↑ Return to Romana Vonáška

2016


PÁTÝ ROČNÍCH TURNAJE ROMANA VONÁŠKA

Dne 25. června 2016 v 9.00 hodin byl zahájen pátý ročník turnaje starších přípravek O pohár Romana Vonáška, bývalého fotbalového reprezentanta České republiky. Zorganizovat  turnaj se podařilo díky generálnímu sponzorovi Technickým službám města Blatné s.r.o.

Zápasy probíhaly souběžně na dvou travnatých hřištích. Hrálo se systémem sedm hráčů plus jeden brankář podle pravidel pro mladší žáky.

 

SKUPINA     A                                                                                   SKUPINA     B

SK Březnice 1918                                                                             Šumavan Vimperk

TJ Blatná                                                                                            TJ Hradiště

Spartak Rožmitál                                                                             FK Protivín

TJ Dražejov                                                                                       Litavan Bohutín

SK Klatovy                                                                                         TJ Sokol Sedlice

 

Skupina A:

Březnice – Dražejov 0:1, Blatná – Rožmitál 0:1, Březnice – Klatovy 0:3, Blatná – Dražejov 6:1, Klatovy – Rožmitál 3:1, Blatná – Březnice 1:0, Dražejov – Klatovy 1:5, Březnice – Rožmitál 2:3,  Blatná – Klatovy 1:4, Dražejov – Rožmitál 1:4

 

Pořadí:

  1. SK Klatovy 12 bodů
  2. Spartak Rožmitál 9 bodů
  3. TJ Blatná 6 bodů
  4. TJ Dražejov 3 body
  5. SK Březnice 0 bodů

 

Skupina B:

Vimperk – Bohutín 8:0, Hradiště – Protivín 1:1, Vimperk – Sedlice 5:0, Hradiště – Bohutín 2:0, Sedlice – Protivín 0:4, Vimperk – Hradiště 0:1, Bohutín – Sedlice 4:1, Vimperk – Protivín 6:0, Hradiště – Sedlice 1:1, Bohutín – Protivín 0:3

Pořadí:

  1. Šumavan Vimperk 9 bodů
  2. TJ Hradiště 8 bodů
  3. FK Protivín 7 bodů
  4. Litavan Bohutín 3 body
  5. TJ Sokol Sedlice 1 bod

SEMIFINÁLE

Klatovy – Hradiště       1:2

Vimperk – Rožmitál     3:1

ZÁPAS  o 9. místo

Březnice – Sedlice        4:0

ZÁPAS o 7.místo

Bohutín – Dražejov       1:2

ZÁPAS o 5.místo

Blatná – Protivín          1:0

ZÁPAS o 3.místo

Klatovy – Rožmitál    1:0

 

FINÁLE

Hradiště – Vimperk  0:1

 

KONEČNÉ POŘADÍ:

  1. Vimperk
  2. Hradiště
  3. Klatovy
  4. Rožmitál
  5. Blatná
  6. Protivín
  7. Hdražejo
  8. Bohutín
  9. Březnice
  10. Sedlice