,,TESLA CUP 2016“ –  UMT BLATNÁ –  5 KOLO

TJ Blatná ,,B“ z.s. – Sokol Malý Bor   2 – 0  (1 – 0)

Střelci: Blatná –  Říha J., Písařík

Sestavy:   Blatná – Peroutka, Šána, Mori Ito, Hlaváč, Chladna O., Sýkora, Formánek, Soukup,  Voborník, Zíka, Říha J., Coach, Písařík, Mach

Malý Bor – Sládek Milan, Melka Vojtěch, Petřík Jirka, Polena Martin, Chodl František,Jára Karel, Petřík Václav, Dvořák Václav, Přibyl Karel

Hodnocení utkání:

TJ Blatná –  Zápas byl jasně v naší režii, jen škoda, že jsme opět zahazovali jednu šanci za druhou.

Sokol Malý Bor – Hodnotit tento zápas je pro mě velice těžké, jelikož jsme přijeli jen v devíti lidech a soupeř doplnil naší sestavu o dva hráče. Celý zápas se hrál pod taktovkou domácích, kteří si vytvořili mnoho dalších šancí, takže výsledek 2 :0 je pro nás ještě lichotivý.Celkově jsme na turnaji skončili poslední a můžu říci po zásluze, protože když za pět zápasů nastřílíte 3 goly, nemůžete přemýšlet na lepší umístění.

Celý turnaj byl velice dobře připravený a touto cestou patří pořadatelům velký dík.

Utkání o  5. místo

Sokol Veřechov – Sokol Hvožďany  1 – 1   (0 – 0)    na penalty 3 – 4

Střelci: Veřechov – Šíp Petr

Hvožďany –  Hrzal

Sestavy:  Veřechov – Zerzán Petr, Hnídek Martin, Hrůša Jan, Želiska Lukáš, Brabec Jiří, Mach Štěpán, Želiska Jan, Šíp Petr, Hládeček Michal, Richter Milan, Sochor Václav

Hvožďany – Čabrádek-Skákal, Štefan, Ferko, Hudeček-Hrzal, Pěch, Fait, Tomášek-M.Vašíček, Blovský

Veřechov –   Ve vyrovnaném utkání musely o pořadí rozhodnout penalty, hosté byli šťastnější. Hráli pouze o deseti lidech, první poločas byl vyrovnaný, v druhém jsme měli převahu, šance jsme nevyužili, i neproměnili PK (Milan Richter). Vydařený turnaj, těšíme se na příští rok.

S pozdravem Jaromír Hnídek

Hvožďany –   Ve vyrovnaném zápase  se muselo rozhodnout až  pokutovými kopy. V nich jsme měli více štěstí.

Utkání o 3. místo

TJ Dražejov – Litavan Bohutín ,,A“  3 – 3    (2 – 0)   na penalty 7 – 6

Střelci:  Dražejov –  Michal Bračok, Tomáš Hrčka, Stanislav Uher

Bohutín ,,A“ – Rákosník 2x, Novák

Sestavy: Dražejov  –  Patrik Drnek, Kamil Řezníček, Václav Šíma, Michal Bračok,Petr Janus, Pavel Mrkvička, Filip Brázda, Stanislav Uher, Martin Holeček, Tomáš Hrčka, David Oberreiter

Střídající: Tomáš Hynek, Petr Cibulka, Tomáš Macholda

Bohutín ,,A“ –   Dymák – Berka, Mak, Gregor, Lauterbach – Rákosník, Bittner, Novák, Průša – Čížek, Kuneš

Hodnocení utkání:  Dražejov – Tento zápas naznačil Dražejovu jak je na tom fyzicky. První půle byla v naší režii jen jsme dali málo branek. V druhém poločase začali hráči Bohutina hrát a běhat a my měl velké problémy. Od porážky v základním čase nas zachránil brankář Drnek chycenim penalty. V rozstřelu jsme byli šťastnější.

