Zpět na Výsledky 2023-2024

2014-2015

Aktuální výsledky ZDE                                Kompletní výsledky ZDE                           Los soutěže ZDE

—————————————————————————————————————————————————————————————–

Letní příprava – Když chceš !!! tak jde vše!!!

Doufám, že vás stále drží odhodlání z vaší dokopné. Protože já si stále stojím za svým…

Tréninkový plán přípravy:

Vám začíná od 1.července. kdo začne třeba už po přečtení tohoto plánu. Jenom dobře pro něj J

Každý započatý týden přípravy si samostatně půjdete minimálně 3x zaběhat po 3,5 km (když si přidáte. Jenom dobře pro vás) nemusíte jen běhat. Můžete použít kolo, brusle nebo můžete chodit plavat. To je jen na vás!!

Ale u kola a rotopedu se násobí vzdálenost 10x..

A také nezapomeňte zapojit do tréninku Míč. Ať se při trénincích můžeme věnovat dalším věcem, které budeme potřebovat na hřišti. Názorné ukázky máte v odkazech. Které se jsou níže..

Těch videí je tam spousta,tak si můžete klidně vybrat jiné. Které vám bude sedět..

Jestli se nepletu,tak 19.července začíná soustředění na zlatce a jste tam celý týden.

Tak že váš plán pro Zlatku je takový.

Pondělí: 1. trasa

Úterý: 2. trasa

Středa: volnější den ( kdy si třeba zajedete jen na Kvildu na občerstvení)

Čtvrtek: 3. trasa

Pátek: 4. trasa

O trasách si promluvím s Honzou. A dám vám je včas vědět. Sice je to blbé ale budu chtít Selfie celé skupiny s dosaženého místa. Aspoň budete mít památku a já důkaz, že to s tím trénováním myslíte všichni konečně vážně, díky za pochopení..

8.8 Sobota Trénink Od 11:00

11.8 úterý Trénink (kdy si každá sama půjde zaběhat 3,5 km a potrénuje s míčem)

29-30.8 Mistrovské utkání

(PS: termíny platí je možné, že se možná změní čas sobotních tréninků, kdyby tam byl náhodou nějaký přátelák)

Po Skončení letní přípravy se dohodneme na dalším průběhu.

————————————————————————————————————————————————————————————–

21.kolo

TJ Blatná – Dukla Jižní Město           0:4 (0:2)

Datum : Sobota   30.5.          15:00

Branky:

Sestava  : Chárová N. – Velíšková, Nagyová, Tomanová, Kozáková, Šebková ©, Praizlerová, Gillová, Tvrdá, Nezbedová, Křivancová

Střídali: Petrovicová

Hodnocení utkání: Poslední utkání jsme prohráli po zásluze a můžeme být rádi, že jsme neprohráli větším rozdílem. S výkonem našeho týmu nemůžu být spokojen. Jen mohu vyzdvihnout výkon Chárové v brance, která nás několikrát podržela . A díky ní jsme nedostali víc branek.

————————————————————————————————————————————————————–

20.kolo

VS Plzeň – TJ Blatná           3:0 (1:0)

Datum: Sobota   16.5.          14:00

Branky:

Sestava  : Chárová N. – Velíšková, Nagyová, Tomanová, Chárová M., Šebková ©, Praizlerová, Gillová, Petrovicová, Nezbedová, Klásková

Střídali:

Hodnocení utkání:

Vstoupili jsme do utkání dobře a dokázali jsme donutit soupeře k chybám. Bohužel k naší smůle jsme je nedokázali potrestat. Druhá polovina patřila domácím a taky se po zásluze dostali vedení po naší chybě.

V druhém poločase jsme začali opět dobře a několikrát jsme dokázali ohrozit domácí branku. Nedokázali jsme ale míč nasměrovat do branky. Za to domácí dokázali své šance proměnit a po zásluze vyhráli.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

19.kolo

TJ Blatná – Horní Bříza           3:1 (1:1)

Datum : Sobota   9.5.          14:00

Branky: Velíšková z pen., Petrovicová, Šebková

Sestava  : Nagyová – Velíšková,Chárová,Swietoňová, Kozáková, Vajsová, Tvrdá, Šebková (K), Gillová, Klásková, Křivancová,

Střídali: Tomanová, Petrovicová, Nezbedová

V prvním poločase jsme hráli bez pohybu. Zřejmě jsme si mysleli, že se poslední celek porazí sám. Za naší pasivní hru plnou nepřesností přišel trest v podobě vedoucího gólu pro hostující celek. Nám se povedlo vyrovnat z penalty díky Velíškové 1:1.

