranský Václav

Sadlak Ondřej

Branky:  10´ Kratochvíl Petr, 26´ Mára Bohumil – 82´ Peleška Radek.

Junior:  Reiser – Krenk, Ouška, Cibulka, Kalianko, Šíp „K“, Kratochvíl, Mára, Liška, Vlk, Tyl / Cimrhanzl, Mikeš, Baloušek, Šteflíček, Boukalík, Provazník.

Trenér: Cimrhanzl Luděk

Blatná:  Sedláček – Svoboda, Křivanec O. „K“, Peleška, Hlaváč, Levý, Motyka, Chlanda, Ito, Hrádek, Písařík / Křivanec J., Zíka, Soukup, Jelínek, Cvach.

Blatná:  Stejná písnička jako v sobotu. Mnoho absencí přivedlo do béčka další mládí, a to se zhostilo úkolu odehrát zápas u lídra tabulky se ctí. Co nás může mrzet, jsou obdržené branky po standartních situacích a neproměněné 100% příležitosti ve druhém poločasu. Domácí si po konci utkání zhluboka oddechli a naši mladíci si mohli vyslechnout poklonu, jak od trenérů, tak i domácích činovníků a hráčů J

————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Cehnice           1:0 (1:0)

Datum:  8/5/2016, 17:00 hod.

Rozhodčí:  Boukalík Michal

Raba Zdeněk

Raba Jiří

Branky:  7´ Martínek Karel

Blatná:  Chlanda – Křivanec, Šejvar, Uldrich, Hlaváč, Peleška, Voborník, Kallmünzer, Soukup, Martínek „K“, Cvach / Chlanda, Míka, Písařík.

Bavorov:  Přech – Čech, Bláha, Turek, Podskalský, Forman, Sadlak, Řehoř, Frčka, Kraus, Martínek „K“ / Horváth, Lhota.

Trenér: Šroub Přemysl

Blatná:  Velice pohledné a zajímavé utkání rozhodla v náš prospěch jediná využitá šance z úvodu utkání. Po spolupráci dvou našich zimních posil Lukáše Soukupa a Milana Hlaváče se prosadil kapitán Karel Martínek. Oba týmy si vytvořily ještě několik slibných šancí, ale prosadit se už nedokázaly. Vybojovaná výhra s kvalitním soupeřem a zlepšující se herní projev nás velice těší.

————————————————————————————————————————————-

SK OTAVA Katovice o.s. – TJ BLATNÁ z.s. B          1:0 (1:0)

Datum:  1/5/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Jeřábek Petr

Kolář Václav

Branky:  40´ Koutský Ondřej

Katovice:  Brož – Nejedlý, Krýsl, Blatský L., Blatský D., Kuncl, Vosecký, Křivanec, Koutský, Remeš, Neužil / Toman, Lenemajer „K“, Bláha, Malý.

Trenér: Šídlo Petr

Blatná:  Sedláček – Šejvar, Ito, Voborník, Hlaváč, Míka, Stulík, Martínek „K“, Sýkora, Peleška, Písařík / Křivanec, Cvach, Soukup.

Blatná:  Po slibných jarních výsledcích a výhře nad silným Bavorovem jsme i do Katovic jeli s touhou zvítězit. Herně jsme svou vzrůstající formu potvrdili a v zápase byli lepším týmem. Na krásu se ale fotbal nehraje a tak o vítězství domácích rozhodla jediná branka, kterou vstřelil Ondřej Koutský. I přes tuto prohru nám předváděné výkony ukazují, že jsme se vydali správným směrem a úzká spolupráce obou mužských týmů a dorostenců prospívá našemu fotbalu.

TJ Sokol Střelské Hoštice – TJ BLATNÁ z.s. B 6:0 (3:0)

Datum:  16/4/2016, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Hoch Karel

Káník Milan

Branky:  Paroubek Václav 2x, Květoň Rudolf 3x, Šilhan Marcel

Hoštice:  Šůs „K“ – Kokrda, Podloucký, Šíp J., Lembergr, Borovič, Hládeček, Květoň, Strnad, Boukal, Paroubek / Michaelini, Šíp, Kohout, Pavlovič, Šilhan, Heřman.Trenér: Palivec Václav

Blatná:  Sedláček – Hlaváč, Houzar, Vanduch „K“, Voborník, Coach, Zíka, Martínek, Levý, Kratochvíl, Písařík / Křivanec, Sobota, Soukup.