Bohutín ,, A“ –   Před zápasem jsme se opět potýkali s množstvím omluvenek a bez doplnění našimi dorostenci bychom zápas nemohli ani odehrát. Zápas jsme začínali v deseti čehož soupeř využil k převzetí aktivity. Zhruba po patnácti minutách dorazil náš opozdilec, ale obraz hry se nezměnil a hosté měli stále více ze hry. Když jsme k našemu už tak špatnému výkonu přidali obrovskou chybu v rozehrávce a jeden neubráněný brejk byl poločasový stav zaslouženě 0:2. V druhém poločase jsme začali lépe kombinovat a více se tlačili do zakončení z čehož vyplynulo i naše vyrovnání. Bohužel jsme krátce po vyrovnání opět inkasovali po rychlé akci hostů. Následně jsme dostali příležitost k vyrovnání po faulu na našeho útočníka, ale nevyužili jsme ji, když nařízenou penaltu hostující brankář kryl. Zbraně jsme ale nesložili a z naší poslední akce se nám podařilo vyrovnat.

Soupeři gratulujeme ke třetímu místu a organizátorům děkujeme za perfektní organizaci a přípravu turnaje.

.Finálové utkání

Sokol Stř. Hoštice – Litavan Bohutín ,,B“  1 – 1  ( 1 – 0)  na penalty  11 – 10

Střelci –  Hoštice –  42 Heřman po solové akci Šilhana

Bohutín –   Sirotek

Sestavy:   Stř. Hoštice –  Šůs, Pavlovič, Kokrda, Hládeček, Šíp Josef, Podloucký, Lemberger, Strnad, Boukal Jar, Šilhan , Paroubek, Kohout, Klečka, Michelini, Borovič, Heřman, Švihovec- střídáno hokejově.

Bohutín ,,B“ – Petřík, Novotný, Bauer, Čáp, Gregor, Lauterbach, Sirotek, Malý, Kubík, Rebljan, Berka, Vo. Hudeček, Ve. Hudeček, Heřman

Stř. Hoštice  –  Finálové utkání turnaje jsme dotáhli do vítězného konce až po dlouhém penaltovém rozstřelu. Turnajové zápasy splnily herní přípravu, vystřídali jsme v utkání skoro celý kádr hráčů. V samotném finále jsme mohli rozhodnou již během utkání, ale soupeř nás potrestal těsně před konečným hvizdem za dezorientaci v naší obraně.

Bohutín ,,B“  – Ve finále se nám podařilo přes hodně šancí vyrovnat až v samém závěru utkání. V penaltovém rozstřelu, který byl hodně dlouhý, byl soupeř  tím, kdo měl pevnější nervy.

TJ  Blatná oddíl kopané děkuje všem zúčastněným týmům za účast na 11. ročníku zimního turnaje . Doufáme ,  že se nám podařilo připravit kvalitní  akci pro všechny týmy, že si turnaj užili  a že jim byl dobrou přípravou do jarní části jejich soutěží. Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem rozhodčím za korektní rozhodování zápasů a i všem ostatním, kteří se jakoukoliv měrou podíleli na zdárném průběhu turnaje.  Poděkování patří i TESLE BLATNÁ jak o hlavnímu sponzorovy turnaje. Všem týmům přejeme  v jejich soutěžích hodně zdaru a  doufáme, že ze spoustou z nich se setkáme příští rok na již 12. ročníku turnaje.

Za  TJ fotbal Blatná  z.s., Pavel Míka, místopředseda FO.

Sestavy:   Dražejov –

Hoštice –   Šůs- Pavlovič, Kokrda, Kohout, Šíp Jiří, Podloucký, Strnad, Boukal Jar, Šilhan , Paroubek, Boukal Mir, Michelini, Heřman, Švihovec,- střídáno hokejově.

TJ Dražejov.

Střelské Hoštice.- Utkání průměrné úrovně. Utkání dvou soupeřů, kteří se znají z mistrovských utkání. Nechybělo nasazení. Padly pěkné branky na obou stranách. O postupu do finále rozhodly penalty. Na naší straně dobře zahráli někteří mladíci. Po zranění se vrátil na hřiště nestor Švihovec.