V druhém poločase pokračovalo naše trápení směrem dopředu. Sice jsme měli územní převahu, ale nedokázali jsme se prosadit. Z trápení nás vysvobodila až střídající Petrovicová 2:1 a chvilku poté se trefila Šebková 3:1. Jediné pozitivní na tomhle zapase je, že jsme ze čtyř střel vytěžili tři branky.

—————————————————————————————————————————————————————————–

18.kolo

Hrádek – TJ Blatná           6:2 (5:1)

Datum: Neděle   3.5.          14:30

Branky: Vajsová 2x

Sestava  : Valíčková – Velíšková,Nagyová,Swietoňová, Kozáková, Vajsová, Tomanová, Šebková (K), Karlíková, Praizlerová, Křivancová,

Střídali: Chárová, Klásková,

Naše hráčky šly do utkání s tím, že už jsou poraženy předem a podle toho vypadala naše hra v prvním poločase. V druhém poločase přišlo zlepšení, ale i tak jsme nic z výsledkem nedokázali udělat.

——————————————————————————————————————————————————————————-

17.kolo

TJ Blatná – J. Hradec           2:1 (1:0)

Datum: Sobota  25.4.          14:00

Branky: Vajsová, Cíglbaureová

Sestava  : Valíčková – Velíšková, Tvrdá,Kozáková, Vajsová, Tomanová, Šebková (K), Gillová, Praizlerová, Křivancová, Chárová

Střídali: Swietoňová, Klásková, Cíglbaureová

Dnes jsme sehráli vyrovnaný zápas z 2. druhým týmem tabulky a to s týmem z J.Hradce. Povedlo se nám eliminovat jeho útočnou sílu. A díky naší trpělivé hře jsme se dostávali do více střeleckých šancí. V prvním poločase jsme nastřelili dvě břevna a ve 30. minutě nás dostala do vedení  Vajsová po krásné přihrávce od Praizlerové 1:0.

V druhém poločase jsme se více tlačili dopředu a díky tomu jsme měli dostatek šancí na vstřelení další branky. Bohužel buď v cestě stála hostující brankářka anebo za ní zastoupila hráčka. Díky naší nemohoucnosti přidat další branku, která by nás uklidnila. Přišla vyrovnávací branka na 1:1. Naštěstí se nám podařilo vstřelit vítěznou branku díky Cíglbauerové, která zužitkovala dobře zahraný rohový kop od Šebkové 2:1

16.kolo

TJ Vonoklasy – TJ Blatná           1:3 (0:0)

Datum: Sobota  18.4.          10:30

Branky: Tomanová, Karlíková, Šebková

Sestava  : Nagyová – Velíšková, Tvrdá,Kozáková, Swietoňová, Tomanová, Šebková (K), Karlíková, Praizlerová, Křivancová, Chárová

Střídali: Gillová

Celý první poločas jsme měli herní převahu. Ale dokázali jsme si vytvořit minimum šancí. Největší šanci měla Kozáková, která  překonala  brankářku, ale k naší smůle trefila hráčku na brankové čáře.

V druhém poločase jsme pozměnili způsob hry. A to se ukázalo jako dobrý tah. Hned ve 48. minutě jsme dostali šanci zahrávat pokutový kop za faul na Tomanovou. Bohužel jsme ho nedokázali proměnit. To nás až tak dlouho netrápilo, protože hned z další šance nás dostala do vedení Tomanová 1:0. Bohužel z vedení jsme se moc dlouho neradovali, protože domácí s ojedinělého úniku srovnali na 1:1. Ale ani to nás neodradilo a dokázali jsme přidat další dvě branky. Díky Karlíkové, která dokázala využít zaváhání domácí brankářky 2:1. Poté se trefila Šebková přímo z rohu a zpečetila naše vítězství.