Blatná:  Na super připraveném hřišti v Hošticích jsme odehráli nepovedené utkání. Nutno uznat, že soupeř byl velice dobře připraven a vítězství si jednoznačně zasloužil. Na jeden zápas jsme vyrobili neskutečné množství chyb, které soupeř trestal. Sami jsme se v koncovce prosadit nedokázali, a tak se skóre zastavilo na nelichotivých 6:0 pro domácí. Pevně věřím, že dnešní problémy se sestavou se již nebudou opakovat a všichni, jichž se to týká, se chytnou za „rypák“ a k dalším zápasům přistoupí mnohem zodpovědněji. Děkuji dorostencům, kteří nám pomohli. Bez chyb odřídili utkání všichni rozhodčí, v čele s Karlem Hochem.

————————————————————————————————————————————————————————

TJ BLATNÁ z.s. B – Sokol Malenice          6:0 (1:0)

Datum:  10/4/2016, 16,30 hod.

Rozhodčí:  Šedivý Milan

Maroušek Václav

Branky:  Nový Jakub 2x, Písařík Filip 2x, Uldrich Radek, Kallmünzer Daniel.

Blatná:  Peroutka – Ito, Křivanec, Kallmünzer, Nový, Voborník, Hlaváč, Soukup, Martínek „K“, Sýkora, Peleška / Cvach, Uldrich, Svoboda, Šána, Písařík.

Malenice:  Hoško P. – Hoško J., Samec, Štětina „K“, Řezáč, Jůzek, Frnoch, Lackner, Lukeš, Hoško O., Kotous.

Trenér: Hoško Jiří

Blatná:  Na souboj s tradičně silným soupeřem jsme se těšili a značně oslabené hosty také jednoznačně přehráli. Od úvodu zápasu jsme měli herní převahu, kterou využil v 11. minutě Jakub Nový. Soupeř bojoval a do konce poločasu se již skóre nezměnilo. Na jaře máme silné druhé poločasy, což se projevilo také proti Malenicím. Herní převahu jsme dokázali 5x přetavit v branku a skóre se zastavilo na 6:0. Děkuji všem hráčům za přístup k tréninkům i zápasům a pevně věřím, že v nastoleném trendu budeme pokračovat i v dalších zápasech.

——————————————————————————————————————————————————

15.kolo

Čestice – TJ BLATNÁ z.s. B               2:6 (1:1)

Datum:  2/4/2016, 16,30 hod.

Rozhodčí:  Bernas Jiří

Šedivý Milan

Raba Karel

Branky:  Novák Martin, Bláha Jan – Merašický Jan 2x, Voborník Tomáš 2x, Peleška Radek, Zíka Martin.

Čestice:  Keclík T. – Komrska, Němec P., Bláha, Němec J., Hromek, Pivnička, Hozman, Maršala „K“, Novák, Plášil / Novotný, Keclík D., Staněk, Pojsl, Brož.                       Trenér: Jariabka Jiří

Blatná:  Sedláček – Ito, Křivanec „K“, Svoboda, Hlaváč, Voborník, Merašický, Míka, Martínek, Peleška, Písařík / Nový, Cvach, Zíka.

Trenér: Peroutka Jiří

Blatná:  V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Za zmínku stojí neproměněný pokutový kop Radkem Peleškou. Ve druhém poločase jsme převzali iniciativu a soupeře přehrávali. Zaslouženě jsme zvítězili vysokým rozdílem.

———————————————————————————————————————————————————————

Btým-Sedlice27.3.2016
18 položka(ek) « z 18 »

TJ Sokol Sedlice B – TJ BLATNÁ z.s. B             0:4 (0:0)

Datum:  27/3/2016, 15.00 hod.

Rozhodčí:  Hodánek Jaroslav

Raba Zdeněk

Raba Jiří

Branky:  Peleška Radek 3x, Petrášek Michal

Sedlice:  Vadlejch – Šavrda „K“, Klíma, Koutenský, Panuška, Čapek, Šiška, Vančát, Beloušek, Köhler, Musil / Hornát, Sladký, Ludvík, Šípek, Vaněk.

Trenér: Klíma Vladimír

Blatná:  Sedláček – Chlanda, Křivanec, Uldrich, Hlaváč, Svoboda, Voborník, Petrášek „K“, Soukup, Martínek, Písařík / Šána, Ito, Cvach, Kratochvíl, Peleška.