.SK Litavan Bohutín „A“ –  SK Litavan Bohumín ,,B“    1 – 4    (0 – 0)

Střelci: Bohutín „A“: Smetanka

Bohumín ,,B“   –  Čáp, Gregor, Malý, Kubík

Sestavy:  Bohutín „A“ –   Dymák – Berka, Mak, Novák, Bauer – Rákosník, Bittner, Smetanka, Čížek – Heřman, Pospíchal

Bohumín ,,B“ –  Petřík, Novotný, Čáp, Gregor, Lauterbach, Sirotek, Malý, Kubík, Rebljan, Berka, Vo. Hudeček, Ve. Hudeček,

Bohutín „A“  – Před zápasem jsem se potýkali s množstvím omluvenek a musím poděkovat klukům z béčka, že nás doplnili aby se zápas mohl odehrát. Kluci z bečka byli dnes aktivnější, bojovnější a naprosto zaslouženě vyhráli.

Bohumín ,,B“ –   Ve vzájemném zápase jsme byli bojovnější a zaslouženě jsme si vybojovali postup do finále.

Zápasy ve kterých se rozhodovalo, kdo bude hrát v posledním kole o 5. a 7. místo.

Sokol  Hvožďany – Sokol Malý Bor   1 – 1 (1 – 0),  pk  3 – 2

Střelci:  Hvožďany –  PěchPenalty proměnili Blovský, Skákal, Fait,

1. Malý Bor – Šipla

Sestavy: Sokol Hvožďany  –  . Čabrádek-Skákal, Štefan, Ferko, Hudeček-Hrzal, Pěch, Fait, Tomášek-M.Vašíček, Blovský

TJ Sokol Malý Bor – Soukup Petr, Sládek Milan, Kocum Pavel, Soukup Karel, Šipla Miroslav,Melka Vojtěch, Petřík Jirka, Polena Martin, Chodl František,Kodýdek Jiří, Jára Karel, Petřík Václav.

Vedoucí mužstva Sládek Ladislav

Sokol Hvožďany –  Sestavu jsme dávali dohromady na poslední chvíli, neboť se několik hráčů z utkání omluvilo. Začátek byl vcelku vyrovnaný, Obě mužstva si vypracovali šance a po jedné z nich jsme šli do vedení. Postupně nás soupeř zatlačil, hráli jsme velmi špatně, na naší straně byla celá řada nepřesností a nedůrazu. Jen díky výborným zákrokům našeho brankáře a upřímně i neschopnosti soupeře vstřelit branku jsme neinkasovali. Nakonec však soupeř těsně před koncem utkání přeci jen vyrovnal, byť podle mého názoru z postavení mimo hru, což signalizoval i asistent rozhodčího, avšak hlavní rozhodčí branku uznal, ačkoliv ze své pozice neměl šanci situaci posoudit. O výsledku utkání rozhodly pokutové kopy, které jsme zvládli lépe, což mě překvapilo, neboť v soutěžních utkáních máme z penaltami velké problémy.

Malý Bor – V dnešním zápase s celkem Hvožďan jsme opět začali velmi dobře, když jsme si hned v úvodu vypracovali tři velké šance. Bohužel jsme je neproměnili a soupeř nás za to potrestal, když z ojedinělé akce se ujal vedení. Po přestávce jsme si vytvořili až drtivý tlak, ale vyrovnávací gol jsme vstřelili až v samotném závěru utkání. Naše střelecká produktivita je velice žalostná a je až neuvěřitelné kolik šancí dokážeme zahodit. V penaltovém rozstřelu byl úspěšnější soupeř a tak ani ve čtvrtém zápase jsme nedokázali zvítězit.

TJ Blatná ,,B“ z.s.  – Sokol Veřechov  4 – 5   (1 – 2)

Střelci –  TJ  Blatná – Zíka, Hrádek, Hlaváč, Vanduch

Sokol  Veřechov      –  Hládeček, Richter (PK), Sochor, Želiska L., vlastní

Sestavy:   TJ Blatná ,,B“ z.s. – Diviš Josef (trenér), Šána, Křivanec J., Mach, Cvach, Soukup, Hlaváč, Kratochvíl, Hrádek, Vanduch,  Zíka, Chladna, Písařík

Sokol  Veřechov -. Košnař Stanislav, Hnídek Martin, Panuška Petr, Mach Štěpán, Hrůša Jan, Šíp Petr, Sochor Václav, Želiska Lukáš, Hládeček Michal, Želiska Jan, Brabec Jiří, Richter Milan

TJ Blatná ,,B“ z.s. – Ve značně improvizované sestavě jsme neproměnili velké množství šancí a soupeř nás trestal z brejkových akcí..