————————————————————————————————————————————————————————–

15. kolo

TJ Blatná – FK Zlíchov  1914           5:3 (3:2)

Datum: Pondělí  11.4.          14:00

Branky: Nagyová, Tomanová, Vlastní, Velíšková, Vajsová

Sestava : Valíčková (K), Velíšková, Tvrdá, Petrovicová, Swietoňová, Tomanová, Nagyová, Praizlerová, Gillová, Kozáková, Vajsová

Střídali: Chárová

Hodnocení utkání: Do utkání s třetím týmem tabulky jsme vstoupili s velkým respektem z hráček ze Zlíchova. Hráli jsme trpělivě a čekali jsme na chybu soupeře. První zaváhaní brankářky nedokázala Nagyová svojí horlivostí ještě potrestat, ale její chvilka přišla v 28.minutě,  kdy se dostala k odraženému míči a ten poslala z první k tyči 1:0. To s hostujícími hráčkami otřáslo a nám se povedlo vstřelit další dvě branky. Vždy z rohového kopu. Nejprve v 32. minutě Tomanová, když se dostala k míči na zadní tyči a dobře umístěnou polostřelou zvýšila na 2:0. A hned v 36. minutě  po zaváhaní hostující brankářky,  si hráčka při snaze odvrátit míč vstřelila vlastní branku 3:0. Bohužel pro nás hráčky dokázaly  zkorigovat  výsledek po dvou pohledných akcích. Do kabin jsme šli jen s vedením o gól 3:2

Celý druhý poločas jsme odolávali tlaku hostujících hráček, který byl místy i drtivý. Ale i tak jsme moc soupeře do šancí nepouštěli. A když se dostali do šance, tak naše brankářka byla vždy na místě a dobře zakročila. V 70. minutě se  povedlo Zlíchovu srovnat na 3:3. A vypadalo to na dokonalý obrat Zlíchova, protože nám rychlým tempem ubývaly síly. V 88.minutě z ojedinělého výpadu se nám povedlo vybojovat přímý kop z po za vápna po faulu na Vajsovou. Po kterém nás opět poslala do vedení Velíšková 4:3. A v 95.minutě uzavřela skóre zápasu Vajsová po samostatném úniku na 5:3

—————————–

1. kolo

Pondělí  6.4.     10:15

ABC Braník – TJ Blatná           3:0 (1:0)

Branky:

Sestava  : Valíčková, Velíšková, Křivancová, Chárová, Tvrdá, Petrovicová, Šebková (K), Swietoňová, Klásková, Nagyová, Praizlerová

Střídali:

Hodnocení utkání: Utkání jsme sehráli na Velikonoční pondělí. To nám dělalo značné potíže se sestavou. V neděli večer nás bylo jen deset. Naštěstí jsme odcestovali alespoň v jedenácti lidech na zápas. Z různých důvodů nám vypadlo sedm hráček.

Bohužel se nám dnešní utkání nijak zvlášť nepovedlo. Jediný, kdo dnes vyčníval z našeho týmu, byla naše brankářka. Dělá nám problém více klidu na míči. V tom dneska vyčnívaly domácí hráčky a díky tomu se dostávaly více do hry. Z toho pramenily jejich šance, s kterými si až na tři případy vždy poradila Valíčková. Neříkám, že bychom nějak propadli, ale bohužel jsme ztráceli moc balonu a tím jsme se dostávali pod tlak soupeře.  Musíme uznat, že jsme zaslouženě prohráli.