Blatná:  Po nevýrazném prvním poločase jsme udělali několik změn v sestavě a domácí tým zatlačili na jejich polovinu. Z toho pramenilo velké množství šancí, z nich 4 jsme dokázali proměnit. 3x se trefil Radek Peleška a o čtvrtý zásah se postaral kapitán Michal Petrášek. Všem fanouškům, v čele s malým Ondrou Uldrichem, děkujeme za podporu.

Podzim

TJ BLATNÁ z.s. „B“ – TJ Lom        0:3   (0:3)

Datum:  7/11/2015, 14.00 hod.

Rozhodčí:  Šindelář Vít

Rada Václav

Branky:  18´ a 44´ Zelenka Robert, 35´ Mišiak Tibor.

Blatná:  Peroutka – Křivanec, Hanousek, Uldrich, Svoboda, Bulka, Brabec, Sobota, Martínek, Merašický „K“, Rubáš / Šána, Říha, Cvach, Písařík, Míka.

Lom:  Murárik – Krám, Šuba „K“, Šorna, Mišiak R., Mišiak T., Nový O., Nový V., Vierer, Vylita, Zelenka / Vrátný, Týma, Mikeš M., Chaloupka, Barát, Mikeš P.

Trenér: Čabrádek Jiří

Blatná:  Poslední utkání podzimu s Lomem symbolizovalo celé naše podzimní snažení. Soupeř byl ve všech směrech lepší a po zásluze si odvezl 3 body. Již během prvního poločasu potrestal naše chyby a třígólové vedení v pohodě udržel. Pro hodnocení našeho výkonu snad ani neexistují tabulky ! Pokud chceme dokázat, že fotbal hrát umíme a nechceme být v OP za otloukánky, musíme se během přestávky vzpamatovat, začít trénovat a na jaře předvádět úplně jiné výkony.

———————————————————————————————————————————————————————–

Sokol Lnáře – TJ BLATNÁ z.s. „B“            4:4 (3:3)

Datum:  31/10/2015, 14.00 hod.

Masák Jiří

Branky:  21´ a 81´ Prokopec Daniel, 29´ a 45´ Ďulík Jan – 20´ Rubáš David, 28´ Zíka Martin, 42´ Míka Ondřej, 68´ Bulka Martin.

Lnáře:  Jánský – Hrubeš, Holman, Mourek „K“, Prokopec, Kastner P., Sedláček, Lukeš, Káňa, Ďulík J., Ďulík P. / Turek, Kastner J., Kareš, Pružinec, Čadek.

Blatná:  Vaněček – Mach, Chlanda, Říha, Svoboda, Bulka, Zíka, Martínek, Merašický „K“, Rubáš, Míka / Šána, Sobota, Cvach, Vanduch, Písařík, Diviš.

Blatná:  V zápase dominoval útok nad obranou zejména proto, že ani jeden z týmů nedodržovat taktické pokyny trenérů. Díky tomu zápas skončil tak, jak skončil. My jsme 4x vedli a s remízou rozhodně spokojení nejsme. Úrovni utkání tentokrát svým výkonem příliš nepomohl ani hlavní rozhodčí. Neodpískaný jasný pokutový kop v závěru utkání toho budiž důkazem. Nic to však nemění na faktu, že naše hra je na míle vzdálená našim představám a cílům, které jsme si dali na začátku sezóny !!!

Otavan Poříčí – TJ BLATNÁ z.s. „B“         4:1 (2:0)

Datum:  24/10/2015, 11.30 hod.

Rozhodčí:  Ficko Martin

Mondek Jiří

Homola Miloslav

Branky:  18´ a 42´ Vápeník Lukáš, 70´ a 72´ Kahuy Volodymyr – 48´ Brabec Michal.

Poříčí:  Baloun – Pešek „K“, Podskalský, Krýsl, Hanzlík, Kovanda, Kahuy, Polan, Vápeník, Podskalský ml., Kejda / Civáni, Čížek, Harenčák, Kepl, Petráš, Matějů.

Trenér: Sedláček Miloš

Blatná:  Sedláček – Šána, Křivanec, Hanousek, Sobota, Mach, Svoboda, Vanduch, Cvach, Brabec, Kratochvíl „K“ / Písařík, Diviš.