Sokol  Veřechov –.V utkání průměrné úrovně jsme poprvé vyhráli, nastříleli jsme nejvíce gólů za celou naší účast v turnaji. Vždy jsme vedli a soupeř pouze dotahoval.

Do pondělí 29/2 2016 do  18 hodin se  přes několik upomínek o zprávu ze svého utkání  Dražejov neozval.

4 SOKOL VEŘECHOV 3     3        1 – 19      0

TJ Dražejov – Sokol Hvožďany   2 – 1   (2 – 1)

Střelci: Dražejov –  Barčok, Hrčka

Hvožďany  – M. Vašíček

Sestavy:   Dražejov –  Patrik Drnek, Tomáš Hrčka, Kamil Řezníček, Václav Šíma ,Petr Janus, Pavel Mrkvička, Filip Brázda, Stanislav Uher,Michal Bračok, Martin Holeček, Michal Mertl

Střídající: Tomáš Hynek, Václav Kacetl, Lukáš Šulda

Hvožďany –  Čabrádek-Ladra, Ferko, Štefan, Hudeček-M.Vlas, M.Vašíček, Blovský, Skákal-Procházka, J.Vlas. Střídali. T Vašíček, Mařík, Chlapovič,

TJ Dražejov – Prvni půle se odehrala pod taktovkou hraců Dražejova.Dražejovští mohou litovat řady neproměněných šancí.

Fotbalisté Hvoždan korigovali po pěknem přímem kopu.V druhé puli se hra vyrovnala s šancemi na obou stranach.Myslim že výhra Dražejova je zasloužena.

Sokol Hvožďany –  Jednalo se jednoznačně o náš nejhorší zápas na turnaji. Bohužel někteří hráči, ačkoliv si byli vědomi v kolik je začátek zápasu, přijeli značně indisponováni a podle toho to taky na hřišti vypadalo. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál. Hráči si nebyli schopni ani pořádně přihrát a byli jsme ve všech činnostech horší. Ačkoliv v tomto turnaji o nic nejde, tak mě značně naštval přístup našich hráčů k tomuto zápasu a vzhledem k tomu, že zápasy na tomto turnaji nejsou zadarmo a oddíl je musel zaplatit, tak si hráči tento zápas jako odměnu za předvedený výkon uhradí ze svých prostředků.

.——————————————————————————————————————————————————————-

.SK Litavan Bohutín „A“ –  Sokol Veřechov    5 – 1    (5 – 1)

Střelci: Bohutín „A“: Bittner (3x), Smetanka, Kuneš

Veřechov   – Petržílka M.

Sestavy:  Bohutín „A“ –   Dymák – Gregor, Mak, Novák, Rákosník – Pospíchal, Straka, Grosman, Kuneš – Bittner, Smetanka    Střídající: Čížek, Lauterbach

1. Veřechov,– Zerzán Petr, Hnídek Martin, Mach Štěpán, Hrůša Jan, Richter Milan, Šíp Petr, Želiska Lukáš, Hládeček Michal, Želiska Jan, Brabec Jiří, Petržílka Martin

Bohutín „A“  – Jednoznačné utkání, od začátku jsme měli více ze hry, celkem se nám dařila kombinace a vytvářeli jsme si příležitosti. Ve 25 minutě byl stav již 3:0. Poté jsme polevili a dovolili jsme po chybě v rozehrávce soupeři snížit. Do poločasu jsme ale přidali ještě dvě branky a bylo prakticky po zápase. Druhý poločas postrádal z naší strany více bojovnosti, vetší klid a kvalitu v koncovce. I díky několika výborným zákrokům Veřechovského brankáře žádný další gól nepadl a zápas skončil poločasovým výsledkem 5:1.

1. Veřechov – Další porážka ve skupině, ale první vstřelený gól. Za poločas bylo hotovo, 5:1. Ve druhém poločase Bohutín ubral na plynu, naše mužstvo podržel brankář P. Zerzán, vychytal nejméně 5 dalších šancí soupeře, i penaltu.