—————————————————————————————————————————————————–

13. kolo

Sobota 28.3.  14:00

Tj Blatná – Sokol Sezimovo  Ústí          3:1 (1:0)

Branky: Vajsová 2x, Klásková

Sestava  : Valíčková, Velíšková, Křivancová, Chárová, Tvrdá, Petrovicová, Šebková (K), Vajsová, Klásková, Nagyová, Praizlerová

Střídali: Nezbedová, Swietoňová, Karlíková

Hodnocení utkání: Hrál se zápas dvou rozdílných poločasů. V prvním poločase byly aktivnější hostující hráčky. Ale my jsme hráli trpělivě a hostující hráčky jsme do žádné vážnější šance nepustili. Nám se povedlo z první šance skórovat díky Kláskové 1:0. V druhém poločase jsme přebrali aktivitu a hostující hráčky hrozily jen z brejků. Nám se je naštěstí podařilo eliminovat hlavně díky Křivancové, která uhlídala nejlepší hostující hráčku. Nepodařilo se nám uhlídat akorát jeden brejk, z kterého jsme bohužel inkasovali na 1:1. Ale po naší aktivitě se nám podařilo v posledních 20. minutách vstřelit dvě branky díky Vajsové. Dovolím si říct, že jsme zaslouženě vyhráli,protože jsme předvedli velmi dobrý týmový výkon, za který zaslouží holky velkou pochvalu.

————————————-

12.kolo

Tj Blatná – Sk Slaný          7:3 (4:2)

Datum: neděle 22.3.  14:00hod

Branky: Vajsová 3x, Šebková 2x, Petrovicová, Praizlerová

Sestava : Nagyová, Cíglbaurová, Tvrdá, Chárová, Tomanová, Křivancová, Vajsová, Kozáková, Šebková, Klásková, Praizlerová.

Střídali: Petrovicová, Nezbedová, Swietoňová, Karlíková

Hodnocení utkání: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a po 20 minutách jsme vedli 2:0. Bohužel díky naší nedůslednosti , a po našich chybách, hostující hráčky srovnaly na 2:2. Do konce poločasu jsme dokázali vstřelit další dvě branky. V druhém poločase se naše hra zlepšila  a vytvářeli jsme si dostatek gólových šancí , ale dokázali jsme proměnit jen tři. Holky zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Hlavně v druhém poločase.

—————————————————–Podzim 2014—————————————————————————————————

11.kolo

TJ Blatná – DBK Bohemians  Praha     2:4 (0:1)

Datum: 15.11. Sobota  14:00

Branky: 2x Cíglbauerová  1x z pen.

Sestava Blatné : Nagyová – Křivancová, Cíglbauerová, Tvrdá(82.Filková) , Praizlerová, Tomanová, Swietoňová, Gillová(46.Klásková), Kozáková (c)(60.Šimáková), Velíšková(68.Petrovicová), Vajsová / Karlíková

Hodnocení utkání: Po celý zápas jsme tahali za kratší konec a po zásluze jsme prohráli.

——————————————————————————————————————————————————————————

10.kolo

Dukla Jižní Město – TJ Blatná     5:1 (4:1)

Datum : 8.11. Sobota  11:00

Branky: Nagyová

Sestava Blatné : Brožová – Swietoňová, Cíglbauerová, Tvrdá (60.Filková), Praizlerová, Tomanová, Šebková ©,Velíšková, Gillová (75.Vajsová), Nagyová, Petrovicová (46.Šimáková)

Hodnocení utkání: Do zápasu jsme vstoupili dobře a šli jsme hned z první šance do vedení. Bohužel posledních 20 minut prvního poločasu jsme přestali hrát a domácí otočili skóre zápasu ve svůj prospěch na 4:1 a bylo více méně po zápase. My jsme ale nic nevzdali a v druhém poločase přišlo z naší strany zlepšení. Bohužel jsme opět inkasovali z brejku. Dokázali jsme si vytvořit šance. Na zkorigování výsledku to ale nestačilo, nedokázali jsme proměnit šance.

———————————————————————————————————————————————————————————

9.kolo

TJ Blatná – VŠ Plzeň     1:2 (1:1)

Datum: 1.11. Sobota  13:00

Branky: Velíšková

Sestava Blatné : Brožová – Chárová(50.Nezbedová) , Kozáková,Swietoňová, Křivancová, Tomanová, Nagyová, Šebková, Klásková(55.Cíglbauerová), Velíšková(70.Karlíková), Petrovicová(55.Filková)

Hodnocení utkání: Dovolím si říct, že v dnešním zápase jsme byli lepším týmem na hřišti. Bohužel nám chybí lehkost a jednoduchost ve hře směrem dopředu a tím nás dnes předčil soupeř z Plzně. Ten hrál ze zabezpečené obrany a nám dělalo velký problém se prosadit proti dobře fungující defenzívě hostujícího týmu. Nám nezbývá nic jiného než se připravit na další utkání s Duklou a pokusit se přivést nějaký ten bod. I když víme, že to pro nás bude velmi těžké..