Blatná:  Netradiční začátek utkání nás zjevně zaskočil a my měli opět problémy se sestavou. V zápase jsme bohužel opět upadli do naší podzimní letargie a soupeři jsme cestu za vítězstvím velice usnadnili. O fotbalu se z naší strany dá mluvit pouze 20 minut druhého poločasu, a to je hodně málo. Zatím jsme pouhým stínem loňského týmu a z herní mizérie se nám nedaří vybřednout…

————————————————————————————————————————————————–

TJ BLATNÁ z.s. „B“ – TJ Dražejov           2:1 (0:1)

Datum:  18/10/2015, 15.30 hod.

Hodánek Jaroslav

Branky:  49´ Kratochvíl Vladimír, 80´ Křivanec Ondřej – 8´ Hrčka Tomáš.

ČK:  29´ Drnek Patrik

Blatná:  Sedláček – Křivanec J., Křivanec O., Uldrich (26´ Zíka, 30´ Brabec), Mach, Svoboda (88´ Šána), Vanduch (90´ Hejl), Cvach (77´ Chlanda), Míka, Merašický „K“, Kratochvíl.

Dražejov:  Drnek – Hynek, Hrčka „K“, Řezníček, Šíma (79´ Mertl), Janus, Mrkvička, Brázda, Holeček, Šulda, Cibulka / Pojsl.

Blatná:  Utkání začala obě mužstva dobře. My jsme své šance využít nedokázali, zato hosté šli hned v 8. minutě do vedení zásluhou Tomáše Hrčky. Utkání zásadně ovlivnila 29. minuta, kdy hostující gólman fauloval mimo vápno dorostence Zíku a byl po zásluze vyloučen. Soupeř se od té chvíle soustředil převážně na urážení rozhodčích a my začali s dobýváním jejich branky. Skórovat se nám povedlo až na začátku druhé půle. Pěknou střelou zpoza vápna srovnal na 1:1 Vladimír Kratochvíl, který se po zdravotních problémech vrátil opět do sestavy. O našem vítězství rozhodl až v 80. minutě Ondra Křivanec, který z pracovních důvodů nemohl hrát v sobotu s áčkem. Střelou k tyči nedal brankáři hostí šanci. Po sérii neúspěchů se vydřené vítězství cení, ale do dalších zápasů potřebujeme zvýšit střeleckou efektivitu.

————————————————————————————————————————————————————————-

SK CivaTrans Rovná – TJ BLATNÁ z.s. „B“              1:1 (1:0)

Datum:  10/10/2015, 16.00 hod.

Rozhodčí:  Krejčík Milan

Branky:  27´ Hulač Tomáš – 53´ Uldrich Radek.

Civa:  Kubát – Kotrnoch, Hejlek, Hulač, Kováč, Chocholatý, Poláček „K“, Hájek, Cimburek, Čapek (46´ Suda), Uhlík / Jelínek, Čermák, Řezníček.

Trenér: Janus Václav

Blatná:  Peroutka – Křivanec (37´ Mach), Kallmünzer, Uldrich, Sobota, Sýkora, Brabec, Zíka (81´ Šána), Martínek, Merašický „K“, Hrádek (73´ Vanduch) / Cvach.

Blatná:  Doufali jsme, že se tímto zápasem odrazíme od mizerných výsledků z posledních zápasů, ale bohužel, první poločas byl z naší strany velice špatný. Mohli jsme být rádi, že poločasové skóre bylo pouze 1:0 pro domácí. Do druhé půle jsme vlétli jako vyměnění a soupeře zatlačili na jejich polovinu. Šancí bylo na dva zápasy a pouze naše střelecká impotence a skvělý výkon domácího brankáře nás obraly o 3 body. Nicméně, druhý poločas byl dle našich představ, a pokud zlepšíme střelbu, mohli bychom se dostat do vyšších pater tabulky. Děkuji moc dorostencům, kteří předvedli výborné výkony.

—————————————————————————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. „B“ – FK Junior Strakonice             1:3 (0:2)

Datum:  4/10/2015, 16.00 hod.

Raba Zdeněk

Raba Jiří

Branky:  47´ Petrášek Michal – 9´ Šíp Stanislav, 32´ Kratochvíl Petr, 56´ Hoch Karel.

Blatná:  Vaněček – Křivanec, Kallmünzer, Uldrich (60´ Vanduch), Svoboda (73´ Brabec), Nový (65´ Formánek), Sedláček (46´ Hrádek), Petrášek, Míka, Martínek, Merašický „K“ / Šána, Sobota.

