SK Zliv – TJ Blatná  2 – 2( 0 – 2)-p.k.5:3

Datum:  Neděle 24.05. 2015

Branky  Blatné:   Chovanec 2x

Blatná:  Šimůnek – Maleček, Říha, Bláha,  Hrádek , –   Mikeš, Tvrdý, Uldrich, Pícha

– Chovanec, Fořt

Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po delší době se nám dařila kombinační hra.

Domácí jsme jednoznačně přehrávali 50 min .zápasu, bohužel jsme nezvládli závěr. Po touze domácích získat alespoň bod v tomto zápase se domácímu kapitánovi podařilo ke konci zápasu dvakrát uniknout naší obraně a vždy zakončit do prázdné brány. Prvních 50 min. jsme podali výborný výkon a je velká škoda dalších nevyužitých šancí z prvního poločasu.

———————————————————————————————————————————————————–

18.kolo – ČEZ 1.A starších žáků

FK Protivín – TJ Blatná  0 – 3( 0 – 1)

Datum:  Neděle 23.05. 2015

Branky  Blatné:   Chovanec 2x, Maleček

Blatná:  Říha – Maleček, Jelínek, Bláha,  Hrádek , –   Mikeš, Tvrdý, Uldrich, Pícha

Hodnocení: V zápase v Protivíně se nám nedařilo dlouhou dobu prolomit obranu soupeře a naše kombinační hra zůstávala za očekáváním. V 15 min. potrestal Míra Chovanec chybující rozehrávku domácího brankáře a otevřel skóre zápasu 0:1. V prvním poločase to bylo z naší strany vše. Naopak domácí zahrozili ke konci poločasu rychlým protiútokem, kdy domácí útočník zakončoval před vybíhajícím našim brankářem, ale přestřelil. Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili s větším odhodláním a po dvou slepených brankách jsme navýšili na 0:3 a do konce zápasu již domácí do ničeho nepustili.

————————————————————————————————————————————————————-

17.kolo – ČEZ 1.A starších žáků

FK Vodňany – TJ Blatná  7 – 1( 3 – 1)

Datum:  Nedělě 10.05. 2015

Branky  Blatné:   Chovanec

Blatná:  Šimůnek – Maleček, Jelínek, Bláha,  Hrádek , –   Mikeš, Fořt, Uldrich, Pícha

– Chovanec, Říha

Hodnocení: Zápas o první místo s týmem z Vodňan měl již od první minuty vyhecovanou atmosféru a bylo vidět, že si oba celky uvědomují důležitost tohoto zápasu.

Soupeř nás začal přehrávat a již ve 3 min.se prosadil domácí útočník po střele z velkého vápna. Naše hra musela být založena pouze na rychlých protiútocích, protože jsme hráli bez tří záložníků základní sestavy a bylo to bohužel znát. V 8 min.se ale podařilo Mírovi Chovancovi nádherně uniknout domácímu stoperovi a srovnal na 1:1. Domácí obránci si od této chvíle začali uvědomovat hrozby našich protiútoků a Míru začali „zdvojovat“. Od této chvíle již měli domácí zápas ve vlastní režii a zaslouženě zvítězili 7:1.

Sportovně přiznáváme, že proti nám stál jednoznačně nejlépe hrající tým v této sezóně.

Našim klukům děkujeme za bojovnost a za odvahu s jakou vstoupili do zápasu.

————————————————————————————————————————————————————–

16.kolo – ČEZ 1.A starších žáků

TJ Blatná – SK Vacov  12 – 0( 8 – 0)

Datum:  Nedělě 03.05. 2015

Branky  Blatné:  Vala 7x, Chovanec 2x, , Levý, Bláha, Říha J.

Blatná:  Šimůnek – Maleček, Jelínek, Bláha,  Hrádek , –   Vala, Levý, Uldrich, Dráb

– Chovanec, Říha    Střídání: Antoš, Mikeš

Hodnocení: Opět jsme narazili na odevzdaného soupeře, který přijel s cílem zaměřit se pouze na obrannou fázi s cílem obdržet co nejméně branek. Hosty z Vacova jsme jednoznačně přehráli. Svým dobrým výkonem se předvedl Daniel Vala, který se pod vysokou výhrou podepsal 7 brankami v síti hostů.