————————————————————————————————————————————————————————————

8.kolo

Horní Bříza – TJ Blatná     0:0 (0:0)

Datum: 26.10. Neděle  11:00

Branky:

Sestava Blatné : Brožová – Chárová N.(70.Swietoňová),Chárová M., Tvrdá, Křivancová(60.Šimáková), Tomanová, Nagyová(65.Karlíková), Šebková, Klásková, Velíšková, Vajsová

Hodnocení utkání: K dnešnímu zápasu jsme zavítali do Horní Břízy, a to k poslednímu celku v tabulce. Po celý zápas jsme měli herní převahu. Domácí jsme za celý zápas pustili k jedné střele, se kterou si poradila naše brankářka. Bohužel nám se nepovedlo vstřelit žádný gól. V cestě nám stála domácí brankářka nebo branková konstrukce či domácí hráčky, které zastoupily domácí brankářku. Proto se musíme spokojit jen s jedním bodem.  A snažit se prolomit naši smůlu v koncovce v příštím zápase v domácím prostředí proti VŠ Plzeň.

7.kolo

TJ Blatná – TJ Hrádek     0:5 (0:2)

Datum: 19.10. Neděle  12:00

Branky:

Sestava Blatné : Karlíková – Chárová(38.Swietoňová), Kozáková(46.Cíglbauerová), Tvrdá, Petrovicová(50.Filková), Gillová(50.Klásková), Tomanová, Nagyová, Praizlerová, Velíšková, Šimáková(50.Vajsová)

Hodnocení utkání: V dnešním zápase jsme měli tu čest změřit síly s vedoucím celkem soutěže. Po celý zápas jsme tahali za kratší konec a hráčky Hrádku si zaslouženě odvezly tři body. My jsme si dokázali vytvořit tři gólové šance, ale bohužel  jsme je neproměnili, a proto jsme podruhé vyšli gólově na prázdno.

——————————————————————————————————————————————————————————————————-

6.kola

J.Hradec – TJ Blatná      5:0 (2:0)

Datum: 11.10. Sobota  16:00hod

Branky:

Sestava Blatné : Nagyová – Křivancová, Cíglbauerová, Tvrdá, Petrovicová, Šebková ©, Klásková, Karlíkova(46.Brožová), Tomanová, Praizlerová, Swietoňová

Připraveni: Honnerová

Hodnocení utkání: Dnes jsme zavítali na půdu druhého celku. Nastoupili jsme asi až přehnaným respektem z daného prostředí a celý první poločas jsme hráli ustrašeně. Domácí se dostali do dvougólového vedení díky našim chybám.

V druhém poločasu  jsme  hráli o poznání lépe. Bohužel domácí potrestali snad každou hrubku v naší defenzívě.  I když v poli jsme  odehráli  vyrovnanou partii. Musíme se s toho poučit do dalších zápasů.  Za předvedený  výkon v druhém poločase si holky zaslouží pochvalu. Je jen škoda, že jsme některé akce nedotáhli do konce, protože by pak výsledek nevypadal tak jednoznačně…

———————————————————————————————————————————————————————————————-

4.kolo

FK Zlíchov 1914 – TJ Blatná 1:0 (1:0)

Sestava Blatné : Brožová – Křivancová, Kozáková, Tvrdá, Chárová M., Šebková ©, Klásková, Nagyová, Šimáková, Chárová N.(60.Vajsová), Nezbedová

Připraveni: Honnerová, Chlumanová

Hodnocení: K dnešnímu utkání jsme zavítali do Zlíchova. Čekal nás souboj s taky doposuď neporaženým týmem v soutěži.