Junior:  Reiser – Švejnoha, Cibulka (60´ Provazník), Kostka, Šíp „K“, Kratochvíl (79´ Mára), Kalianko, Liška (52´ Tyl), Křiváček, Hoch (90´ Hrubý), Boukalík.

Blatná:  Na prestižní utkání s hosty ze Strakonic jsme se těšili a od zápasu si hodně slibovali. Vše ale dopadlo úplně jinak a my jsme svou ležérností a nechutí hrát soupeři vítězství v podstatě darovali. Tím nijak nechci snižovat kvalitu hostů. Ti hráli, co potřebovali a nám půjčovali míč spíše sporadicky. I když jsme v předchozích zápasech prohráli větším rozdílem, tato prohra nás mrzí mnohem více. Právě kvůli předvedené hře. Snad se z toho do příštích zápasů poučíme.

TJ Sokol Cehnice – TJ BLATNÁ z.s. „B“            4:1 (2:1)

Datum:  26/9/2015, 16.30 hod.

Novotný Ondřej

Branky:  4´ Herzig Tomáš, 44´ a 73´ Turek Vladimír, 74´ Frčka Radek – 10´ Bulka Martin.

Cehnice:  Prokopec – Čech, Turek (81´ Martínek M.), Podskalský, Forman, Vaněk, Mára (83´ Kraus), Frčka R., Herzig (83´ Uhlík), Martínek O. „K“, Hůzl Přech, Frčka M.

Blatná:  Sedláček – Šána, Křivanec, Hanousek, Uldrich, Hrádek, Sobota, Míka, Brabec, Merašický „K“, Bulka (87´ Diviš).

Blatná:  Mizerná účast na venkovních zápasech je hlavním důvodem, proč se nedokážeme posunout do vyšších pater tabulky. Všechna tři venkovní utkání jsme sice příkladně bojovali, ale bez bodového efektu. V jedenácti lidech prostě zápasy vyhrávat nebudeme…

Tentokrát byli domácí šťastnějším týmem a skóre neodpovídá průběhu utkání. Kluci zaslouží pochvalu. Bohužel, utkání se hrubě nepovedlo hlavnímu rozhodčímu!

Btým-Katovice B 20.9.2015
51 položka(ek) « z 51 »

TJ Blatná zs „B“ – SK OTAVA Katovice os „B“ 4: 3 (2: 2)

Datum:   20/9/2015, 16:30.

Kaník Milan

Zábranský Václav

Branky:  7´ a 33´ Míka Ondřej, 60´ a 70´ z pen. Bulka Martin – 21´ z pen. Baloun Richard, 35´ Krýsl Jakub, 82´ Blatský Libor.

Blatná:  Sedláček – Křivanec (80´ Sobota), Hanousek (70´ Chovanec), Uldrich (56´ Bulka), Hrádek, Sedláček, Míka, Zíka, Merašický „K“, Kůst (72´ Hejl), Rubáš / Šána.

Katovice:  Brož – Nejedlý (45´ Lenemajer), Krýsl, Baloun „K“, Blatský D., Toman (65´ Blatský L.), Křivatec, Koutský, Hajdušek, Helmíř, Neužil.

Trenér: Remeš Roman

Blatná:  K dalšímu utkání k nám přijela rezerva Katovic a utkání se muselo všem přítomným fanouškům líbit – nasazení, bojovnost, krásné fotbalové akce, 7 gólů i spousta pěkných zákroků obou gólmanů. Remíza by byla asi spravedlivější, ale štěstí se tentokrát přiklonilo k nám. Začali jsme velice aktivně a hned v sedmé minutě otevřel skóre Ondra Míka. Hosté hru vyrovnali a srovnali z pokutového kopu kapitánem Richardem Balounem. Do vedení nás dostal opět Ondra Míka, ale ani tentokrát jsme se z něj dlouho neradovali. Za dvě minuty srovnal hlavou Jakub Krýsl. V 56. minutě šel na hřiště Martin Bulka a to se nakonec ukázalo jako klíčový moment. Po pár minutách na hřišti s přehledem vyřešil závar před brankářem Katovic a poslal nás do vedení. Za 10 minut proměnil pokutový kop a zvýšil naše vedení. I tentokrát jsme nechali soupeře zápas zdramatizovat. Na 4:3 snížil Libor Blatský. V 87. minutě mohli hosté dokonce srovnat, ale druhý pokutový kop v zápase chytil Ondra Sedláček a velkou měrou se tak podílel na našem vítězství. Opět nás podpořili kluci z dorostu a všem dohromady patří velký dík.