4 MALÝ BOR 3     3    2 – 9      0

Sokol Střelské Hoštice – SK Litavan Bohutín ,,B“   2 – 1 ( 1 – 0)

Střelci:  Hoštice – 42 Kokrda z přímého kopu, 75 Kokrda z penalty za faul na Micheliniho

1. Bohumín ,,B“ – Sirotek

Sestavy: Stř. Hoštice –  Pavlovič, Kokrda, Hládeček, Šíp Josef, Podloucký, Lemberger, Strnad, Boukal Jar, Šilhan , Paroubek, Boukal Mir, Klečka, Michelini, Borovič- střídáno hokejově.

1. Střelské Hoštice – Utkání nevalné úrovně. Z naší strany chyběla souhra, hrálo se na náhodu. Nechybělo nasazení, což byl jediný klad v utkání. Střelecky se prosadil Kokrda, autor našich branek.

Bohutín  ,,B“ – V u tkání ve kterém šlo jen o umístění na prvních dvou místech, jelikož oba týmy měli jistý postup, vyhráli Hoštice zaslouženě.

———————————————————————————————————————————————————————-

TJ Blatná ,,B“ z.s.  – Sokol Malý Bor   3 – 2   (1 – 1)

Střelci –  TJ  Blatná – Mišiak, Zíka, Petrášek

Sokol Malý Bor –  Jára Karel, Petřík Václav

Sestavy   TJ Blatná ,,B“ z.s. – Sedláček O., – Čadek Petr, Mach,  Svoboda, Martínek,  Merašický,  Šána,   Hlaváč, Šilhavý, Písařík, Mišiak, Chladna J.,  Petrášek, Motyka, Voborník, Křivatec J., Zíka

Sokol Malý Bor – Soukup Petr, Sládek Milan, Kocum Pavel, Melka Václav, Sládek Ladislav ml., Melka Vojtěch, Petřík Jirka, Polena Martin, Chodl František, Jára Karel, Petřík Václav.

TJ Blatná ,,B“ z.s. – V zápase, který se hrál za neustálého deště, jsme byly po celý zápas lepším týmem i když soupeř nedal nic zadarmo a po zásluze jsme vyhráli.

Sokol  Malý Bor – V dnešním utkání jsme opět nepodali špatný výkon, ale na body to nestačilo. Naše mužstvo přijelo k utkání pouze v jedenácti a když jsem viděl domácí tým se rozcvičovat v 17 lidechtušil jsem, že dnes to budeme mít hodně těžké. Od první minuty domácí kontrolovali hru a hned na začátku se dostali do vedení. Naši kluci hru brzy vyrovnali, vstřelili jsme gol a myslím si, že v prvním poločase jsme byli domácím rovnoceným soupeřem. Ve druhém poločase domácí tým vystřídal hned několik hráčů a to nakonec rozhodlo, že toto utkání dovedli do vítězného konce. Náš tým bojoval, ale na zkušený domácí celek to nestačilo. Za dnešní výkon musím své hráče pochválit, protože podali velice zodpovědný výkon.

4 SOKOL VEŘECHOV 2     2      0 – 14      0

Sokol Hvožďany  –  Sokol Veřechov 5 – 0   (1 – 0)

Střelci: Hvožďany – Netušil, Nelus Ciuaca, J.Vlas 3x

Sestavy:   Hvožďany – Čabrádek-Ladra, Ferko, Štefan, M. Vlas-Skákal, Netušil, Pěch, Blovský-Procházka, M. Vašíček, Střídali T. Vašíček, Weinfurter, J. Vlas, Mařík, Nelus Ciuca, Chlapovič,

Veřechov   – Petr Zerzán, Martin Hnídek, Petr Panuška, Jan Hrůša, Milan Richter, Petr Šíp, Lukáš Želiska, Michal Hládeček, Jan Želiska, Jiří Brabec, Martin Petržílka

Sokol Hvožďany – Do utkání jsme nastoupili velmi špatně, hráči si asi pod dojmem poslední porážky soupeře s Dražejovem mysleli, že se porazí sám. Postupně jsme však získali herní převahu, avšak naší střelci nedokázali proměnit ani jednu z vyložených šancí, které jsme si vypracovali. Nakonec jsem však statečně bojujícího soupeře zlomili a v poklidu vyhráli. Přesto však spokojen nejsem, protože skoré mělo být s ohledem na naše šance o mnoho vyšší.