Dorazili jsme v oslabené sestavě,protože s náma nemohlo přicestovat z různých důvodů pět hráček. Tak se za dnešní výkon stydět nemusíme. Sehráli jsme vyrovnanou partii s domácím celkem. Jediné, co nás může mrzet, je inkasovaný gól a neproměněné šance, do kterých jsme se dostali. Zápasu by spíše slušela remíza, ale bohužel fotbal se hraje na góly. A v tom byli lepší domácí, proto odjíždíme domů s prázdnou.

————————————————————————————————————————————————————————————————————

5.kola

TJ Blatná – Vonoklasy      4:0 (1:0)

Datum: 4.10. Středa  13:00

Branky: Kozáková 2x, Vajsová, Cíglbaureová z pen.

Sestava Blatné : Nagyová – Křivancová, Cíglbauerová, Tvrdá, Chárová(58.Petrovicová), Šebková ©, Klásková(46.Gillová), Kozáková, Tomanová, Vajsová, Nezbedová

Připraveni: Swietoňová

Hodnocení utkání: Dnes k nám zavítal papírově slabší soupeř z Vonoklas. Chtěli jsme odčinit venkovní porážku ze Zlíchova.

Začali jsme dobře a hned v 8. minutě jsme se dostali do vedení díky Kozákové, která nedala technickou střelou zpoza vápna brankářce šanci 1:0. Bohužel jsme pak přestali hrát a začali se přizpůsobovat hře hostujícímu celku. Do konce poločasu to byl boj o balón mezi vápny bez žádné vážnější šance na obou stranách.

V druhém poločase jsme jasně ovládli hru a hostující hráčky jsme jen sporadicky pouštěli z jejich poloviny. Bohužel jsme se trápili v koncovce. Hlavně Vajsová, která dokázala trestuhodně zahodit tři samostatné úniky. Vysvobození přišlo až v 70. minutě.  Cíglbauerová proměnila pokutový kop za faul na Vajsovou 2:0. Krátce poté se trefila i Vajsová, která konečně dokázala prolomit střeleckou smůlu a zvýšila na 3:0. Skóre zápasu uzavřela Kozáková, která se trefila opět střelou zpoza vápna 4:0. Díky zlepšené hře v druhém poločase zůstaly všechny body zaslouženě doma.

——————————————————————————————————————————————————————————————————

3.kolo

TJ Blatná – ABC Braník 3:2 (2:2)

Datum: 27.9. Středa  11:00

Branky: 2x Velíšková, Vajsová

Sestava Blatné : Nagyová – Tvrdá, Cíglbaureová,Křivancová, Šebková ©, Klásková, Gillová(60.Nezbedová),
Praizlerová(80.Swietoňová), Kozáková, Velíšková, Vajsová(70. Braunová)
Hodnocení utkání : K dnešnímu zápasu k nám přicestoval Braník, se kterým jsme poslední čtyři vzájemné střetnutí vždy
odcházeli s prázdnou. Věděli jsme, že nás dnes nečeká žádný lehký zápas.
Do utkání jsme vstoupili s odhodláním přerušit vítěznou šňůru z našich vzájemných střetnutí. Od začátku
jsme dobře kombinovali a soupeři jsme balon moc nepůjčovali. Do první šance se dostala Velíšková, která
postupovala po dobrém vysunutí sama na golmanku, ale zvolila špatné zakončení. Ve 14.minutě se už
změnilo skóre, kdy Šebková vybídla Velíškovou, která nedala křižnou střelou hostující golmance šanci 1:0.
Bohužel z vedoucí branky jsme se moc dlouho neradovali. V 17. minutě jsme nezachytili rychlé rozehrání
hostující golmanky. Hráčky Braníku si s nabídnutou šancí poradily bravurně a krásnou střelou pod břevno
vyrovnaly na 1:1. Bohužel jsme opět začali zmatkovat po obdržené brance. Začali jsme kazit rozehrávku a
tím jsme pustili Braník do tlaku. Díky zaváhaní naší golmanky se dostali zaslouženě do vedení 1:2. Naštěstí
nás druhá branka nepoložila a ve 42. minutě se nám podařilo vyrovnat ze standardní situace.