TJ Sokol Bavorov – TJ BLATNÁ z.s. „B“ 5:2 (2:0)

Datum:   12/9/2015, 17.00 hod.

Tlustý Dominik

Branky:  41´, 44´, 64´, 74´ Calta David, 48´ Šafránek Petr – 56´ Martínek Karel, 89´ Písařík Filip.

Bavorov:  Kůs – Brych T. (69´ Brych L.), Sluka M., Koutský (77´ Brůžek), Kautman, Řezáč, Valenta, Šafránek, Sluka F., Begiri (48´ Sebera), Calta „K“ / Jaroš,                    Bauer.

Trenér: Šafránek Petr

Blatná:  Reguš – Hanousek (76´ Šána), Sobota, Bulka, Sedláček, Chovanec (64´ Písařík), Formánek, Zíka, Martínek, Merašický, Kratochvíl „K“.

Blatná:  K venkovnímu zápasu jsme opět necestovali kompletní a nebýt pomoci dorostenců, ani bychom neodjeli! Do zápasu jsme vstoupili dobře a domácí jsme do ničeho nepustili. Ti se prosazovali pouze rychlými brejky, které ale likvidoval výborně chytající David Reguš. Zápas rozhodla desetiminutovka mezi 40 a 50 minutou, ve které jsme obdrželi 3 branky. Škoda, že jsme nedokázali proměnit některé šance. Skóre mohlo vypadat jinak. Přesto bych tým rád pochválil za bojovný výkon.

—————————————————————————————————————————————————————-

TJ BLATNÁ z.s. „B“ – Sokol Střelské Hoštice            1:2 (1:1)

Datum:   6/9/2015, 17.00 hod.

Rozhodčí:  Raba Karel

Kaník Milan

Branky:  19´ Uldrich Radek – 37´ z pen. a 50´ Strnad Jan.

Blatná:  Vaněček – Křivanec (46´ Chlanda), Uldrich (70´ Formánek), Sobota (46´ Sedláček), Bulka, Cvach (76´ Šána), Zíka (58´ Míka), Martínek, Merašický,                   Kratochvíl „K“, Rubáš.

Hoštice:  Pavlovič – Boukal „K“, Hládeček, Kohout, Lamberger, Strnad, Šilhan, Šíp Ji., Podloucký, Paroubek (81´ Michelini), Jiřík (62´ Šíp Jo.).

Trenér: Janoch Petr

Blatná:  Utkání s Hošticemi se nám vůbec nevyvedlo a hosté toho dokázali využít. Trápili jsme se nejen v zakončení, ale především herně. Pohledných akcí bylo na obou stranách jako šafránu a fanoušek dobrého fotbalu tentokrát odcházel zklamaný. Z naší strany zaslouží pochvalu pouze kapitán Ládík Kratochvíl, který „odjezdil“ celý zápas. První půli jsme byli lepším týmem a vytvořili si i několik slibných šancí. Po krásné střele Radka Uldricha jsme šli dokonce do vedení a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom neměli bodovat. Hosté ale dokázali potrestat naši nechuť hrát a otočit dvěma góly Jana Strnada zápas ve svůj prospěch. Snad se z toho poučíme do dalších kol. Zápas s přehledem zvládla trojice rozhodčích, v čele s Karlem Rabou.

3.kolo

TJ Sokol Malenice – TJ Blatna zs „B“ 7: 1 (2: 1)

Datum:   29/8/2015, 17.00 hod.

Raba Karel

Branky:  36´, 40´, 63´, 67´ Brabec Jiří, 72´ Balun Lukáš, 86´ Slepička Jan, 87´ Řezáč Radek – 34´ Martínek Karel.

Malenice:  Hoško P., – Hoško Ji. (46´ Vopalecký), Brabec, Štětina „K“, Hoško Ja., Slepička, Vilánek (83´ Frnoch), Uhlíř, Balun (78´ Řezáč), Kotous, Hoško O. / Lukeš, Škrle.

Blatná:  Vaněček – Šána, Křivanec, Sobota, Říha (83´ Diviš), Vanduch, Cvach, Zíka, Martínek, Merašický, Kratochvíl „K“.