Sokol Veřechov – První poločas, až na prvních deset minut, byl vyrovnaný. Nedali jsme několik šancí, to se dá říci i o soupeři, Petr Zerzán v brance podal vynikající výkon. Druhý poločas soupeř ovládl, nestačili jsme i fyzicky.

———————————————————————————————————————————————————————————.

SK Litavan Bohutín „A“ –  TJ Dražejov    2 – 1   (2 – 1)

Střelci: Bohutín „A“: Smetanka, Straka (pk)

Dražejov  :     Michal Bračok

Sestavy:  Bohutín „A“ –  Kříž – Průša, Bittner, Novák, Rákosník – Pospíchal, Straka, Rampa, Čížek – Ric, Smetanka

Střídající: Gregor, Lauterbach

TJ Dražejov, – Patrik Drnek (1), Tomáš Hrčka (4), Kamil Řezníček (5), Václav Šíma (6), Petr Janus (7), Pavel Mrkvička (8), Filip Brázda (10), Lukáš Šulda (13), Michal Bračok (14), David Oberreiter (15), Petr Cibulka (16)

Střídající: Tomáš Hynek (2), Václav Kacetl (9), Tomáš Macholda (11), Stanislav UherHodnocení utkání:

Bohutín „A“  – Bohutín od začátku zápasu diktoval tempo hry, kombinoval a dostával se do nebezpečných prostorů. Po aktívním napadání a chybě soupeře se propracoval i k prvnímu gólu. Po vedoucím gólu se hra začala vyrovnávat a Dražejovští se dostávali více do hry a po nedůrazu Bohutínské obrany se jim podařilo vyrovnat. Bohutín zůstal stále u své hry a v závěru poločasu šel opět do vedení po proměněné penaltě. V druhém poločase zvýšili Drazejovští aktivitu a Bohutín hrozil převážně z brejků, ale své šance nedokázal využit i díky dvěma vynikajícím zákrokům hostujícího gólmana. Jelikož ani hosté své snažení ke gólu nedotáhli skončil zápas 2:1.

TJ Dražejov –   Naprosto zasloužené vítězství fotbalistů Bohutina. Od začátku zápasu se lépe pohybovali a kombinovali. Dalším brankám zabránil výborně chytají Drnek. Jsem zklamán z výkonu některých hráčů .

Sk. B

SK Litavan Bohutín ,,B“ – Sokol Malý Bor   2 – 0   (0 – 0)

Střelci:  Bohutín: Heřman 2x

Sestavy: Bohutín – Petřík, Novotný, Bauer, Čáp, Gregor, Lauterbach, Sirotek, Malý, Kubík, Rebljan, Berka, Vo. Hudeček, Ve. Hudeček, Heřman

Sokol Malý Bor – Soukup Karel, Rada Lukáš, Soukup Petr, Sládek Milan, Kocum Pavel,

Melka Vojtěch, Šipla Miroslav, Petřík Jirka, Polena Martin, Chodl František,

Jára Karel, Petřík Václav.

Bohutín  ,,B“ – Stejně jako v úvodním utkání byl v prvním poločase soupeř lepší. Vytvořil si několik příležitosti které náš brankář zlikvidoval. Nedařila se nám kombinace a většinu míčů jsme hráli na náhodu vzduchem dopředu. V druhém poločase jsme zjednodušili hru a hráli jsme jednoduché míče po zemi za obranu. Hostující obrana nechala dvakrát míč propadnout a tyto dvě příležitosti chladnokrevně proměnil Heřman střelou po zemi přesně k tyči. Soupeř si ve druhém poločase žádnou větší příležitost a tak jsme i druhé utkání vyhráli bez inkasovaného gólu.

Sokol Malý Bor–  Ani ve druhém zápase naši hráči na body nedosáhli, i když dnes k tomu nebylo daleko. Naše mužstvo si vypracovalo několik slibných příležitostí, ale na vstřelení golu to nestačilo.Po celých 90 minut jsme byli určitě lepším mužstvem, měli jsme více ze hry, ale naše střelecká produktivita je žalostná. Domácí pozorně bránili a hrozili hlavně z rychlých nakopávaných míčů za naší obranu. První i druhý gol padl po nedorozumění naší obrany a vlastně jsme domácím tyto goly sami připravili. Bohužel fotbal se nehraje na krásu, ale na goly a ty my střílet neumíme

Sokol Střelské Hoštice – TJ Blatná ,,B“ z.s.   2 – 1  (1 – 0)

Střelci – Hoštice: 31 min Paroubek, 85 Strnad oba z poza šestnáctky

Blatná: Peleška R.