—————————————————————————————————————————————————————

15.kolo – ČEZ 1.A starších žáků

AFK Písek/Hradiště „B“ – TJ Blatná  1 – 14( 0 – 8)

Datum:  Sobota 26.04. 2015

Branky  Blatné:  Říha 5x, Chovanec 3x, Vala 2x, Uldrich, Levý, Antoš, Dráb

Blatná:  Šimůnek – Maleček, Jelínek, Bláha,  Hrádek , –   Vala, Levý, Uldrich, Dráb- Chovanec, Říha  Střídání: Antoš, Mikeš

Hodnocení: Na hřišti soupeře bylo po 10 minutách hry rozhodnuto o výsledku, když již kluci vedli 0:5. Jednalo se o zápas spíše tréninkového charakteru, i když nám trochu dělal problém rozměr hřiště, který nám neumožňoval naší hru. Soupeře jsme jednoznačně přehrály vysokým výsledkem, který rovněž odpovídá postavení obou celků v tabulce.

————————————————————————————————————————————————-

14.kolo – ČEZ 1.A starších žáků

TJ Blatná  – Netolice  9 – 1 ( 4 – 1)

Datum:  Neděle 19.04. 2015

Branky  Blatné:  Chovanec 4x, Dráb 2x, Uldrich, Říha, Antoš

Blatná:  Šimůnek – Říha, Maleček, Tvrdý,  Hrádek , –   Levý, Antoš, Uldrich, Dráb  – Chovanec, Mikeš

Hodnocení: Z naší strany se jednalo o jednoznačný zápas. Soupeř od začátku zápasu působil odevzdaným dojmem a kluci měli mnoho času na kombinační hru. Hosté hrozili pouze s nakopávaných míčů na hrotového útočníka. Během 15 min.byl obranný val hostů zlomen, když jsme již vedli 3:0. Pod konečným výsledkem 9:1 se podepsali tito střelci – 4xMíra Chovanec, 2xMatěj Dráb, 1xJirka Říka, Kuba Antoš a Michal Uldrich.

———————————————————————————————————————

Slavoj Volyně  – TJ Blatná  1 – 5 ( 0 – 1)

Datum:  Sobota 11.04. 2015

Branky  Blatné:  Pícha 2x, Chovanec, Uldrich, Dráb

Blatná:  Šimůnek – Říha, Jelínek, Tvrdý,  Hrádek , –   Vala, Maleček, Uldrich, Mikeš

Hodnocení: Prvních 15 minut zápasu ve Volyni se jednalo o vyrovnanou partii, kdy v 15 min.skóroval po nenápadné akci do prázdné branky Chovanec. Doufali jsme, že tato branka kluky uklidnila, ale bylo to naopak a domácí nás přitlačili a nutno podotknout, že herně přehrávali. V prvním poločase se nic nezměnilo a odcházelo se da šaten za stavu 0:1. V druhé půli nás domácí opět přehrávali s vyrovnání bylo na spadnutí. Potvrdilo se ale „nedáš ,dostaneš“a po standardní situaci dorážel do prázdné branky Uldrich a zvýšil na 0:2. Domácím se ale brzy podařilo snížit a naši kluci svojí nedůraznou hru zažívali do slova a do písmene kolotoč na hřišti. Ze všeho nás ale dostal hráč mladších žáků Štěpán Pícha, který dvěma střelami zvýšil na 1:4 a tento stav vzal vítr z plachet domácímu celku. Konečné skóre pečetil po individuální akci Dráb-1:5. Nutno si vzít z tohoto zápasu ponaučení, protože sportovně musíme přiznat, že domácí chtěli víc a jejich celek byl i lepším týmem na hřišti.

——————————————————————————————————————

2kolo – ČEZ 1.A starších žáků

TJ Blatná  – Junior Strakonice B/Osek  5 – 0 ( 2 – 0)

Datum:  Neděle 05.04. 2015

Branky  Blatné:  Chovanec 3x, Dráb 2x

Blatná:  Šimůnek – Levý,  Jelínek, Tvrdý,  Hrádek , –   Vala, Maleček, Uldrich, Mikeš

Hodnocení: V přímém souboji o druhé místo v tabulce kluci nezaváhali a jednoznačně zvítězili. Soupeř ze Strakonic si během zápasu nevytvořil ani jednu vážnější šanci a z naší strany vsítili branky 3xMíra Chovanec a 2xMatěj Dráb. Vzhledem k tomu, že jsme nenastoupili v optimální sestavě, tak jsme zápas za podpory mladších žáků zvládli výborně.