Blatná:  Počáteční nadšení z účasti na zápasech rychle opadlo a my jsme cestovali na půdu silných Malenic v jedenácti lidech. Převaha domácích byla od začátku patrná a my jsme se jen stěží bránili. Střely domácích končily mimo bránu, nebo si s nimi poradil velice dobře chytající Míra Vaněček. Nutno přiznat, že naší nemohoucností a bídnou kombinací, jsme hru domácím velice ulehčili. Paradoxně jsme ale šli my do vedení. Po jedné z mála pohledných kombinací se prosadil Karel Martínek. Vedení jsme neudrželi dlouho a do poločasu dokonce prohrávali 2:1. Až na pár světlých momentů byla také druhá půle v režii domácích. Skóre 7:1 hovoří za vše. Všech 12 lidí (včetně střídajícího trenéra) zaslouží poděkování za statečný, byť marný boj.

—————————————————————————————————————————————————————————————

2.kolo

TJ BLATNÁ z s „B“ – TJ částice 5: 0 (2: 0)

Datum:   23/8/2015, 17.00 hod.

Bernas Jiří

Branky:  Uldrich Radek, Vanduch Michal 2x, Míka Ondřej 2x.

Blatná:  Vaněček – Křivanec, Uldrich (62´ Hanousek), Sobota, Bulka, Vanduch (59´ Zíka), Cvach (46´ Míka), Svoboda, Merašický (77´ Šána), Kratochvíl „K“ (65´ Sedláček), Rubáš.

Čestice:  Keclík – Komrska, Bláha, Němec J., Sluka, Pojsl, Němec P., Hozman (80´ Staněk), Maršala „K“, Pivnička, Keclík (64´ Novotný) / Kozák.

Trenér: Jariabka Jiří

Blatná:  Jsme moc rádi, že se nám podařilo navázat na loňskou sezónu a před utkáním máme pravidelně plnou kabinu. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a soupeře přehrávali. V první půli se gólově prosadili oba útočníci – Radek Uldrich nekompromisní střelou zpoza malého vápna a Michal Vanduch střelou z hranice velkého vápna. Další šance zůstaly nevyužity a soupeř začal přebírat iniciativu. V tu chvíli nás podržel gólman Miroslav Vaněček. Do druhé půle jsme nevstoupili nejlépe a soupeř měl několik šancí vstřelit gól. Zápas zlomila naše třetí branka, kterou, s velkou dávkou štěstí, vstřelil opět Michal Vanduch. Naše vítězství potvrdil dvěma góly střídající dorostenec Ondřej Míka. Nejen jemu, ale všem dorostencům, kteří mají chuť a čas, zahrát si za náš rezervní tým moc děkujeme a doufáme, že jim to vydrží, případně se posunou do širšího výběru A týmu.

—————————————————————————————————————————————————————

1.kolo

TJ BLATNÁ z.s. „B“ – TJ Sokol Sedlice“B“      1:1 (1:1)

Datum:   16/8/2015, 17.00 hod.

Branky:  Kratochvíl Vladimír z pen. – Klíma Martin

Blatná:  Vaněček – Křivanec, Cvach, Uldrich (66´ Brabec), Sobota (63´ Bulka), Šilhavý (46´ Stulík), Martínek, Merašický (75´ Petrášek), Kratochvíl „K“, Rubáš, Kůst (79´ Šána).

Sedlice:  Vančát – Šavrda „K“, Klíma (79´ Hrubý), Sladký (70´ Němec), Dumský, Baloušek, Šiška, Vaněk (46´ Koutenský), Panuška, Hornát (46´ Němec), Musil / Matějovský, Mikeš.Trenér: Klíma Vladimír

Blatná:  Vzhledem k proběhlé rekonstrukci hřiště v Sedlici se oba týmy domluvily a utkání sehrály v Blatné. O pouti jsme chtěli doma vyhrát a tomu také odpovídal úvod utkání. Kdybychom po 12 minutách vedli 4:0, nemohl by se nikdo divit. Své velké šance jsme ale trestuhodně zahodili a tak přišel trest. Za hosty se z dorážky prosadil Martin Klíma. Nám se podařilo srovnat až z pokutového kopu, který byl nařízen po faulu na Radka Uldricha. S přehledem jej proměnil kapitán Vladimír Kratochvíl. Obě mužstva měla ještě několik možností strhnout výsledek utkání na svou stranu, ale tradiční remíza 1:1 vydržela až do konce.