Sestavy : Sokol Stř. Hoštice –  Šůs-Šíp Jiří, Hládeček, Podloucký Lemberger, – Kohout, Strnad, Šilhan, Kokrda,- Paroubek, Pavlovič. Šíp Josef, Michelini—střídání hokejově

TJ Blatná ,,B“ z.s. – Sedláček O., – Křivatec J.,  Merašický, Cvach J., Šána, Uldrich, Písařík, Míka, Hrádek,  Soukup, Hlaváč, Mori Ito, Voborník, Pelewška, Svoboda

Stř. Hoštice –Do utkání jsme vstoupili ze soustředění v Mozolově se 13 hráči, bez zraněných Švihovce, Boukala a Červeného oproti mladíkům z Blatné, kteří poslali na plac 17 hráčů. Utkání bylo hrané v solidním tempu. Po poločase utkání za stavu 1:0 jsme udělali hrubku v rozehrávce a domácí vyrovnali stav na 1:1. Zbytek utkání byl vyrovnaný, domácí zlobili z ojedinělých útoků, ale štěstí se přiklonilo na naší stranu. V konci utkání jsme mohli zvýšit stav skore.

TJ Blatná ,,B“ z.s. – Zápas se odehrával převážně mezi vápny. Hosté byli bojovnější a po zásluze vyhráli.

4 SOKOL VEŘECHOV 1     1     0 – 9      0

Sokol Veřechov – TJ Dražejov   0:9  (0:5)

Střelci: Dražejov nenahlášeno

Sestavy:   Veřechov: Zerzán, Hnídek Martin, Želiska Lukáš, Hládeček, Brabec, Mach, Želiska Jan, Hrůša, Richter, Šíp, Petržílka, Hnídek Tomáš

TJ Dražejov :  Pojsl – Řezníček, Cibulka, Brázda, Holeček – Šulda, Mrkvička, Hrčka, Šíma – Mertl, Janus

Sokol Veřechov –  Veřechov se letos poprvé sešel a to hned proti kvalitnímu soupeři. Dražejov zaslouženě zvítězil, od stavu 0:5 byl Veřechov úplně odevzdaný. Nevěšíme hlavy, příště to bude určitě lepší.

TJ Dražejov – Jednoznačne utkání se spoustou šanci. Fotbalovejsi hosté šli do vedení po hrubých chybách domácích a zápas suveréně ovládli.

———————————————————————————————————————–

SK Litavan Bohutín „A“ – Sokol Hvožďany 1:1 (0:1)

Střelci: Bohutín „A“: Dominik Straka

Hvožďany:   Procházka

Sestavy: Bohutín „A“ – Petr Kříž – Patrik Smetanka, Jan Bittner, Milan Novák, Jiří Lauterbach – Tomáš      Pospíchal, Matěj Rampa, Dominik Straka, Michal Berka – Lukáš Ric, Josef Čížek Střídali: Jaroslav Čáp     Střelci: Bohutín „A“: Dominik Straka (90)

Hvožďany – Čabrádek-Ladra, Ferko, M.Vlas, Štefan-Skákal, Netušil, Pěch, Blovský-Procházka, M. Vašíček,
Střídali: T. Vašíček,Weinfurter, Heluš,

Bohutín „A“ – Bohutín od začátku zápasu převážně držel balon a kombinoval, Hvožďany hrozili z brejků. Po jednom z brejků, se v polovině prvního poločasu Hvožďany ujali vedení. Bohutín i po obdržené brance dále zůstal u své hry. Šance přicházeli, ale končili nepřesným zakončením nebo výbornými zákroky hostujícího golmana. Gól nakonec přišel až v poslední minutě, kdy se povedlo po rychlé akci vyrovnat Strakovi.