8.kolo – ČEZ 1.A starších žáků    VIDEO

FC Písek „B“  – TJ Blatná  0 – 7 ( 0 – 5)

Datum:  Neděle 19.10. 2014

Branky  Blatné:  Chovanec 6x, Vala

Blatná:  Šimůnek – Bláha,  Jelínek, Tvrdý,  Hrádek , –   Vala, Maleček, Uldrich, Mikeš

Střídali:   Antoš, Kareš, Souček

Hodnocení: Domácí tým jsme dostali pod tlak hned od prvních minut a ve 20 min.bylo v podstatě za stavu 0:3 rozhodnuto. Domácí celek nastoupil v oslabené sestavě a bylo to na jeho hře znát, především v obranné fázi. Šesti brankami se do sítě domácích blýskl Míra Chovanec a jednu branku přidal Dan Vala. V tomto zápase jsme si připsali velmi důležité 3 body a jednoznačně soupeře přehráli.

Branky  Blatné:  Chovanec 3x, Mikeš, Říha

Blatná:  Šimůnek – Bláha,  Jelínek, Tvrdý,  Hrádek , –   Vala, Maleček, Uldrich, Antoš

Střídali:   T.Fořt, L.Fořt, D.Souček, K.Kareš

Hodnocení: V 7.kole jsme nastoupili proti soupeři, který jako jediný dokázal v minulém kole obrat o body zatím vedoucí tým naší skupiny FC Písek „B“. Herní projev hostujícího týmu nás ale velmi překvapil a soupeře jsme jednoznačně přehráli. Stále nás ale v zápase trápilo velké množství neproměněných šancí. Konečný výsledek 9:0 by asi jednoznačně kopíroval dění na hřišti. Kluci jen tak dál !

———————————————————————————————————————————————————————————————–

St.Žáci-Vodňany
23 položka(ek) « z 23 »

6.kolo

TJ Blatná – FK Vodňany 2 : 5 ( 1 : 1)    Video

Branky Blatné: J.Říha 2x

Blatná: Šimůnek – Bláha, Jelínek, Tvrdý, Hrádek , – Horký, Maleček, Uldrich, Antoš

Střídali: T.Fořt, L.Fořt, D.Souček, K.Kareš

Hodnocení: Začátek zápasu byl rozpačitý z obou stran. Oby týmy věděli, že hrají o čelo tabulky. V 8 min.se dostali hosté po individuální akci do vedení 0:1, netrvalo ale dlouho a po krásném úniku srovnal stav na 1:1 Říha. To bylo do přestávky vše. Na začátku druhé půle hosté zvýšili střelou z 30 metrů na 1:2 a vypadalo to, že zápas již bude v jejich režii. V 50 min.se nám opět podařilo vyrovnat po krásné přímočaré akci, kde na jejím konci stál opět Říha 2:2. V tento okamžik ještě vypadalo vše nadějně….V 55.min hosté kopali přímý kop a zvýšili 2:3 a tento okamžik se ukázal jako zlomový. Kluci bojovali, ale soupeři se opět podařilo navýšit skóre na 2:4 po naší hrubé chybě, kterou jsme si zasadili ránu do vazu. Utkání jsme již dohrávali s povinnosti, kdy ještě v poslední minutě soupeř pečetil z rohu konečný stav 2:5. Nutno kluky pochválit za bojovný výkon, protože dle obrazu hry se nám zatím po 6.kole postavil nejlépe hrající soupeř. I když jsme pár chyb udělali, je nutno zvednout hlavy a bojovat dál. Chybami si člověk učí jak v životě, tak i ve fotbale.

St.Žáci-Vacov1-6
9 položka(ek) « z 9 »

5.  kolo – ČEZ  1.A starších žáků

SK Vacov  – TJ Blatná  1 – 5 ( 1 – 1)  Video

Datum:  Neděle 21. 9. 2014

Branky  Blatné: M.Chovanec 2x, J.Říha, J.Antoš, J.Maleček

Blatná:  Šimůnek – Bláha,  Jelínek, Tvrdý,  Hrádek , –   Vala, Maleček, Mikeš, Antoš

Střídali:   T.Fořt, L.Fořt, D.Souček

Hodnocení: Do utkání jsme vstoupili aktivně a soupeře v prvních 20 minutách nepustili na naší polovinu. Po nepromění řady šancí skóre otevřel v 21 min. střelou z velkého vápna Maleček. Pokračovali jsme dál v naší hře, bohužel v určitých pasážích s velmi slabou koncovkou. Na konci prvního poločasu po sporné situaci se dostal do úniku hostující útočník, který srovnal stav zápasu na 1:1. Do druhého poločasu domácí vsadili vše na hru na naší branku, to se jim ale vymstilo, kdy po rychlých protiútocích zvýšil Chovanec a Říha již na 1:3. V tento okamžik již bylo rozhodnuto a další branky přidali Antoš a opět Chovanec.