2.kolo

Sezimovo Ústí – TJ Blatná      0:1 (0:0)

Datum: 24.9. Středa  16:30

Branky:  Šebková

Sestava Blatné : Brožová – Chárová(30.Kozáková), Petrovicová(55.Gillová), Tvrdá, Braunová, Šebková ©, Klásková, Křivancová, Šimáková(65.Tomanová), Velíšková, Nagiová(60.Vajsová)

Hodnocení utkání: K dohrávce jsme nastoupili v pozměněné sestavě. Kvůli zranění Cíglbauerové a Praizlerové z domácího zápasu s Braníkem.

Do utkání jsme vstoupili velmi špatně a celý první poločas jsme se sami dostávali pod tlak. Kvůli špatné a zbrklé rozehrávce. Domácí byli všude o krok dříve a díky tomu v prvním poločase jasně dominovali na hřišti. Nám se to podařilo ustát do poločasu bez inkasované branky. Ale stálo při nás  i štěstí , když domácí hráčka netrefila hlavou odkrytou branku.

V poločase proběhla v kabině bouřka, protože takhle kdybychom pokračovali i v druhém poločase, tak bychom odtud odjeli s prázdnou. Musím říct, že rázná domluva naší hře v druhém poločase jen prospěla. Projev naší hry vypadal o mnoho líp než v prvním poločase. Pořád jsme se sice velmi těžko dostávali do šancí, hlavně díky tvrdé hře domácích hráček, ale také kvůli prapodivnému posuzování situací hlavního arbitra. Ale musíme holky pochválit, že to ustály, i když je to stálo mnoho sil. Hlavně těch psychických, protože bylo těžké udržet nervy na uzdě. Asi v 80. minutě si Klásková s Tvrdou vyměnily balon narážečkou a prvně jmenovaná našla stříleným centrem před vápnem Vajsou, která sklepla balón na Šebkovou. Ta vystřelila z první a nedala domácí brankářce šanci 1:0. V posledních minutách domácí ještě více přiostřili hru.Hlavně v osobních soubojích, až to vyústilo podkopnutím naší brankářsky, za které měla být domácí hráčka vyloučena. Bohužel do kabin šla naše hráčka za to, že bránila naší brankářku. I přes hororový závěr utkání jsme rádi za velmi cenné body ze soupeřova hřiště.

———————————————————————————————————————————————————————————————————–

1.kolo

Fk Slaný  – TJ Blatná      1:2 (0:1)

Datum: 7.9. neděle 14:00

Branky: Nagyová, Cíglbaureová

Sestava Blatné : Brožová –  Tvrdá, Chárová(65. Karlíková), Cíglbaureová, Šebková ©, Tomanová , Křivancová, Petrovicová(60.Velíšková), Nagyová, Praizlerová, Klásková

Hodnocení utkání : K prvnímu kolu jsme se vydali do Slaného. Tento tým je pro nás velká neznámá, protože poslední ročníky hrávaly v jiné skupině. Utkání jsme začli dobře a domácí jsme drželi v podstatně celý první poločas na jejich polovině. Přesto jsme se trapili a velmi těžko jsme se dostávali do zakončení. Nedokazáli jsme podržet balon na svých kopačkách a tím jsme se připravili o lepší střeleckou příležitost při zakončení. Trocha klidu nám přidal vedoucí gól v 37. minutě, který vstřelila hlavou Nagyová po dobře kopnutém rohu od Šebkové. I v druhém poločase jsme kontorolovali hru až do 62. minuty,  kdy jsme si smolně vstřelili vlastní gól a domácí tým jsme tím dostali do zápasu. Rázem jich bylo plné hřiště. My jsme začali panikařit a zbytečně jsme otevřeli hru. Od té doby se hrál fotbal nahoru dolu a domácí dokonce nastřelili dřevno. V 70. minutě nám nebyl uznán regulerní gól pro údajnou ruku Kláskové. Naštěstí se nám podařilo vstřelit vítězný gól díky Cíglbaerové,  kdy v 85.minutě  poslala nepovedený centr do vápna. Domácí golmanka neodhadla odskok míče, který ji přeskočil a skončil v brance. Díky tomu si odvážíme ze Slaného cenné tři body.