Sokol Hvožďany –  Do utkání jsme nastoupili s respektem k soupeři, který hraje o třídu výš než naše mužstvo. Zpočátku se kvalita soupeře projevovala, avšak po úvodním náporu Bohutína se hra vyrovnala a nakonec jsme naší snahu proměnili ve vedoucí gól, který vstřelil Procházka. Postupně nám však začali docházet síly a i v důsledku několika vynucených střídání na naší straně nás soupeř začal přehrávat a jen díky vynikajícímu Čabrádkovi v brance jsme neinkasovali. Přesto se nám vítězství nepodařilo udržet a těsně před koncem jsme inkasovali po naší chybě. Přesto jsem s výkonem mužstva spokojen a jsem přesvědčen, že budeme postupně naše výkony zlepšovat. Současně chci poděkovat pořadatelům za zatím velmi dobrou organizaci turnaje.

Sk. B

SK Litavan Bohutín B – TJ Blatná B z.s. 1:0 (0:0)

Střelci:  Bohutín: Rebljan

Sestavy: Bohutín – Kuchař, Novotný, Bauer, Čáp, Gregor, Lauterbach, Sirotek, Rákosník, Kubík, Rebljan, Polák, Čížek, Heřman

TJ Blatná ,,B“ z.s.  – Sedláček O.  – Šána, Sedláček M., Křivanec J., Kallmunzer, Kratochvíl, Petrášek, Sýkora, Martínek, Šilhavý, Peleška

Střídali – Chladna J.,Svoboda, Formánek, Sťulík, Písařík, Cvach, Říha Štěpán

Bohutín  ,,B“ – Soupeř byl od začátku aktivnější, držel míč a vytvářel si golové příležitosti. Dvě střely skončili na naší tyči. Snažili jsme se o důrazné napadání jejich rozehrávky a dostávat soupeřovo obránce pod tlak. Po bezbrankovém prvním poločase soupeř vystřídal několik hráčů a nám se podařilo dostat se více do hry. Vytvořili jsme si několik příležitostí. Utkání nakonec rozhodl jeden z nejstarších hráčů na hřišti a to Eda Rebljan střelou z 18 metrů. Z mého pohledu byl soupeř fotbalovější, ale dnes vyhrálo bojovnější mužstvo.

TJ Blatná  ,,B“ z.s. –  V zápase, který byl plný nepřesností jsme byli fotbalovějším týmem, ale bojovnější soupeř využil naši hrubou chybu a připsal si cenné tři body.

———————————————————————————————————————————–

Sokol Malý Bor –  Sokol Střelské Hoštice 0:4 /0:2/

Střelci – Hoštice: 31 Boukal, 44, Kokrda, penalta, 54,75 Vlk

Sestavy:  TJ Sokol Malý Bor – Soukup Karel, Ladman František, Dvořák Václav, Sládek Milan, Kocum Pavel, Melka Vojtěch, Bártík David, Petřík Jirka, Polena Martin, Sládek Ladislav ml., Jára Karel, Petřík Václav.

Vedoucí mužstva Sládek Ladislav, Trubač Lukáš

Sokol Stř. Hoštice – Šůs- Kokrda, Hládeček, Šíp Josef, Podloucký – Lemberger, Strnad, Boukal, Šilhan – Vlk, Paroubek.

TJ Sokol Malý Bor – Pro náš tým to byl dá se říci první trenink a na naší hře to bylo znát. Prvních 15 minut jsme byli aktivnější, ale postupem času jsme se herně vytráceli. Hosté nás přehrávali hlavně v osobních soubojích, naše mužstvo ztrácelo hodně míčů díky nepřesnosti přihrávek a hosté to dokázali v útočné fázi využít. První poločas jsme prohráli 2:0 a škoda té druhé branky, která padla z pokutového kopu za faul našeho brankáře v pokutovém území.Druhý poločas se odehrával podle stejného scénáře jako ten první, i když v závěrečné dvacetiminutovce jsme si i mi vytvořili několik slibných golových příležitostí, ale golu jsme se nedočkali. Hosté byli určitě lepším týmem a zcela poprávu toto utkání dovedli do vítězného konce.. Za TJ Sokol Malý Bor Ladislav Sládek

Stř. Hoštice – Soupeř měl ze začátku v utkání navrch, kdy jsme zahájili utkání o 10 hráčích z důvodu zranění a osobních problémů některých hráčů kádru. Postupně