——————————————————————————————————————————————————————————-

St.Žáci-HradištěB2014

4.  kolo – ČEZ  1.A starších žáků

TJ Blatná  – AFK Písek/Hradiště „B“  12 – 0 ( 6 – 0)    Video

Datum:  Neděle 14. 9. 2014

Branky  Blatné: M.Chovanec 4x, F.Tvrdý 4x, J.Antoš 2x, D.Vala, T.Fořt

Blatná:  Šimůnek – Bláha,  Jelínek, Tvrdý,  Hrádek , –   Vala, Maleček , Horký , Uldrich

Střídali:  Antoš, Mikeš, T.Fořt, L.Fořt

Hodnocení: Ve 4.kole jsem přivítali na domácím hřišti zatím poslední tým tabulky AFK Písek/Hradiště „B“. Postavení soupeře v tabulce odpovídalo dění na hřišti. Hostující tým jsme nepustili do žádné šance a jednoznačně jsme zvítězili. Kluci si zahráli pohodový a kombinační fotbal. Děkujeme tímto i za pomoc hráčů z mladších žáků, kde i jednou trefou do branky soupeře pomohl k vysokému skóre Tomáš Fořt.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————–

3.  kolo – ČEZ  1.A starších žáků

FK Netolice  – TJ Blatná  1 – 3 ( 1 – 2)  Video

Datum:  Neděle 07. 9. 2014

Branky  Blatné: J.Maleček, M.Chovanec, F.Tvrdý

Střídali:  Antoš, Mikeš

Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a již v 11 min.se krásně po rohovém kopu prosadil Maleček. Soupeře jsme jasně přehrávali a nepouštěli jeho hráče v podstatě do žádných šancí. V 26 min. navýšil skóre Chovanec z pokutového kopu na 0:2. Nic nenasvědčovalo tomu, že bychom tento zápas mohli ztratit. V poslední minutě prvního poločasu soupeř snížil na 1:2 po hrubé chybě v rozehrávce naší záložní řady. Toto bohužel mělo dopad na naše sebevědomí a bylo vidět na naší hře v druhém poločase, že se bojíme o výsledek, i když jsme soupeře opět do žádných šancí nepustili. 10 minut před koncem si svým důrazem v malém vápně vybojoval pokutový kop Chovanec, který s přehledem proměnil Tvrdý a pečetil tím konečné skóre 1:3. Kluci si jednoznačně toto vítězství zasloužili.

———————————————————————————————————————————————————————————————

2.  kolo – ČEZ  1.A starších žáků

TJ Blatná  – Slavoj Volyně  3 – 0 ( 3 – 0)

Datum:  Neděle 31. 8. 2014

Branky Blatné: D.Va, M.Chovanec, O.Mikeš

Blatná:  Antoš – Bláha,  Maleček, Tvrdý,  Hrádek , –   Vala,  Dráb , Horký , Uldrich

– Chovanec, Mikeš

Střídali:  T.Fořt, L.Fořt., Štědronský

Hodnocení: Do zápasu jsme nastoupili opět jako v minulém kole bez tří hráčů základní sestavy. Po rozpačitém začátku z obou stran otevřel skóre v 5 min.Vala. Od této chvíle jsme měli jednoznačnou herní převahu a soupeře do ničeho nepouštěli. Další branky v prvním poločase přidali M.Chovanec a O.Mikeš. Začátek druhého poločasu jsme začali ve stejném tempu, bohužel nás opět velice trápilo zakončení a nepromění spousty jednoznačných šancí. Konec zápasu jsme polevili v koncentraci a soupeři nabídli dva protiútoky, které pro naše štěstí nevyužil.

——————————————————————————————————————————————————————————————-

1.  kolo – ČEZ  1.A starších žáků

FK Junior Strakonice „B“  – TJ Blatná  4 – 1 ( 2 – 1)

Datum:  Neděle 24. 8. 2014

Branky  Blatné: F.Tvrdý

Blatná:  Antoš – Bláha,  Jelínek, Tvrdý,  Hrádek , –   Maleček,  Dráb , Horký , Uldrich

Střídali:  Vala, T.Fořt, L.Fořt., Štědronský

Hodnocení: Po naší nedůrazné hře v obranné, ale i útočné fázi, nám soupeř udělil lekci z produktivity. Bohužel jsme nedokázali proměnit velké množství brankových příležitostí a proto odjíždíme z hřiště soupeře první zápas bez bodu. Jedinou naší branku vstřelil Tvrdý z přímého kopu.